لوگو صبا ویزا
دانشگاه نیویورک

دانشگاه نیویورک

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه نیویورک به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

مشاوره رایگان فرم ارزیابی تحصیلی

دانشگاه نیویورک (NYU) یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در شهر نیویورک است. NYU توسط گروهی از نیویورکی‌ها به رهبری آلبرت گالاتین، وزیر وقت خزانه داری، تأسیس شد.

در سال 1832، مؤسسه غیر مذهبی تماماً مردانه اولین کلاس‌های خود را در نزدیکی شهرداری بر اساس برنامه درسی متمرکز بر آموزش سکولار آغاز کرد. دانشگاه در سال 1833 نقل مکان کرد و پردیس اصلی خود را در روستای گرینویچ در اطراف پارک میدان واشنگتن حفظ کرد. از آن زمان، دانشگاه یک دانشکده مهندسی در مرکز مترو تک بروکلین و مدارس فارغ التحصیل در سراسر منهتن اضافه کرده است. دانشگاه نیویورک با ثبت نام به بزرگترین دانشگاه خصوصی در ایالات متحده تبدیل شده است که در سال 2019 در مجموع 51,848 دانشجو ثبت نام کرده اند که شامل 26,733 دانشجو در مقطع کارشناسی و 25,115 دانشجوی کارشناسی ارشد است. NYU همچنین بیشترین درخواست‌ها را از هر موسسه خصوصی در ایالات متحده دریافت می‌کند و پذیرش بسیار انتخابی در نظر گرفته می‌شود.

دانشگاه نیویورک در 10 دانشکده در مقطع کارشناسی سازماندهی شده است، از جمله کالج هنر و علم، موسسه گالاتین، موسسه استاینهارت، دانشکده بازرگانی استرن، دانشکده مهندسی تاندون، و موسسه هنر تیش. 15 دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیویورک شامل دانشکده پزشکی گروسمن، دانشکده حقوق، دانشکده تحصیلات تکمیلی خدمات عمومی‌واگنر، دانشکده مطالعات حرفه ای، دانشکده مددکاری اجتماعی، و دانشکده پرستاری روری مایرز هستند. مراکز آکادمیک داخلی دانشگاه عبارتند از: مؤسسه علوم ریاضی کورانت، مرکز علوم داده، مرکز علوم عصبی، مؤسسه کلایو دیویس، مؤسسه مطالعات دنیای باستان، مؤسسه هنرهای زیبا، و سیستم بهداشتی NYU Langone.  NYU یک دانشگاه جهانی است با پردیس‌های اعطای مدرک در NYU ابوظبی و NYU شانگهای و مراکز دانشگاهی در آکرا، برلین، بوئنوس آیرس، فلورانس، لندن، لس آنجلس، مادرید، پاریس، پراگ، سیدنی، تل آویو، و واشنگتن دی سی.

اعضای هیئت علمی ‌و فارغ التحصیلان گذشته و حال شامل 38 برنده جایزه نوبل، 8 برنده جایزه تورینگ، 5 مدال فیلدز، 31 عضو مک آرتور، 26 برنده جایزه پولیتزر، 3 رئیس ایالت، یک قاضی دادگاه عالی ایالات متحده، 5 فرماندار ایالات متحده، 4 فرماندار ایالات متحده شهر نیویورک، 12 سناتور ایالات متحده، 58 عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده، دو رئیس فدرال رزرو، 38 برنده جایزه اسکار، 30 برنده جایزه امی، 25 برنده جایزه تونی، 12 برنده جایزه گرمی و 17 میلیاردر می‌شود.

ما در ادامه جزئیات بیشتری را در رابطه با دانشگاه نیویورک در اختیارتان قرار می‌دهیم. پس اگر به مطالعه راجع به پردیس‌های دانشگاه نیویورک ، بورسیه‌های تحصیلی و زندگی دانشجویی در این دانشگاه علاقه دارید، به خواندن این مطلب ادامه دهید.

همچنین علاوه بر این مقاله، سازمان مهاجرتی صبا ویزا با ارائه مشاوره تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه تحصیل در دانشگاه نیویورک و به طور کلی، تحصیل در آمریکا خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان با سازمان مهاجرتی صبا ویزا در ارتباط باشید.

فهرست عناوین

پردیس دانشگاه نیویورک

پردیس نیویورک سیتی شامل بیش از 171 ساختمان است که بین منهتن و بروکلین پخش شده است. بیشتر ساختمان‌های موسسه در منهتن در منطقه‌ای به مساحت 230 هکتار (930000 متر مربع) واقع شده‌اند که از جنوب به خیابان هیوستون، از شرق به برادوی، از شمال به خیابان چهاردهم و از شمال به خیابان ششم (خیابان قاره آمریکا) محدود می‌شود. هسته NYU شامل ساختمانهایی است که پارک میدان واشنگتن را احاطه کرده اند. علاوه بر پردیس نیویورک، دانشگاه نیویورک دارای 49 ساختمان اضافی در خارج از کشور است که در دو پردیس پورتال و 12 مرکز آکادمیک جهانی قرار دارند.

 

پردیس میدان واشنگتن

از اواخر دهه 1970، بخش مرکزی دانشگاه نیویورک پردیس میدان واشنگتن در قلب روستای گرینویچ بوده است. طاق میدان واشنگتن نماد غیر رسمی‌ دانشگاه نیویورک است. تا سال 2007، دانشگاه نیویورک مراسم آغاز به کار خود را در پارک میدان واشنگتن برگزار می‌کرد، اما به دلیل بازسازی‌های میدان واشنگتن، مراسم سال 2008 را به استادیوم اصلی یانکی و تمام مراسم‌های بعدی را به استادیوم فعلی یانکی منتقل کرد.

مرکز سیلور برای هنر و علم، محل کالج هنر و علم و دانشکده تحصیلات تکمیلی هنر و علوم، یکی از ساختمان‌های اصلی دانشگاهی در محوطه میدان واشنگتن است. این موسسه در شرق میدان واشنگتن، بین میدان واشنگتن و میدان ویورلی قرار دارد و بسیاری از بخش‌های مجزا از دو مدرسه‌ای که در آن قرار دارند در مجاورت آن واقع شده‌اند. در همین حال، سالن واندربیلت، ساختمان اصلی دانشکده حقوق، در نزدیکی گوشه جنوب غربی میدان واشنگتن بین خیابان مکدوگال و خیابان سالیوان در میدان واشنگتن جنوبی واقع شده است. مرکز زندگی دانشگاهی کیمل نیز در میدان واشنگتن جنوبی است و مرکز اصلی زندگی دانشجویی در دانشگاه است و فضای رویداد و ملاقات را برای سازمان‌های دانشجویی و دیگر گردهمایی‌ها فراهم می‌کند. در نزدیکی لبه شرقی پردیس در امتداد برادوی، ساختمان‌های اصلی موسسه هنر تیش و موسسه مطالعات فردی گالاتین، و همچنین دفتر اصلی مطالعات لیبرال و کتابفروشی دانشگاه نیویورک و مرکز سلامت دانشجویان قرار دارند. دیگر ساختمان‌ها و مجتمع‌های دانشگاهی در مجاورت عبارتند از: 5 واشینگتن پیس، که دپارتمان برجسته فلسفه دانشگاه نیویورک را در خود جای داده است، خیابان 12 شرقی، که به عنوان ساختمان اصلی موسسه مطالعات حرفه‌ای عمل می‌کند، ساختمان براون و… .

در دهه 1990، دانشگاه نیویورک با ساختن یک جامعه دوم در اطراف میدان یونیون، در مجاورت میدان واشنگتن، به یک دانشگاه دو مربعی تبدیل شد. جامعه یونیون اسکوئر دانشگاه نیویورک عمدتاً شامل سالن‌های اقامتی اولویت‌دار کارلایل کورت، سالن اقامت پالادیوم، سالن فارغ‌التحصیلان، برج مرجانی، سالن خیابان سیزدهم، تالار دانشگاه، تالار اقامتگاه شمالی سوم، و تالار بنیان‌گذاران است.

در پردیس میدان واشنگتن، دانشگاه نیویورک دارای سالن‌های تئاتر و امکانات نمایشی است که اغلب توسط موسسه هنر تیش و همچنین هنرستان موسیقی دانشگاه، که در موسسه فرهنگ، آموزش و توسعه انسانی استاینهارت است، استفاده می‌شود. تولیدات خارجی نیز گهگاه در تاسیسات NYU برگزار می‌شود. بزرگترین مکان‌های اقامتی در NYU مرکز هنرهای نمایشی Skirball  (850 صندلی) در 566 LaGuardia Place، درست در جنوب میدان واشنگتن جنوبی، و سالن Eisner-Lubin  (560 صندلی) در مرکز کیمل هستند. شایان ذکر است، مرکز اسکربال میزبان سخنرانی‌های مهمی‌در مورد سیاست خارجی توسط جان کری و ال گور بوده است. مرکز Skirball بزرگترین مرکز هنرهای نمایشی در جنوب خیابان 42 است.

دانشگاه نیویورک همچنین دارای خانه‌های بین‌المللی برای ترویج مطالعه فرهنگ‌ها و زبان‌های خاص در محوطه میدان واشنگتن است، از جمله خانه‌های آلمان، La Maison Française، Casa Italiana Zerilli Marimò، خانه گلوکسمن ایرلند، مرکز پادشاه خوان کارلوس اول اسپانیا، مرکز ‌هاگوپ کورکیان، خانه آفریقا، و خانه چین. اکثر این خانه‌های بین المللی در واشنگتن میوز، خیابانی خصوصی در شمال پارک میدان واشنگتن واقع شده اند.

نزدیک‌ترین ایستگاه‌های متروی شهر نیویورک که به پردیس میدان واشنگتن خدمات می‌دهند، خیابان هشتم – دانشگاه نیویورک و خیابان چهارم غربی – میدان واشنگتن هستند. علاوه بر این، NYU سرویس شاتل خود، خدمات حمل و نقل دانشگاه را اجرا می‌کند، که پردیس میدان واشنگتن را به سایر مکان‌های دانشگاه و مراکز اصلی حمل و نقل مرتبط می‌کند.

 

پردیس بروکلین

پردیس بروکلین دانشگاه نیویورک در مرکز MetroTech، یک پارک تحقیقاتی دانشگاهی-صنعتی شهری واقع شده است. این در بالای ایستگاه Jay Street–MetroTech قرار دارد، تنها چند بلوک با پل بروکلین فاصله دارد و از طریق سیستم اتوبوس شاتل نیویورک به پردیس منهتن دانشگاه نیویورک متصل است. این موسسه دارای دانشکده مهندسی تاندون، مرکز علوم و پیشرفت شهری و همچنین تعدادی از دانشکده هنرهای Tisch و دانشکده فرهنگ، آموزش و توسعه انسانی استاینهارت است.

MetroTech Commons، 3.5 هکتار (14000 مترمربع) فضای عمومی ‌با مالکیت خصوصی در قلب مجتمع MetroTech، به عنوان یک چهارچوب برای دانشجویان در پردیس بروکلین عمل می‌کند، به همان شیوه‌ای که پارک اسکوئر واشنگتن برای دانشجویان پردیس اصلی انجام می‌دهد. میزبانی رویدادهایی از جمله کنسرت‌ها، نمایشگاه‌های سلامت، مسابقات شطرنج و جشن‌های تعطیلات. این میدان که توسط خیابان‌های لارنس و دافیلد محدود شده است، اغلب با نمایشگاه‌های هنر مدرن تزئین می‌شود. دو قطعه به نام تمساح و رویایی بخشی از مجموعه هنرهای عمومی ‌دائمی‌ عوام توسط مجسمه ساز مشهور تام اوترنس است.

پردیس بروکلین خانه کتابخانه باز مرکز بازی‌های دانشگاه نیویورک است که بزرگترین مجموعه بازی‌هایی است که توسط هر دانشگاهی در جهان برگزار می‌شود، و همچنین آزمایشگاه سازنده فضا و طراحی دانشگاه نیویورک، که به همه دانشجویان دانشگاه نیویورک که جلسات آموزشی را می‌گذرانند، اجازه می‌دهد تا دسترسی به پرینت سه بعدی پیشرفته، نمونه سازی، ماشینکاری CNC، و دستگاه‌های تست استرس داشته باشند.

در سال 2014، مرکز پزشکی NYU Langone یک مرکز درمانی به مساحت 125000 فوت مربع (11600 متر مربع) در بروکلین به دست آورد. بلافاصله پس از این اعلامیه، دانشگاه نیویورک در سال 2017 اعلام کرد که در سال‌های آینده بیش از 500 میلیون دلار برای بازسازی و گسترش محوطه دانشگاه بروکلین، از جمله 370 Jay Street، که در دسامبر 2017 افتتاح شد، سرمایه گذاری خواهد کرد.

 

پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه نیویورک

پذیرش در NYU بسیار انتخابی است. برای کلاس سال اول کارشناسی در سال 2026، 12.2٪ از یک مجموعه متقاضی بیش از 100500 پذیرفته شدند. در سال 2021، NYU اولین دانشگاه خصوصی در ایالات متحده شد که 100000 درخواست برتر را داشت. کالج هنر و علم دارای نرخ پذیرش 7٪ و دانشکده بازرگانی استرن دارای نرخ پذیرش 5.6٪ برای کلاس سال 2025 بود.

از میان پذیرفته شدگان، حدود 6500 نفر کل ثبت نام در کلاس را تشکیل می‌دادند که نماینده 102 کشور، همه 50 ایالت ایالات متحده و ناحیه کلمبیا بودند. اکثر دانشجویان سال اول دارای معدل معمولی بدون وزن 3.7 / A  (90-95٪)  هستند. میانگین امتیاز SAT 1540 از 1600 (در صدک 99) است. نسبت دانشجو به استاد در پردیس نیویورک 9:1 و کمتر از آن در پردیس ابوظبی و شانگهای است. میانگین مبلغ بورسیه تحصیلی اعطا شده به دانشجویان سال اول بیش از 35000 دلار است و 20 درصد از دانشجویان سال اول کمک‌های مالی Pell دریافت کردند.

از سال 2016، مدارس تحصیلات تکمیلی NYU دارای نرخ پذیرش 1.8٪ برای دانشکده پزشکی، 23٪ برای دانشکده بازرگانی، 28٪ برای دانشکده مهندسی، 29٪ برای دانشکده هنرهای تکمیلی و علم،  و 34 درصد به دانشکده حقوق.

میانگین نمره MCAT دانشجویان در دانشکده پزشکی 522،  میانگین نمره GMAT دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشکده بازرگانی 723، و میانگین نمره LSAT دانشجویان در دانشکده حقوق 170 است.

 

 

NYU

 

رنکینگ دانشگاه نیویورک

در سطح ملی، دانشگاه نیویورک در رتبه 19 مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی، رتبه 9 دانشگاه‌های جهانی QS، رتبه 22 رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان، رتبه 27 رتبه‌بندی Business Insider و رتبه 30 رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان قرار دارد.

در سطح جهانی، دانشگاه نیویورک در مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی رتبه‌ی 25، در رتبه‌بندی دانشگاهی دانشگاه‌های جهان رتبه‌ی 30، در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز رتبه 26، و در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS، رتبه 35 را دارد. علاوه بر این، دانشگاه نیویورک در رتبه‌بندی اعتبار رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز آموزش عالی رتبه ۲۶ را دارد.

US News & World Report موسسات تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیویورک را در رتبه ششم برای حقوق، دهم برای سیاست عمومی، نهم برای ریاضیات (اول برای ریاضیات کاربردی)، رتبه هشتم برای کار درمانی تحت موسسه فرهنگ، آموزش و توسعه انسانی Steinhardt، رتبه دهم برای کسب و کار، یازدهم برای اقتصاد، دوازدهم برای علوم سیاسی، 4 برای تحقیقات دانشکده پزشکی، 10 برای آموزش، 19 برای دکترای پرستاری، 38 برای درمان فیزیکی، 30 برای علوم کامپیوتر، 36 برای روانشناسی، و 38 برای مهندسی قرار داده است.

در سطح جهانی، علوم اجتماعی دانشگاه نیویورک بر اساس رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان در رتبه هشتم، رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در رتبه‌ی پانزدهم،  و رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در رتبه شانزدهم قرار دارند. دانشگاه نیویورک بر اساس رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در رتبه یازدهم روانشناسی جهانی قرار دارد. شبکه روانشناسی اجتماعی رتبه پنجم دانشگاه نیویورک را برای روانشناسی صنعتی/سازمانی، چهاردهم را برای روانشناسی بالینی،  و US News & World Report را در رتبه نهم دانشگاه نیویورک برای روانشناسی اجتماعی و نهمین را برای علوم اعصاب رفتاری قرار داده است.

US News & World Report دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک را در رتبه اول برای قانون مالیات و رتبه اول برای حقوق بین الملل قرار می‌دهد. این نشریه همچنین موسسه فارغ التحصیل خدمات عمومی ‌رابرت اف واگنر را در رتبه دهم در سیاست عمومی‌رتبه بندی می‌کند. دپارتمان فلسفه دانشگاه نیویورک در رتبه‌بندی جهانی توسط The Philosophical Gourmet Report و رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در رتبه اول قرار دارد. NYU توسط راهنمای منابع کالج Unigo در رتبه اول برای New Ivies قرار گرفته است. در سال 2006، NYU توسط کاپلان به عنوان یکی از Ivies جدید نامگذاری شد. نظرسنجی جهانی اشتغال پذیری سالانه در نیویورک تایمز، دانشگاه نیویورک را در رتبه یازدهم ملی و بیست و نهمین رتبه جهانی از نظر قابلیت استخدام قرار می‌دهد. طبق بررسی پرینستون، دانشگاه نیویورک به طور مداوم به عنوان 10 کالج رویایی برتر برای والدین و دانشجویان رتبه بندی می‌شود. در کنار دانشگاه استنفورد، کالج‌هاروارد، دانشگاه پرینستون، و موسسه فناوری ماساچوست، دانشگاه نیویورک یکی از معدود دانشگاه‌هایی است که به طور منظم در لیست 10 دانشگاه برتر برای والدین و دانشجویان ظاهر می‌شود. NYU بر اساس تعداد پتنت‌های تولید شده در رتبه 19 جهان قرار دارد.

 

پذیرش از دانشگاه نیویورک

چه از ماساچوست، منچستر، یا بمبئی، دانشجوی سال اول یا انتقالی باشید، چند کار کلیدی وجود دارد که باید برای درخواست در دانشگاه نیویورک انجام دهید. اما الزاماتی مانند آزمون استاندارد و آزمون زبان انگلیسی برای متقاضیان مختلف متفاوت است.

  • متقاضیان سال اول
  • متقاضیان بین المللی
  • متقاضیان انتقال
  • متقاضیان تحصیل در منزل
  • نقل و انتقالات داخلی

اگر برای یکی از برنامه‌های فهرست شده در زیر درخواست می‌دهید، برنامه مشترک را تکمیل نکنید.

  • برنامه بهداشت دهان و دندان
  • لیسانس دوم پرستاری
  • مدرک لیسانس دوم در دانشکده مهندسی تاندون

 

نکاتی که قبل از درخواست باید بدانید

روند بررسی. هیچ فرمولی برای تصمیم گیری در مورد پذیرش وجود ندارد. دانشگاه نیویورک به دنبال ترکیبی از دانشجویانی است که دارای علایق، استعدادها و اهداف متنوعی هستند. همچنین حداکثر تعداد دانشجویی که بتوانیم پذیرش کنیم وجود ندارد.

آدرس ایمیل. حتما از آدرس ایمیل شخصی استفاده کنید. ما قویاً شما را تشویق می‌کنیم که از آدرس ایمیل موسسه برای ارسال درخواست خود استفاده نکنید، زیرا ممکن است اطلاعات مهم در مورد درخواست و تصمیم پذیرش خود را از دست بدهید.

بررسی وضعیت درخواست شما ظرف سه هفته پس از مهلت درخواست، NYU به شما اطلاع می‌دهد که درخواست شما را دریافت کرده‌ است و اطلاعاتی درباره نحوه پیگیری وضعیت خود به شما می‌دهد.

مدارک. لطفاً فقط مدارک یا کپی‌هایی را ارسال کنید که می‌توانید جایگزین کنید زیرا NYU مدارک درخواست را پس نمی‌دهد.

مواد تکمیلی لطفاً فقط در صورتی که برای برنامه‌ای درخواست می‌دهید که نیاز به آزمون یا نمونه کار دارد، مطالب تکمیلی (DVD، تصاویر، مقالات و غیره) را ارسال کنید.

دانشجویان بین المللی که به دنبال کمک مالی / حمایت هستند. دانشجویان بین‌المللی که عمدتاً برای نیویورک درخواست می‌کنند و به دنبال کمک مالی هستند، باید بدانند که نیاز مالی مشخص شده شما در تصمیم پذیرش لحاظ می‌شود.

مواد گم شده NYU یک پنجره (محدود) برای ارسال هر چیزی که ممکن است در درخواست شما وجود نداشته باشد ارائه می‌دهد.

متقاضیانی که سابقه محکومیت کیفری دارند. لطفاً فلسفه و روند پذیرش دانشگاه را مرور کنید.

فرصت برابر. NYU هر نوع تبعیض را در فرآیند پذیرش ممنوع می‌کند. سیاست‌های عدم تبعیض و اقدام مثبت دانشگاه را مرور کنید.

اعتبار برنامه این مسئولیت شماست که اطمینان حاصل کنید که اطلاعات درخواست شما و تمام اسناد پشتیبان درست و صحیح هستند. NYU یک سیاست سختگیرانه در مورد اعتبار برنامه و کار با نمایندگان یا اشخاص ثالث دارد.

دانشجویان متاثر از بلایای طبیعی، سیاسی و/یا تصمیمات دولتی

مطمئنا شرایط بی شماری وجود دارد که می‌تواند بر توانایی دانشجو برای تکمیل موفقیت آمیز فرآیند درخواست تأثیر بگذارد. دانشگاه نیویورک هر دانشجویی را در این شرایط تشویق می‌کند تا با دفتر دانشگاه تماس گرفته و وضعیت را به آن‌ها اطلاع دهد تا بتوانند یک اقدام توصیه شده را برای شما ارائه دهند.

 

نتایج امتحانات با تاخیر

اگر نتایج تست استاندارد شما به هر دلیلی خارج از کنترل شما به تعویق بیفتد، دانشگاه نیویورک نتایج آزمون غیر رسمی‌ را می‌پذیرد. شما می‌توانید نمرات خود را با ایمیل کردن اسکرین شات برای ما در admissions.docs@nyu.edu گزارش دهید. این به ما امکان می‌دهد بررسی درخواست شما را تسریع کنیم، اما قبل از تمدید پیشنهاد پذیرش باید نمرات آزمون رسمی ‌را ارسال کنید.

 

مواد پشتیبان

زمانی که منتظر مطالب کاربردی پشتیبانی مانند رونوشت‌ها یا ارزیابی معلمان هستند، تا حد امکان انعطاف پذیر خواهند بود. برای ثبت نام در NYU به مواد خاصی نیاز است، بنابراین در صورتی که انتظار دارید مطالب به تأخیر بیفتد، لطفاً با دفتر دانشگاه در تماس باشید.

 

ارسال درخواست شما

به‌صورت موردی، تمدید درخواست‌ها را برای هر دانشجویی که تحت تأثیر بلایای طبیعی، شرایط تحمیل‌شده توسط دولت‌های ملی، یا هر شرایط تسکین‌دهنده شدیدی قرار گرفته است، در نظر خواهند گرفت. لطفاً با افسر پذیرش منطقه ای خود با درخواست تمدید قبل یا کمی ‌بعد از مهلت درخواست تماس بگیرید.

اگر سؤالات بیشتری در مورد پشتیبانی دانشگاه نیویورک از متقاضیانی دارید که تحت تأثیر شرایط پیش بینی نشده قرار گرفته اند، لطفاً با دانشگاه در admissions@nyu.edu تماس بگیرید.

 

معافیت از هزینه برنامه

دانشجویان آسیب‌دیده می‌توانند با انتخاب «تأثیر بحران بشردوستانه در حال انجام»، درخواست معافیت از هزینه درخواست در سؤالات NYU از برنامه مشترک کنند.

 

سخن آخر

ما در این مقاله تلاش کردیم تا تمام جزئیات مربوط به دانشگاه نیویورک، زندگی دانشگاهی، نحوه اخذ پذیرش،‌ بورسیه تحصیلی دانشگاه نیویورک، سیاست‌های آن و … را توضیح دهیم. در واقع باید در نظر داشته باشید که دانشگاه نیویورک یکی از محتمل‌ترین دانشگاه‌ها برای اخذ پذیرش دانشجویان بین‌المللی است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، حتما با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و با تیم متخصص پشتیبانی، مشاوره‌ی رایگان انجام دهید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید اقدامات و مراحل اخذ پذیرش را به ما بسپارید و با خیال راحت، آینده‌ی تضمینی و تحصیلی خود در آمریکا را میسر سازید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید