لوگو صبا ویزا

اقامت خرید ملک انگلستان (قوانین 2024)

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اقامت خرید ملک انگلستان و جزئیات آن به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.


مشاوره رایگان

تنها با خرید ملک در انگلستان نمی‌توانید ویزای خرید ملک را دریافت نمایید اما مهاجرینی که به طرق دیگر به این کشور مهاجرت کرده‌اند حق خرید ملک را در  این کشور دارند.

معمولاً  خرید املاک در انگلستان از 750 هزار پوند شروع می شود تا 2 میلیون پوند. املاکی که با قیمت های زیر 2 میلیون پوند خریداری میشوند منجربه اقامت انگلستان نخواهد شد و بیشتر برای کسانی میباشد که خود دارای اقامت دائم انگلستان هستند حال چه از طریق اقامت تحصیلی انگلستان یا اقامت سرمایه گذاری انگلستان یا حتی راه های دیگری موفق به اخذ آن شده باشند.

اما خرید ملک درلندن با سرمایه 2 میلیون پوند امکان دارد و بنا بر نظر دولت انگلستان منجر به اقامت دائم برای خود وهمسر و فرزندان زیر 18 سال میشود اما پیشنهاد ما این است که به جای پرداخت هزینه های اضافی که یک ریسک بزرگ به نظر میرسد، میتوان از طریق ویزای تحصیلی انگلستان که هزینه ترین و مطمئن ترین راه است اقدام نمود.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید