لوگو صبا ویزا

اقامت کارآفرینی روسیه

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اقامت کارآفرینی روسیه و جزئیات آن را به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.
مشاوره رایگان فرم ارزیابی اولیه

آیا می دانید یکی از بهترین روش های مهاجرت و اقامت دائمی به کشور روسیه اقامت کارآفرینی روسیه است؟ چشم انداز کسب و کار در کشور روسیه بسیار تغییر کرده است و اتباع خارجی در لیست کارآفرینان این کشور قرار گرفته اند و فضای شغلی جدیدی را ایفا نموده اند اگر دقت کرده باشید کارآفرینان خارجی کشور روسیه اطلاعات و تجربیات را از طریق RTBH در اختیار عموم قرار می دهند. طبق آماری که به دست ما رسیده است در حدود 25 هزار اتباع خارجی در این کشور اجازه کار یافته اند که رقم قابل توجهی می باشد.

شرایط اقامت کارآفرینی روسیه

قطعاً برای اقامت کارآفرینی روسیه باید شرایطی رعایت شود که با هم بررسی می کنیم. شما باید ترجمه محضری و قانونی پاسپورت خود را به دولت فدرال روسیه ارائه دهید. هر فرد می بایست کارت اقامت موقت یا کارت دائم داشته باشید و همینطور نیاز به رسید تایید پرداخت 800 روبل به دولت این کشور می باشد.
به طور کلی دسته ای از افراد به صورت sole proprietor اقدام به کارآفرینی می کنند و رضایت این افراد به نسبت کسانی که از طریق رجیستر شرکت رفته اند بیشتر است.
یکی دیگر از شرایطی که در لیست قوانین اقامت کارآفرینی روسیه قرار دارد یادگیری زبان روسی است در واقع شما باید با مردم این کشور به زبان خودشان صحبت نمایید.پیش از راه اندازی بیزینس خود باید بیزینس پلن کامل و دقیقی آماده نمایید و برنامه ریزی فعالیت های شما مشخص باشد.

ثبت شرکت در کشور روسیه

ثبت شرکت خود یک روش کارآفرینی است که هم توجیه اقتصادی خوبی داشته و هم سبب می شود که افرادی بتوانند وارد حوزه کاری شوند. یکی از شرکت هایی که عموماً طرفدار زیادی داشته ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود است که با OOO نشان داده می شود، عموماً زمان لازم برای ثبت این شرکت 2 هفته بوده و اعضای آن بین 1 الی 50 نفر می باشند. حداقل سرمایه اعلام شده برای این کار 10 هزار روبل است و مهمترین مدرک مورد نیاز اصل پاسپورت می باشد.
نوع دیگر، شرکت سهامی خاص است که در حدود 2 ماه زمان برای ثبت آن نیاز بوده و و اعضای این نوع شرکت بی نهایت هستند و نیاز به شریک روس ندارد.
شرکت سهامی عام در حدود 6 ماه زمان برای ثبت داشته و نیاز به حداقل سرمایه 100 هزار روبل می باشد در این سبک از شرکت ها نیازی به شریک روسی نبوده اما باید مدارک ثبتی و اسناد مالی به طور دقیق اعلام شود.
گزینه های دیگر نمایندگی و یا ایجاد شعب است، این روش نیازی به سرمایه اولیه ندارد، در واقع شرکت مادری وجود دارد که شما قرار است به عنوان شعبه آن فعالیت نمایید ، اعضای این نوع شرکت در نهایت 5 نفر خارجی هستند و نیاز به صورتجلسه هیات مدیره می باشد. اقامت کارآفرینی روسیه با ثبت شرکت در لیست اقامت های سرمایه گذاری نیز قرار می گیرد.

تفاوت LLC و SP در کارآفرینی روسیه

تفاوت این دو گزینه در روند رجیستر شدن کسب و کار می باشد. فرض کنید که برای اخذ مجوز مالک شما تنها باید 800 روبل به دولت به عنوان عوارض پرداخت نمایید، این در حالی است که LLC نیاز به سرمایه حداقل 10 هزار روبل دارد و همینطور باید اساسنامه شرکت نیز تنظیم شده باشد. SP برای افراد خارجی بعد از دریافت اجازه کار بوده و همینطور باید آدرس منزل در روسیه را نیز ضمیمه نمایند.

میزان سرمایه لازم برای شروع کارآفرینی در کشور روسیه

برای راه اندازی کسب و کار در کشور روسیه با توجه به نوع بیزینسی که مدنظرتان است هزینه ها متفاوت است اما بررسی ها نشان می دهد که به طور کلی هزینه کمتر از 30 هزار یورو برای شروع ریسک بالایی را در بر می گیرد.

چندین نکته مهم در زمینه اقامت کارآفرینی روسیه

طرح کار شما باید توجیه اقتصادی داشته باشد، یعنی باید به کشور روسیه سود برساند.
شما نباید پرونده قضایی داشته باشید. ایده شما باید غیر تکراری باشد.
برای اخذ ویزای کارآفرینی باید سعی کنید ثابت نمایید که ایده ای که در ذهن شما وجود دارد در کشور مبدأ قابل اجرا نمی باشد.
یکی از روند های سودآور در زمینه کارآفرینی در کشور روسیه به این صورت است که بتوانید در جهت رفاه شهروندان این کشور فعالیت نمایید، چنین ایده هایی از سوی کشور روسیه بسیار قابل قبول خواهد بود و سبب می شود که از شما حمایت های لازم صورت بگیرد.
توجه: اعداد و ارقام قید شده در مقاله متغیر بوده و با تأکید نوشته نشده است. هدف این است که در ذهن شما مسیر صحیح اقامت کارآفرینی روسیه شکل بگیرد.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید