لوگو صبا ویزا

اقامت کارآفرینی انگلستان

ویزای کارآفرینی tier 1 entreperoneur

شرایط گرفتن ویزای کارآفرینی tier 1 entreperoneur:

 • قصد راه اندازی یک کسب و کار و یا داشتن یک طرح توجیهی را در بریتانیا
 • خارج از محدوده اقتصادی اروپا و کشور سوییس باشید
 • حداقل مقدار سرمایه مورد نظر را داشته باشید (سرمایه شما باید در یک یا چند موسسه مالی معتبر نگهداری شود و یا قابل استفاده و آزاد برای کسب و کار در بریتانیا باشد)
 • داشتن آیلتس حداقل 4
 • حداقل 16 سال سن
 • استطاعت در تأمین هزینه های زندگی خانواده
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • اثبات اینکه سرمایه قابل استفاده باشد
 • اثبات تمکن مالی جهت گذران زندگی

واجدین شرایط می توانند همسر و فرزندان زیر هجده سال خود را به همراه خود به انگلستان بیاورند. در صورت صدور ویزا شما می توانید در انگلستان مشغول کار شده و از امکانات تحصیل رایگان برای فرزندانتان برخوردار شوید. همچنین باید عدم سوء پیشینه این همراهان هم گرفته شود و به دولت انگلستان ارائه شود.

شخص متقاضی ویزای کارآفرینی، حق اشتغال به کار درانگلستان، به جز موردی که برای انجام آن، منجر به صدور ویزا برای وی شده است را ندارد؛ اما همسر متقاضی، امکان استخدام تمام وقت درانگلستان را دارد وهیچ مانعی جهت کاریابی درانگلستان را نخواهد داشت.

سرمایه گذاری گروهی

اگر یکی از بستگان، دوستان و افرادی که همان فکر کسب و کاری شما را دنبال می کند، حاضر باشند که با شما مشترکا روی بیزنس مشخصی سرمایه گذاری نمایند و سایر شرایط از قبیل مدرک زبان انگلیسی را دارا باشند، می توانید به صورت گروهی سرمایه گذاری کنید. البته باید هر دوی شما یک حساب مشترک داشته و اطمینان کامل به یکدیگر داشته باشید.

در کل، دو نوع ویزای 200000 و 50000 پوندی میتوان گرفت.

طول مدت صدور ویزا:

سفارت انگلیس معمولاً در طول سه هفته به تقاضای شما رسیدگی می کند و ویزا به شما، همسر و فرزندانتان برای مدت سه سال و چهار ماه صادر می گردد که ۲ سال قابل تمدید می باشد. پس از آن واجدین شرایط می توانند تقاضای اقامت دائم انگلستان نمایند.

شروط اخذ اقامت دائم انگلیس

جهت اخذ اقامت دائم و شهروندی انگلستان جهت مهاجرت به اروپا، متقاضی متعهد به شروط زیر است:

در مدت ۶ ماه اول، مبلغ مشخصی را به انگلستان انتقال داده و ثبت شخصیت حقوقی نماید.

حداقل ۲ فرصت شغلی برای شهروندان انگلیسی ایجاد کند که در اینصورت اقامت متقاضیان برای مدت ۲ سال تمدید می شود و در صورت حفظ ۲ فرصت شغلی برای یک دوره ۱۲ ماه دیگر، اقامت دائم و گذرنامه انگلستان به متقاضی پس ۶ سال اعطا خواهد شد. درصورت ایجاد حداقل ۱۰ فرصت شغلی و یا گردش مالی بیش از ۵ میلیون پوند، پس از مدت ۵ سال، اقامت دائم و گذرنامه اخذ می گردد.

همسر و فرزندان متقاضی از زمان اخذ ویزای اولیه می توانند به کار و تحصیل مشغول شوند. این حق برای متقاضی نیز محفوظ است؛ اما با توجه به تعهد متقاضی اصلی به مدیریت تجارت ایجاد شده، نمی تواند در دوره های تحصیلی تمام وقت اشتغال به تحصیل داشته باشد. متقاضی و همراهان همچنین باید هزینه های بیمه درمانی را پرداخت کنند.

مزایای ویزای کارآفرینی انگلستان

 1. امکان استفاده همزمان 2 خانواده از طریق ثبت یک بیزنس پلان ویک شرکت. (دراین حالت، حداقل مبلغ مشخص شده را به پوند و یا معادل ریالی آن باید درحساب مشترک قابل برداشت توسط هر یک از شرکا وجود باشد و مدرک زبان انگلیسی، برای هردو شریک لازم است.)
 2. عدم نیاز به اقامت کامل درطول دوره. (شش ماه اقامت درسال، کافی است).
 3. صدور آسان کارت اقامت سه ساله متقاضی به همراه همسر وفرزندان زیر 18 سال وی به صورت همزمان.
 4.  امکان تمدید اقامت با رعایت شرایط.
 5.  عدم نیاز به مدرک زبان بالا.
 6. امکان تبدیل به پاسپورت بریتانیا.
برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 3]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید