لوگو صبا ویزا

اقامت خرید ملک آلمان (قوانین 2024)

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اقامت خرید ملک در آلمان و جزئیات آن به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.


مشاوره رایگان

افرادی که به دنبال اخذ اقامت دائم کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری میباشند خرید ملک در آلمان یکی از بهترین و آسانترین راه ها جهت اخذ اقامت کشور آلمان میباشد. 

توجه داشته باشید که برای مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت با خرید ملک در کشور آلمان بهتر است تحقیقات جامع در خصوص محل و منطقه و قیمت ارز و بازار مسکن و همچنین موقعیت ملک مورد نظر در کشور آلمان به عمل آورید و برای خرید ملک در کشور آلمان با مشاورین متخصص و وکلای آشنا به قوانین مهاجرت کشور آلمان مشورت نمایید تا با قیمت معقول و متعارف در منطقه و همچنین مطابق با قوانین مربوط به اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک در کشور آلمان برای شما اقدام شود.

مطابق قوانین این کشور حفظ املاک خریداری شده به مدت ۵ سال به علاوه  اقامت قانونی در این کشور از جمله شرایط تمدید اقامت موقت منتهی به ۵ سال می باشد تا پس از ۵ سال منجر به اقامت دائم گردد  شما با اخذ اقامت در آلمان به عنوان شهروند درجه دوم آلمان شناخته میشوید و این یعنی اینکه به جز شرکت در انتخابات رسمی دولتی و پارلمان از سایر امتیازات یک شهروند درجه یک یا یک فردی که تابعیت آلمان را دارد دارا می باشد.

فهرست عناوین

هرینه اخذ ویزای اقامت خرید ملک در آلمان

هزینه حدودی برای خرید ملک در کشور آلمان برای دریافت اقامت ۲۵۰ هزار یورو به بالا می باشد

در خصوص خرید ملک در آلمان میتوانید از مشاوران متخصص و همکاران ما در موسسه مهاجرتی صبا ویزاپلن بهرمند شوید تا شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی نمایند.

در کشور آلمان محدودیتی در خرید ملک وجود ندارد و افراد غیر تبعه و کسانی که حتی اقامت اتحادیه اروپا را ندارند میتوانند این کشور را برای سرمایه گذاریو خرید ملک انتخاب نمایند زیرا آلمان از نظر اقتصادی کشوری قوی و قدرتمند می باشد و تغییر قیمت مسکن در آلمان تا حد فاصل سال های 2008 تا 2013 در بحث اجاره 15% و در بحث خرید 23% افزایش یافته است و چون نرخ تورم پایین است عملا در بحث مسکن بهای آن تغییری نخواهد داشت.

موارد قابل‌توجه برای خرید ملک در آلمان :

  • توجه به بازار: منطقه، قیمت ارز و…
  • به‌کارگیری فردی مطمئن در امر خرید
  • استخدام یک نماینده قانونی: به‌منظور اطمینان از عدم سو استفاده از سرمایه‌ی شما
  • ترجمه مدارک: شما باید تمام مدارک را به زبان آلمانی ترجمه و به تایید دادگستری و قوه ی قضاییه برسانید.
برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 3 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید