لوگو صبا ویزا
دانشگاه فلوریدا

دانشگاه فلوریدا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه فلوریدا به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید. مشاوره رایگان فرم ارزیابی اولیه

دانشگاه فلوریدا (فلوریدا یا UF) یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در گینزویل، فلوریدا است. این یکی از اعضای ارشد سیستم دانشگاه ایالتی فلوریدا است، ریشه‌های آن را به سال 1853 برمی‌گرداند، و از سپتامبر 1906 به طور مداوم در پردیس Gainesville خود فعالیت می‌کند.

پس از ایجاد استانداردهای عملکرد توسط قوه مقننه ایالت فلوریدا در سال 2013، شورای حکام فلوریدا دانشگاه فلوریدا را به عنوان دانشگاه برجسته تعیین کرد. برای سال 2022، US News & World Report فلوریدا را به‌عنوان پنجمین دانشگاه دولتی برتر (مساوی) و بهترین دانشگاه 28 (مساوی) در ایالات متحده رتبه‌بندی کرد. دانشگاه فلوریدا تنها عضو انجمن دانشگاه‌های آمریکایی در فلوریدا است و در بین R1: دانشگاه‌های دکترا – فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا” طبقه بندی می‌شود.

این دانشگاه توسط انجمن کالج‌ها و مدارس جنوبی (SACS) معتبر است. این سومین دانشگاه بزرگ فلوریدا از نظر جمعیت دانشجویی است، و پنجمین دانشگاه بزرگ تک پردیسی در ایالات متحده با 57841 دانشجو است که در طول سال تحصیلی 2020-2021 ثبت نام کرده اند. دانشگاه فلوریدا دارای 16 کالج دانشگاهی و بیش از 150 مرکز تحقیقاتی و موسسه است. این دانشگاه چندین برنامه حرفه ای فارغ‌التحصیل از جمله مدیریت بازرگانی، مهندسی، حقوق، دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و دامپزشکی را در یک پردیس مجاور ارائه می‌دهد و 123 برنامه کارشناسی ارشد و 76 برنامه درجه دکترا را در هشتاد و هفت دانشکده و بخش مدیریت می‌کند. مهر دانشگاه همچنین مهر ایالت فلوریدا است که بر روی پرچم ایالت وجود دارد.

تیم‌های ورزشی بین دانشگاهی دانشگاه فلوریدا، که معمولاً به عنوان «فلوریدا گیتورز» شناخته می‌شوند، در بخش یک انجمن ورزشی دانشگاهی ملی (NCAA) و کنفرانس جنوب شرقی (SEC) رقابت می‌کنند. در تاریخ 111 ساله خود، تیم‌های ورزشی دانشگاه 45 عنوان قهرمانی تیم ملی را به دست آورده اند که 40 مورد آن عناوین NCAA است و ورزشکاران فلوریدا 275 قهرمانی ملی انفرادی را به دست آورده‌اند. علاوه بر این، تا سال 2021، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فلوریدا 143 مدال المپیک، از جمله 69 مدال طلا، کسب کرده‌اند.

ما در ادامه جزئیات بیشتری را در رابطه با دانشگاه فلوریدا در اختیارتان قرار می‌دهیم. پس اگر به مطالعه راجع به دانشگاه فلوریدا، نحوه ثبت نام و فرایند اخذ پذیرش از این دانشگاه علاقه دارید، به خواندن این مطلب ادامه دهید.

همچنین علاوه بر این مقاله، سازمان مهاجرتی صبا ویزا با ارائه مشاوره تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه تحصیل در دانشگاه فلوریدا و تحصیل در آمریکا خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان با سازمان مهاجرتی صبا ویزا در ارتباط باشید.

 

فهرست عناوین

شهریه دانشگاه فلوریدا

برای سال تحصیلی 2018-19 شهریه و شهریه 6381 دلار برای دانشجویان مقطع کارشناسی داخلی و 28658 دلار برای دانشجویان کارشناسی خارج از ایالت بود. شهریه دوره‌های آنلاین کمتر و دوره‌های تحصیلات تکمیلی بیشتر است. برای اینکه شهریه هر سال را بروز ببینید، آن را طبق رشته‌ی تحصیلی موردنظر خود در دانشگاه بررسی کنید.

 

دانشگاه فلوریدا1

رنکینگ دانشگاه فلوریدا

در نسخه 2021، US News & World Report (USN&WR) دانشگاه فلوریدا را به عنوان پنجمین دانشگاه برتر دولتی ایالات متحده رتبه‌بندی کرد و در بین تمام دانشگاه‌های ملی، دولتی و خصوصی، در رتبه 28 قرار گرفت.

بسیاری از دانشکده‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه فلوریدا ۵۰ رتبه‌بندی ملی برتر را از US News & World Report دریافت کرده‌اند، با مدرسه آموزش ۲۵، مدرسه کسب‌وکار Hough فلوریدا ۲۵، دانشکده پزشکی فلوریدا (تحقیق) در رتبه ۴۳، دانشکده مهندسی هم‌سطح برای 45، کالج حقوق لوین در رتبه 31، و دانشکده پرستاری در رتبه 24 در رتبه بندی 2020 مساوی شدند.

برنامه‌های فارغ التحصیلی فلوریدا که برای سال 2020 توسط USN&WR در 50 برنامه برتر این کشور رتبه بندی شدند، شنوایی شناسی با رتبه 26، شیمی‌تجزیه یازدهم، روانشناسی بالینی با رتبه 31، علوم کامپیوتر با رتبه 49، جرم شناسی در رتبه 19، مدیریت مراقبت‌های بهداشتی با رتبه 33 مجاور شدند. رتبه 35، کاردرمانی رتبه هفدهم، داروخانه رتبه نهم، فیزیوتراپی رتبه دهم، دستیار پزشک رتبه 21، فیزیک رتبه 37، روانشناسی رتبه 39، بهداشت عمومی‌رتبه 37، آسیب شناسی گفتار و زبان در رتبه 2. 40 و دامپزشکی نهم.

در سال 2013، US News & World Report دانشکده مهندسی را در رتبه 38 در سطح ملی قرار داد، با رشته‌های تحصیلی آن در مهندسی بیولوژی رتبه سوم،  مهندسی مواد رتبه یازدهم، مهندسی صنایع رتبه سیزدهم، مهندسی هوافضا رتبه 26 ، مهندسی شیمی رتبه ‌28، مهندسی محیط زیست رتبه 30، مهندسی کامپیوتر رتبه 31، مهندسی عمران رتبه 32،  مهندسی برق رتبه 34 و  مهندسی مکانیک رتبه 44.

فهرست رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان در سال 2018، دانشگاه فلوریدا را به‌عنوان 86 در میان دانشگاه‌های جهانی، بر اساس نتایج کلی پژوهش و جوایز اساتید ارزیابی کرد. در سال 2017، ماهنامه واشنگتن، دانشگاه فلوریدا را با معیارهای مبتنی بر تحقیق، خدمات اجتماعی و تحرک اجتماعی در رتبه 18 در میان دانشگاه‌های ملی قرار داد. پایین‌ترین رتبه‌بندی ملی که دانشگاه از یک نشریه بزرگ دریافت کرده است، از فوربس است که این دانشگاه را در سال 2018 در رتبه 68 کشور قرار داده است. این رتبه‌بندی بر خلاف سایر رتبه‌بندی‌ها، عمدتاً بر تأثیر خالص مالی مثبت متمرکز است و عموماً کالج‌های هنرهای آزاد را بالاتر از اکثر دانشگاه‌های تحقیقاتی قرار می‌دهد.

دانشگاه فلوریدا رتبه‌بندی‌های زیر را توسط The Princeton Review در آخرین رتبه‌بندی بهترین 380 کالج خود دریافت کرد. طبق نظرسنجی انجام شده توسط PETA، همچنین به عنوان مدرسه شماره یک دوستدار وگان برای سال 2014 نامگذاری شد.

در فهرست کالج‌های دولتی با ارزش 2016 فوربس، UF در رتبه دوم قرار گرفت. این دانشگاه همچنین در رتبه‌بندی بهترین کالج‌های فوربس در سراسر کشور در رتبه سوم قرار گرفت. دانشگاه فلوریدا در بین بهترین کالج‌های آمریکا در سال 2022 رتبه‌بندی شده است و در فهرست Money.com در رتبه هشتم قرار دارد.

 

دانشکده‌ها و بخش‌های دانشگاهی فلوریدا

دانشگاه فلوریدا دانشگاه گل سرسبد این ایالت است و دارای 16 کالج مختلف است. UF دارای بیش از 150 مرکز تحقیقاتی، مرکز خدمات، مراکز آموزشی، دفاتر و مؤسسه‌هایی است که بیش از 100 رشته در مقطع کارشناسی و 200 مدرک تحصیلات تکمیلی ارائه می‌دهند.

پردیس دانشگاه فلوریدا

پردیس دانشگاه فلوریدا بیش از 2000 هکتار (8.1 کیلومتر مربع) را در بر می‌گیرد. این پردیس خانه بسیاری از سازه‌های قابل توجه است، مانند برج قرن، یک برج کاریلونی با ارتفاع 157 فوت (48 متر) در مرکز منطقه تاریخی. امکانات قابل توجه دیگر عبارتند از مرکز علوم بهداشت، میدان استیو اسپوریر-فلوریدا در استادیوم بن هیل گریفین، کتابخانه اسمترز، مرکز هنرهای نمایشی فیلیپس، موزه‌هارن، سالن اجتماعات دانشگاه، مرکز اوکانل، و‌هاب.

اتحادیه رایتز

ریتز اتحادیه دانشگاه در دانشگاه فلوریدا است. در تاریخ 1 فوریه 2016، پس از بازسازی و توسعه گسترده بازگشایی شد. 138000 فوت مربع (12800 متر مربع) فضای جدید شامل فضای پشتیبانی برای سازمان‌های دانشجویی، سالن‌های جدید، فضاهای مطالعه، اتاق بازی، مرکز هنر و صنایع دستی و استودیوهای رقص است.

 

زندگی دانشجویی در فلوریدا

PaCE

UF برنامه جدیدی را در پاییز 2015 به نام PaCE یا Pathway to Campus Enrollment راه‌اندازی کرد. PaCE برای ارائه راه جایگزینی برای ثبت نام دانشجویانی طراحی شده است که از طریق پذیرش معمولی پذیرفته می‌شدند، اما فضای کافی در خوابگاه‌ها یا کلاس‌های درس وجود ندارد. برای پذیرفته شدن در برنامه PaCE، ابتدا در UF پذیرفته می‌شوید. PCE به طور تصادفی به دانشجویان پذیرفته شده بر اساس رشته داده شد. از طریق PaCE، دانش‌آموزان در UF پذیرفته می‌شوند، اما باید قبل از انتقال به یادگیری در محوطه دانشگاه، 60 ساعت اعتبار و تمام دوره‌های پیش‌نیاز خود را از طریق UF آنلاین بگذرانند. دانشگاه فلوریدا برای کلاس سال 2021، 2420 دانشجو را برای PCE پذیرش کرد.

آکادمی‌ نوآوری

آکادمی ‌نوآوری در UF برنامه‌ای طراحی شده برای دانشجویانی است که می‌خواهند بر نوآوری، خلاقیت، رهبری و کارآفرینی همراه با رشته مورد نظر خود تمرکز کنند. دانشجویانی که در آکادمی ‌نوآوری ثبت نام می‌کنند در ترم‌های بهار و تابستان به UF می‌روند تا بتوانند در دوره‌های کارآموزی و فرصت‌های تحصیل در خارج از کشور در طول پاییز شرکت کنند. IA بیش از 25 رشته مختلف را ارائه می‌دهد که همگی یک نوآوری مشترک دارند.

انجمن‌های برادری و خانواده‌ها

تقریباً 5200 دانشجوی کارشناسی (یا تقریباً 15٪) اعضای یک انجمن یا برادری هستند. امور خانواده و برادری (که قبلاً به عنوان زندگی یونانی شناخته می‌شد) در دانشگاه فلوریدا به چهار بخش تقسیم می‌شود: شورای بین برادری (IFC)، کنفرانس ملی پانهلنیک (NPC)، شورای چند فرهنگی یونانی (MGC) و شورای ملی پان هلنیک.

شورای برادری (IFC) شامل 25 انجمن برادری و شورای پانهلنیک از 17 انجمن صمیمی ‌تشکیل شده است. برخی از بخش‌های برادری در محوطه دانشگاه قدیمی‌تر از خود دانشگاه هستند، با اولین فصل‌ها در سال 1884 منشور شد و در محوطه یکی از موسسات پیشین دانشگاه در لیک سیتی تأسیس شد.

شورای چندفرهنگی یونان متشکل از 12 سازمان فرهنگی (لاتینی، آسیایی، آسیای جنوبی و غیره)، هفت انجمن برادری و پنج انجمن صنفی است. شورای ملی پان هلنیک متشکل از 9 سازمان سیاهپوست تاریخی، پنج انجمن برادری و چهار انجمن صمیمی ‌است.

همچنین سه سازمان خدماتی یونانی برای دانش‌آموزان، دو انجمن صمیمی ‌دلتا نو زتا و امگا فی آلفا و یک انجمن برادری، آلفا فی امگا وجود دارد.

در حال حاضر نیز چهار سازمان شناخته شده دانشگاهی برای دانشجویان مسیحی، برادران Beta Upsilon Chi و Kappa Phi Epsilon و همچنین Sigma Phi Lambda و Theta Alpha وجود دارد.

در اوایل سال 2015، شورای پانهلنیک ورود دو انجمن جدید را اعلام کرد. Gamma Phi Beta در پاییز 2015 اجاره شد و Alpha Phi استخدام را در پاییز 2018 آغاز خواهد کرد. ساخت و ساز در Sorority Row برای خانه Gamma Phi Beta در حال انجام است.

 

دانشگاه فلوریدا2

اقامت در دانشگاه فلوریدا

دانشگاه فلوریدا بیش از 9200 دانشجو را در سالن‌های اقامتی و مجتمع‌هایی در ضلع شرقی و غربی محوطه دانشگاه فراهم می‌کند. امکانات در هزینه اجاره و حریم خصوصی متفاوت است. طرح‌های مسکن همچنین امکان دسترسی دانشجویان به امکانات غذاخوری را فراهم می‌کند. این دانشگاه همچنین به تعدادی از دانشجویان فارغ التحصیل و خانواده‌های آنها مسکن می‌دهد. از سال 2014، دانشگاه در حال ساخت یک اقامتگاه جدید در محوطه دانشگاه است که برای دانشجویان دارای معلولیت بیشتر در دسترس خواهد بود.

 

تفریح ​​و تناسب اندام در محوطه دانشگاه

دپارتمان ورزش‌های تفریحی دانشگاه فلوریدا (RecSports) شامل بهره برداری از دو پارک کنار دریاچه در دریاچه واوبرگ، تناسب اندام گروهی، تمرینات شخصی و گروهی کوچک، ماساژ درمانی، ورزش‌های درون مدرسه ای، 51 باشگاه ورزشی رقابتی، دو تناسب اندام سرپوشیده در سطح جهانی و امکانات تفریحی، چهار استخر پردیس، صخره نوردی در فضای باز، یک برنامه تفریحی سفر ماجراجویی، زمین‌ها و امکانات پردیس، یک پارک اسکیت و خدمات توسعه کارکنان برای بیش از 700 دانشجو که در برنامه‌های دپارتمان استخدام شده اند.

RecSports مدیریت مرکز تفریحی دانشگاه فلوریدا جنوب غربی، یک مرکز پیشرفته با مساحت 140000 فوت مربع (13000 متر مربع) با شش زمین بسکتبال سرپوشیده، یک اتاق کاردیو در سطوح مختلف، استودیوی آموزشی شخصی، اتاق‌های ماساژ درمانی، 14000 -فوت مربع (1300 متر مربع) منطقه قدرت و تهویه مطبوع و یک سالن اجتماعی با یک نوار اسموتی. سایر امکانات پردیس که توسط RecSports اداره می‌شود شامل مرکز تفریحی و تناسب اندام دانشجویی است.

در خارج از RecSports، گزینه‌های تفریحی پردیس شامل یک مرکز هنر و صنایع دستی، سالن بولینگ و اتاق بازی است.

پردیس همچنین شامل مسیرهای طبیعت گردی، فضاهای باز، حوض‌های کوچک، مناطق پیک نیک، گوشه‌های سایه دار و پناهگاه حیات وحش 81 هکتاری (330000 متر مربع) است.

برنامه توسعه غواص علمی‌UF آموزش SCUBA را برای دانش آموزانی که علاقه مند به دنبال کردن شغلی شامل تحقیقات زیر آب هستند ارائه می‌دهد.

 

دولت دانشجویی دانشگاه فلوریدا

دولت دانشجویی دانشگاه فلوریدا بدنه حاکمیتی از دانشجویانی است که در دانشگاه فلوریدا تحصیل می‌کنند و نماینده تقریباً 50000 دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای این دانشگاه است. دولت دانشجویی این دانشگاه با بودجه سالانه 22.1 میلیون دلار (سال مالی 2020-2021)، یکی از بزرگترین بودجه‌های دولت دانشجویی در ایالات متحده آمریکا عمل می‌کند، و پول توسط کمیته بودجه و تخصیص سنای دانشجویی تخصیص می‌یابد. دولت دانشجویی در سال 1909 تأسیس شد و شامل قوای مجریه، قضایی و مقننه تک مجلسی است.

 

حمل و نقل پردیس و منطقه

محوطه دانشگاه توسط 9 مسیر اتوبوس از سیستم حمل و نقل منطقه ای Gainesville (RTS) ارائه می‌شود. دانشجویان، اساتید و کارکنان دارای کارت شناسایی صادر شده توسط دانشگاه می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی از این سیستم استفاده کنند. RTS همچنین خدمات پردیس دیگری از جمله Gator Aider  (در طول بازی‌های فوتبال)، S.N.A.P و سرویس شبانه Later Gator را ارائه می‌کند.

منطقه Gainesville و دانشگاه توسط فرودگاه منطقه ای Gainesville که در شمال شرقی Gainesville است و پروازهای روزانه به دالاس، آتلانتا و شارلوت دارد، ارائه می‌شود.

 

نحوه درخواست پذیرش از دانشگاه فلوریدا

درخواست دانشجوی سال اول UF در اواسط آگوست افتتاح می‌شود. دانشگاه فلوریدا درخواست مشترک را می‌پذیرد.

1 نوامبر

درخواست‌ها باید حداکثر تا ساعت 11:59 بعد از ظهر توسط UF Admissions دریافت شوند. EST در 1 نوامبر برای بررسی در دور متقاضی اولویت. درخواست‌های دریافت شده پس از این تاریخ بر اساس فضای در دسترس بررسی می‌شوند و آخرین مهلت پذیرش تا 1 مارس است.

1. مدارک خود را جمع آوری کنید.

  • یک کپی از کارنامه خود برای هر مدرسه‌ای که با نمرات کسب کرده اید
  • فهرستی از فعالیت‌های دبیرستان شما از جمله شغل، باشگاه، ورزش، خدمات اجتماعی و غیره.
  • اطلاعات مربوط به والدین یا سرپرستان شما، مانند سوابق تحصیلی، شغل و اطلاعات کارفرما

2. تمام بخش‌های برنامه را تکمیل کنید.

UF را به عنوان یک دانشگاه اضافه کنید تا درخواست خود را دریافت کنید و الزامات درخواست را بررسی کنید.

اطلاعات پروفایل خود را وارد کنید نمایه شما جایی است که اطلاعاتی را وارد می‌کنید که به همه دانشکده‌هایی که درخواست می‌دهید ارسال می‌شود. دانشگاه فلوریدا به بخش‌های زیر نیاز دارد:

  • اطلاعات در مورد اینکه چه کسی هستید و نحوه تماس با شما، آدرس، شهروندی، دبیرستان و اطلاعات خانواده شما
  • دروس سال جاری
  • افتخارات و تمایزات
  • فعالیت‌ها و تجربیات

مکمل UF را تکمیل کنید. این شامل چند سوال دیگر با پاسخ کوتاه است تا بتوانند هنگام بررسی درخواست شما درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بخش (درباره‌ی خودتان) را کامل کنید. این مقاله به کارکنان پذیرش دانشگاه کمک می‌کند تا شما را بهتر بشناسند. از این فضا برای گفتن مطالبی در مورد خودتان استفاده کنید که در جای دیگری از برنامه امکان بیانش وجود ندارد. و به یاد داشته باشید، بهترین موضوع = برای شما همان موضوعی است که بیشتر از همه برای نوشتن در مورد آن هیجان دارید.

3. دوره‌ها و نمرات: SSAR

هنگامی‌ که درخواست خود را ارسال کردید، پیوندی در صفحه وضعیت شما ظاهر می‌شود تا سوابق تحصیلی خود گزارش شده دانشجویی شما (SSAR) ایجاد شود. دروس و نمرات دبیرستان خود را دقیقاً همانطور که در کارنامه شما نشان داده شده است فهرست کنید. برای تکمیل درخواست شما باید SSAR را تا 15 نوامبر تکمیل کنید. اگر قبل از ارسال درخواست UF خود، SSAR را به طور جداگانه شروع می‌کنید، حتماً پس از ارسال درخواست، آن را به برنامه خود پیوند دهید. اگر در دبیرستانی خارج از ایالات متحده تحصیل کرده‌اید، SSAR را ارسال نکنید.

4. نمرات آزمون خود را ارسال کنید.

نمرات آزمون خود را حداکثر تا 1 دسامبر به UF ارسال کنید. می‌توانید نمرات SAT و/یا ACT خود را از طریق صفحه وضعیت درخواست خود گزارش دهید یا نمرات رسمی ‌را از آژانس آزمایش ارسال کنید. از آنجایی که دقت بسیار مهم است، دانشجویانی که گزارش خود را انتخاب می‌کنند باید یک کپی از گزارش(های) نمره SAT/ACT خود را در هنگام ارسال نمرات خود در دسترس داشته باشند. از آنجایی که UF هم SAT و هم ACT را کسب می‌کند، ما توصیه می‌کنیم که نمرات تمام آزمون‌های SAT یا ACT که شرکت کرده اید، را ارسال کنید. در صورت پذیرش، دانشجویانی که نمرات خود را در فرآیند پذیرش اعلام کرده‌اند، ملزم به ارائه نمرات رسمی ‌از آژانس آزمون به UF تا اول ماه مه خواهند بود.

ACT یا SAT؟

دانشگاه فلوریدا هیچ ترجیحی برای هیچ کدام از این تست‌ها ندارد. این دانشگاه هر دو SAT و ACT را برتر می‌داند. اگر نمرات SAT و ACT را برای دانشگاه ارسال کنید، هر کدام از امتیازات ترکیبی را برای پذیرش رقابتی‌تر است در نظر خواهند گرفت.

مهلت ارسال نمره‌ی آزمون را از دست داده اید؟

آخرین مهلت UF برای دریافت نمرات آزمون 1 دسامبر است. اگر نمرات آزمون شما پس از 1 دسامبر دریافت شود، درخواست شما بر اساس فضای در دسترس بررسی می‌شود.

راهنمای آمادگی آزمون

هیئت کالج با آکادمی‌ همکاری کرده است تا خدمات آمادگی آزمون رایگان را برای SAT ارائه دهد. این سرویس‌های آنلاین رایگان، مسیرهای تمرینی شخصی‌ سازی شده‌ای را ارائه می‌کنند تا به شما کمک کنند مناطقی را که باید در آن‌ها پیشرفت کنید، مشخص کنید. تست‌های تمرینی کامل و سایر مواد برای چاپ در دسترس هستند.

5. یک نیمسال تحصیلی را انتخاب کنید.

شما می‌توانید درخواست کنید که تحصیلات خود را در ترم تابستان B یا پاییز شروع کنید. مدت درخواستی بر بررسی درخواست شما تأثیری ندارد. اگر پذیرفته شدید، دانشگاه سعی می‌کند مدتی را که درخواست کرده اید به شما ارائه دهد، اما محدودیت فضا ممکن است به این معنی باشد که پیشنهادی برای دوره دیگری دریافت می‌کنید.

اگر می‌خواهید برای آکادمی ‌نوآوری UF درخواست دهید، این برنامه در ترم بهار شروع می‌شود و از یک برنامه بهار/تابستان پیروی می‌کند که ترم پاییز برای کارآموزی یا سایر پیشرفت‌های تحصیلی باز است.

6. پرداخت هزینه درخواست.

وقتی درخواست خود را ارسال می‌کنید، هزینه غیرقابل استرداد 30 دلاری را با کارت اعتباری بپردازید، مگر اینکه واجد شرایط معافیت از هزینه باشید. در برنامه مشترک، می‌توانید در بخش نمایه مشخص کنید که واجد شرایط معافیت از هزینه هستید یا خیر.

7. وضعیت خود را بررسی کنید.

24 تا 48 ساعت پس از ارسال درخواست خود، یک ایمیل با دستورالعمل‌هایی برای ایجاد اعتبارنامه وضعیت درخواست MyAdmissions دریافت خواهید کرد. پس از تکمیل، می‌توانید وارد پورتال وضعیت برنامه MyAdmissions شوید تا وضعیت درخواست خود و مطالبی را که UF دریافت کرده است پیگیری کنید. در اینجا نیز لینک ایجاد SSAR را پیدا خواهید کرد.

 

دانشگاه فلوریدا3

شرایط تحصیل در دانشگاه فلوریدا

فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلی از یک مدرسه متوسطه معتبر منطقه‌ای یا مورد تایید دولتی یا معادل آن (G.E.D.، و غیره)

اعتبارات تحصیلی

16 واحد دانشگاهی به شرح زیر توزیع شده اند:

4 سال زبان انگلیسی (با نوشتن قابل توجه)

4 سال ریاضیات (از جمله جبر 1، هندسه رسمی ‌و جبر 2)

3 سال علوم طبیعی (دو واحد باید شامل آزمایشگاه باشد)

3 سال علوم اجتماعی

2 سال زبان خارجی (باید متوالی باشد)

معدل

میانگین نمرات C تجمعی در هسته علمی، همانطور که توسط دانشگاه محاسبه می‌شود، در همه مؤسسات تحصیلی (دبیرستان و کالج).

ثبت نام دوگانه

دانشجویانی که دوره‌های ثبت نام دوگانه را می‌گذرانند باید حداقل معدل 2.0 را در هر موسسه ای که در آن شرکت می‌کنند ارائه دهند.

هدایت تحصیلی

سابقه رفتار خوب مشکلات عمده یا مداوم با مدرسه یا سایر مقامات ممکن است متقاضی را بدون توجه به مدارک تحصیلی واجد شرایط نباشد.

SAT یا ACT

همه متقاضیان باید نمرات آزمون SAT و/یا ACT را ارسال کنند. UF امتیاز فوق‌العاده (بالاترین امتیازات را برای هر بخش می‌گیرد) تا بالاترین امتیاز کل ممکن را ایجاد کند. UF به برنامه‌های کاربردی برای تکمیل بخش مقاله ACT نیاز یا تشویق نمی‌کند.

نمرات ACT یا SAT را می‌توان مستقیماً از آژانس آزمایشی ارسال کرد یا از طریق صفحه وضعیت درخواست خود گزارش داد. نمرات باید توسط UF تا 15 دسامبر دریافت شود. اگر نمرات آزمون شما در مهلت مقرر دریافت نشود، درخواست شما به استخر متقاضیان در دسترس منتقل می‌شود.

دانشجویانی که مدرک AA/60 اعتبار کالج کسب می‌کنند

دانشجویانی که دیپلم دبیرستان و مدرک کاردانی هنر یا 60 واحد کالج را همزمان دریافت می‌کنند، باید درخواست دانشجوی سال اول را تکمیل کنند. در درخواست خود، یک رشته خاص و کالج UF را انتخاب کنید. اگر دانشگاه نتواند پذیرش در مقطع اول را به شما پیشنهاد کند، از شما پرسیده می‌شود که آیا مایلید درخواست خود را به عنوان یک انتقال بخش بالا مورد بررسی مجدد قرار دهید. در بررسی سطح بالاتر، شما باید دوره پیش نیاز کالج و اصلی و حداقل الزامات معدل را داشته باشید.

دانشجویانی که در خانه یا موسسات نامعتبر تحصیل می‌کنند

دانشجویان مکتب خانه یا دانشجویان مدارس غیرمعتبر با استفاده از همان فرآیند بررسی جامع که برای سایر متقاضیان سال اول اعمال می‌شود، برای پذیرش در نظر گرفته می‌شوند. علاوه بر نمرات و نمرات ACT/SAT، دانشجویانی که در یک مدرسه خانگی یا مدرسه غیرمعتبر شرکت می‌کنند تشویق می‌شوند که در کلاس‌های اصلی شرکت کنند و نمرات را از یک موسسه معتبر متوسطه یا پس از متوسطه ارسال کنند. اگرچه لازم نیست، دانشجویان همچنین می‌توانند نتایج آزمون‌های AP/IB را برای بررسی ارسال کنند.

 

سخن پایانی

ما در این مقاله با جزئیات راجع به دانشگاه فلوریدا و نحوه پذیرش در آن صحبت کردیم. در صورتی که به اطلاعاتی  بیشتر نیاز دارید، با تماس با موسسه مهاجرتی صبا ویزا یا پر کردن فرم سوالات در سایت، مشاوره‌ی رایگان شوید و با تیم متخصص و حرفه‌ای این مجموعه، راهنمایی شوید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 1 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید