کمپین نوروزی صبا ویزا برای ویزای تحصیلی - کاری کانادا | با هدیه 40 میلیونی ثبت‌نام رایگان
لوگو صبا ویزا
ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا : شرایط و هزینه ها (آپدیت 2024)

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه ویزای توریستی استرالیا و جزئیات آن را به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزاویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.
مشاوره رایگان

ویزای توریستی استرالیا نوعی ویزای غیر مهاجرتی است. این نوع ویزا به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا برای مدت کوتاهی از استرالیا دیدن کنند. شهروندان کشورهای مختلف که مایل به بازدید از استرالیا برای مقاصد گردشگری هستند، باید برای ویزای بازدیدکننده (زیر مجموعه 600) درخواست دهند، که به آنها اجازه می‌دهد برای فعالیت‌های تجاری یا گردشگری به استرالیا سفر کنند.

طبقه‌بندی‌های مختلفی برای ویزای بازدیدکننده یا همان ویزای توریستی استرالیا وجود دارد که به هدف اقامت و ملیت متقاضی بستگی دارد. ویزای بازدیدکننده استرالیا را می‌توان برای مدت اقامت 3، 6 یا 12 ماهه برای یک یا چند بار ورود، که به صورت موردی توسط مقامات اداره مهاجرت استرالیا تعیین می‌شود، دریافت کرد. واجدین شرایط باید قبل از درخواست، شرایط ویزای استرالیا را برای ویزای بازدیدکننده داشته باشند. در درجه اول، این شامل داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 3 ماه پس از ورود به استرالیا است و بسته به هدف ویزا ممکن است مدارک پشتیبانی اضافی مورد‌نیاز باشد.

تیم مشاوران ما در مؤسسه مهاجرتی صبا ویزاویزا، با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه مهاجرت، به سؤالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد.

فهرست عناوین

انواع ویزای توریستی استرالیا

اگر شهروند استرالیا یا دارنده پاسپورت نیوزلند نباشید، باید قبل از سفر به استرالیا برای گذراندن تعطیلات، اهداف کاری یا داشتن یک سفر کوتاه مدت به استرالیا برای ویزای استرالیا اقدام کنید. اکثر بازدیدکنندگان با یکی از سه ویزا وارد استرالیا می شوند:

 • Electronic Travel Authority

این نوع ویزا به متقاضیانی که در خارج از استرالیا زندگی این امکان را فراهم می‌کند تا برای گردشگری یا تجارت از این کشور بازدید کنند. مسافران دارای ویزای ETA مجاز به اقامت حداکثر سه ماه در استرالیا بوده و برای آن شرایط زیر اعمال می‌شود:

 • متقاضیان باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت دولت استرالیا برای این ویزا درخواست دهند.
 • هزینه ویزای ETA معادل با 20 دلار است. متقاضیان باید با کارت اعتباری این مبلغ را پرداخت کنند.
 • هر مسافری باید شخصاً برای ETA خود درخواست دهد، حتی کودکان خردسال.
 • ویزای بازدیدکننده (زیرمجموعه 600)

این نوع ویزا که به ویزای بازدیدکننده شناخته می‌شود گزینه منعطف‌تری برای بازدیدکنندگان در سفرهای کوتاه مدت توریستی و کاری است. بازدیدکنندگان واجد شرایط می‌توانند بسته به پاسپورتی که دارند از داخل و یا خارج استرالیا درخواست دهند. این ویزا:

 • بسته به طول سفر بین 145 تا 1065 دلار هزینه دارد.
 • به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد بین 3 تا 12 ماه اقامت داشته باشند.

 

تفاوت ویزای ویزیتوری با ویزای ETA  چیست؟

ویزای ویزیتور شرایط انعطاف پذیرتری برای بازدیدکنندگان از جمله طول سفر و هزینه ویزا دارد.

دارندگان گذرنامه برخی از کشورها ممکن است واجد شرایط دریافت ETA باشند اما برای ویزای بازدید کننده واجد شرایط نباشند، یا برعکس.

ویزای بازدیدکننده همچنین توسط مسافران جمهوری خلق چین در تورهای گروهی ثبت شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • ویزای eVisitor (زیرمجموعه 651)

ویزای eVisitor مشابه ویزای ETA است. متقاضیان هنگام درخواست آنلاین برای این نوع ویزا باید خارج از استرالیا باشند. مانند ETA، ویزای eVisitor اجازه بازدید تا سه ماه را به درخواست کنندگان می‌دهد. این ویزا برخلاف ویزای ایتا رایگان است.

چه کسانی می‌توانند برای ویزای eVisitor اقدام کنند؟

 • بازدیدکنندگان از 36 کشور اروپایی از جمله فرانسه، آلمان و بریتانیا می‌توانند برای ویزای eVisitor اقدام کنند.

 

ویزای بازدیدکننده (زیر مجموعه 600) استرالیا و انواع آن

ویزای بازدیدکننده

ویزای بازدیدکننده(زیرمجموعه 600) که با اسم‌های ویزای توریستی و یا ویزیتوری هم شناخته می‌شود دارای دسته‌بندی‌های مختلفی است، که در ادامه با انواع ویزای بازدیدکننده و اهداف مربوط به هریک آشنا خواهیم شد.

 • ویزای توریستی

این نوع ویزا این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا برای تعطیلات و فعالیت‌های تفریحی و یا دیدار با خانواده ویا دوستان به بازدید استرالیا بپردازند. برای والدین شهروندان استرالیایی و مقیم دائم، ممکن است طول مدت زمان این ویزا طولانی‌تر شود. این ویزا همچنین ممکن است برای سایر اهداف کوتاه مدت غیرکاری از جمله تحصیل برای کمتر از سه (3) ماه استفاده شود. جهت اقدام برای دریافت ویزای توریستی باید، درخواست‌ها را به صورت آنلاین یا روی کاغذ انجام داد. درخواست‌های فردی، از جمله پرداخت هزینه جداگانه درخواست ویزا، باید برای هر شخصی که مایل به سفر به استرالیا است، ارائه شود.

این طبقه‌بندی ویزای بازدیدکننده برای استرالیا معادل ETA یا eVisitor برای شهروندانی است که واجد شرایط ویزاهای شغلی، تحصیلی و یا سایر انواع ویزای استرالیا نیستند، و تحت این نوع ویزا، آن‌ها اجازه اقامت در استرالیا برای تعطیلات، به‌عنوان بخشی از سفر ، یا بازدید از خانواده یا دوستان را دریافت می‌کنند.

برخلاف سایر طبقه‌بندی‌های فرعی، می‌توان برای ویزای توریستی استرالیا از داخل استرالیا یا خارج از کشور درخواست کرد. اقامت 3، 6 یا 12 ماهه با درخواست‌هایی که از خارج از استرالیا ارائه می‌شود امکان پذیر است، درحالی که والدین واجد شرایط شهروندان استرالیایی ممکن است مدت اعتبار طولانی‌تری را به خود اختصاص دهند. اما باید توجه داشته باشید که تنها در صورت درخواست از داخل کشور استرالیا، امکان دریافت ویزای توریستی 12 ماهه وجود خواهد داشت. این گزینه برای مسافرانی حائز اهمیت است که با ویزای دیگری در استرالیا اقامت دارند و قصد دارند بیشتر بمانند اما ویزای کنونی آن‌ها در آستانه انقضا است.

 • ویزای ویزیتور برای حمایت از اعضای خانواده

اگر خانواده‌ای دارید که ساکن استرالیا و مایل به حمایت مالی از درخواست ویزای شما است، ممکن است واجد شرایط دریافت ویزای بازدیدکننده خانواده حمایت شده (زیر کلاس 600) شوید. درخواست‌های ویزای بازدیدکننده حمایت از اعضای خانواده باید توسط اسپانسر شما در دفتر DIBP ایالتی یا منطقه‌ای در کشور استرالیا انجام شود و این درخواست‌ها در سفارت استرالیا واقع در تهران بررسی نمی‌شود.

این نوع ویزا برای اقامت 12 ماهه در استرالیا برای دیدار خانواده، تعطیلات یا بازدید از استرالیا به‌عنوان بخشی از یک سفر طولانی‌تر معتبر است. همچنین امکان آموزش یا تحصیل تا سقف 3 ماه با ویزای بازدید استرالیا برای خانواده‌ها وجود دارد، اما اگر دلیل اصلی سفر شما اهداف آموزشی طولانی مدت باشد، این ویزا گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود و به شما تعلق نخواهد گرفت.

برای دریافت این نوع ویزا، ضروریست که یکی از اعضای خانواده شما در استرالیا برای شما دعوتنامه‌ ارسال کند که شما باید بعداً این دعوتنامه را به‌عنوان مدرک پشتیبانی به افسر مهاجرت ارائه دهید. همچنین ممکن است از اسپانسر شما خواسته شود که گواهی‌ای مبنی بر حمایت مالی از شما در طول مدت سفرتان به استرالیا ارائه دهد. اگر یکی از اعضای خانواده بخواهد بدون آنکه واقعاً بخواهد هزینه‌ای برای سفر شما پرداخت کند، و به صورت سوری و فرمالیته حامی مالی شود، حمایت مالی کند، برای شما امکان درخواست ویزا فراهم می‌‌شود.

 • ویزای ویزیتور برای تجارت

یکی از زیرمجموعه‌های ویزای بازدیدکننده استرالیا به اتباع خارجی که واجد شرایط دریافت ویزای ETA یا eVisitor نیستند و می‌خواهند به دلایل تجاری از استرالیا بازدید کنند، امکان اقامت کوتاه‌مدت در استرالیا را فراهم می‌کند، اما به آن‌ها اجازه کار خرید و فروش کالا داده نمی‌شود. برای دریافت این نوع ویزا باید اهداف زیر را داشته باشید:

 • انجام پرس و جوهای عمومی تجاری یا کاری
 • انجام فعالیت‌هایی به عنوان بازدید رسمی دولت
 • تحقیقات یا مذاکرات قرارداد تجاری
 • شرکت در یک سخنرانی، نمایشگاه و یا یک سمینار به شرط آنکه به متقاضی از سوی برگزارکنندگان این رویدادها پولی پرداخت نشود.

ویزای توریستی استرالیا برای کسب و کار حداکثر برای مدت اقامت 3 ماه اعتبار داشته که می‌تواند به صورت مولتیپل (چندبارورود) و یا سینگل (یکبار ورود) صادر شود. متقاضیان هنگام ارسال درخواست برای ویزای بازدید تجاری استرالیا باید خارج از استرالیا بوده و باید تا زمان تصمیم‌گیری در مورد ویزا در خارج از کشور بمانند. اگر هدف اصلی شما از بازدید از استرالیا انجام کار با حقوق یا گذراندن تحصیلات یا دوره‌های آموزشی طولانی‌مدت باشد، ویزای بازدیدکننده شما نامعتبر شناخته خواهد شد و شما باید بر اساس هدفی که از بازدید از این کشور دارید اقدام به دریافت ویزای ویژه هدف خود کنید.

 • ویزای توریستی طولانی‌تر برای والدین شهروندان استرالیا

والدین شهروندان استرالیایی و کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند، می‌توانند برای ویزای توریستی طولانی‌تری برای بازدید از استرالیا درخواست دهند. این تغییرات به والدینی که معیارهای ویزای توریستی را برآورده می‌کنند اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به درخواست ویزای جدید در هر بازدید، بازدیدهای طولانی‌مدت با خانواده خود در استرالیا داشته باشند.

والدین واجد شرایط ممکن است زمانی که برای ویزای توریستی (زیر کلاس 600) درخواست می‌دهند، می‌توانند بدون پرداخت هزینه اضافی ویزای طولانی‌تری درنظر بگیرند. متقاضیان می‌توانند به صورت آنلاین یا از طریق پست به سفارت استرالیا درخواست خود را انجام دهند. اگر قصد دارید به‌صورت آنلاین درخواست خود را ارائه کنید، باید ویزای توریستی را انتخاب کنید نه ویزای حمایت از اعضای خانواده.

 اگر قصد دارید برای مدت طولانی‌تری در استرالیا بمانید، باید به‌طور شفاف در درخواست خود به این صورت قید کنید که: «من درخواست ویزای 3 ساله دارم». اگر واجد شرایط دریافت این نوع ویزا باشید، لطفاً برای کمک به پردازش هرچه سریع‌تر ویزای سه ساله، مدرکی مبنی بر داشتن بیمه درمانی معتبر استرالیا را همراه با درخواست ویزای خود آپلود کنید.

دقت داشته باشید که ویزای چند بار ورود با حداکثر 12 ماه اقامت در هر ورود، شرایط خاص خود را دارد، به این صورت:

 • ویزای پنج سال برای والدین خارج از استرالیا و در صف ویزا والدین (زیر کلاس 103).
 • ویزای سه سال برای والدین خارج از استرالیا که دارای:
 • ویزای قبلی استرالیا و شرایط و قوانین را رعایت کرده باشند.
 • برای ویزای والدین درخواست نکرده باشند.
 • برای ویزای والدین درخواست داده‌اند اما هنوز در صف ویزای والدین (زیر کلاس 103) نیستند.
 • ویزای 18 ماه برای والدینی که:
 • قبلاً به استرالیا سفر نکرده باشند.
 • برای ویزای والدین درخواست نکرده باشند.
 • برای ویزای والدین درخواست ارسال کرده‌اند اما هنوز در صف ویزای والدین (زیر کلاس 103) نیستند.

برای دریافت ویزای توریستی، متقاضیان باید تمامی شرایط از جمله سلامت، شخصیت، داشتن تمکن مالی لازم و قوانین مربوط به ویزا مربوطه را به صورت کامل رعایت کنند.

 

ویزای درمان پزشکی استرالیا

ویزای درمان پزشکی استرالیا

نوع دیگری از ویزای بازدیدکننده استرالیا ویزای درمان پزشکی است. این ویزا ویژه افرادی است که تحت درمان پزشکی، اهدای عضو یا حمایت از فردی که تحت درمان پزشکی است و این نوع ویزا را دارد.

 

ویزای بازنشستگی سرمایه‌گذار استرالیا

ویزا برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال گذراندن دوران بازنشستگی خود در استرالیا هستند.

 

ویزای ترانزیت استرالیا

این برای افرادی است که قبل از سفر به کشور دیگر برای مدت کوتاهی در استرالیا خواهند بود.

 

ویزای تعطیلات کاری استرالیا

این نوع ویزای بازدیدکننده ویژه جوانان کشورهای واجد شرایطی است که مایل به کار و تعطیلات در استرالیا تا حداکثر یک سال (در برخی موارد دو سال) هستند.

 

معیارهای واجد شرایط بودن برای ویزای توریستی استرالیا

شرایط واجد شرایط بودن ویزای توریستی استرالیا عبارتند از:

 • شما باید بودجه کافی برای حمایت از خود داشته باشید.
 • شما باید ثابت کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید.
 • شما باید هدف خود از بازدیدتان به استرالیا را نشان دهید.
 • شما باید نشان دهید که در سلامت کامل هستید.
 • باید نشان دهید که شخصیت خوبی دارید.
 • شما باید مدرکی دال بر نداشتن سوابق کیفری نسان دهید.
 • شما نباید هیچ بدهی به دولت استرالیا داشته باشید.
 • شما در طول سفر خود به استرالیا تحت ویزای توریستی نباید هیچ شغلی را پذیرفته یا به دنبال آن باشید.
 • با استفاده از این ویزا نمی‌توانید تحصیل کنید.
 • شما باید از قوانین کشور پیروی کنید.

 

اگر به دیدار خانواده یا دوستانتان می‌روید، پس:

 • شما باید دعوت‌نامه‌ای را که برای شما ارسال شده نشان دهید.

 

اگر به این کشور سفر می کنید، پس:

 • باید مدارک سفر خود را نشان دهید.

 

اگر برای مقاصد پزشکی مراجعه می‌کنید، پس:

 • باید مدارک پزشکی موردنیاز را نشان دهید.

 

مدارک ویزای توریستی استرالیا

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای توریستی استرالیا عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر
 • پاسپورت‌های قدیمی (در صورت وجود)
 • عکس‌های اخیر (طبق شرایط)
 • فرم درخواست ویزا تکمیل شده (فرم 1419)
 • اسنادی که هدف شما از بازدید از استرالیا را نشان می‌دهد
 • اثبات وجوه
 • صورت حساب بانکی (شش ماه گذشته)
 • اظهارنامه مالیات بر درآمد (سه سال گذشته)
 • سرمایه‌گذاری املاک (در صورت وجود)
 • سپرده‌های ثابت (در صورت وجود)
 • نتایج آزمایشات پزشکی
 • معاینات اشعه ایکس
 • بیمه سفر
 • مدارک اقامت

 

فرآیند درخواست ویزای بازدید استرالیا در سال 2022

با انجام مراحل زیر می‌توانید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید:

 • مرحله 1: شما باید یک زیر کلاس مناسب را انتخاب کنید.
 • مرحله دوم: مدارک لازم را ارسال کنید.
 • مرحله 3: فرم درخواست ویزا را پر کنید.
 • مرحله 4: هزینه‌های موردنیاز ویزا را پرداخت کنید.
 • مرحله 5: یک قرار ملاقات برای ارسال فرم درخواست ترتیب دهید.
 • مرحله 6: اگر شرایط واجد شرایط بودن را داشته باشید، ویزای توریستی را دریافت خواهید کرد.

 

هزینه‌های ویزای توریستی استرالیا

هزینه_های ویزای توریستی استرالیا

اگر میخواهید خارج از استرالیا برای ویزای بازدیدکننده زیرمجموعه 600 درخواست دهید باید هزینه‌ای معادل 140 دلار پرداخت کنید. هزینه تمدید ویزا 345 دلار و هزینه تمدید مجدد ویزای توریستی 1045 دلار خواهد بود. تمدید به این معنی است که شما باید برای ویزای توریستی جدید درخواست دهید. با هر درخواست جدید شما باید شرایط لازم را داشته باشید.

 

دلایل رد شدن ویزای استرالیا

اگرچه اکثریت قریب به اتفاق درخواست‌های ویزا موفقیت‌آمیز بوده و در نهایت تأیید می‌شود اما گاهی ویزای متقاضیان موردقبول واقع نشده و به دلایلی رد می‌شود. این مسأله ممکن است به علت عوامل متععدی از جمله عدم صلاحیت، فقدان شواهد یا مستندات، مسائل شخصیتی، مسائل بهداشتی و مدارک تقلبی صورت گیرد. در ادامه برخی از رایج‌ترین دلایل ردشدن ویزای استرالیا را با هم بررسی خواهیم کرد.

 • پاسپورت نامعتبر

پاسپورت شما یک سند مهم در فرآیند درخواست ویزا است. یک پاسپورت آسیب دیده که یا پاره شده یا پاسپورتی که صفحاتی از آن کنده شده می‌تواند احتمال رد شدن ویزای شما را افزایش دهد. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که پاسپورت شما حداقل شش ماه اعتبار داشته و حداقل دو صفحه خالی دارد.

 • فرم ناقص درخواست ویزا

ضروری است که برای پشتیبانی از درخواست ویزای خود، اطلاعاتی را ارائه دهید که در فرم درخواست خود صادق باشد. این باید به محض ارائه درخواست شما انجام شود. فرم درخواست ناقص زمانی است که بخشی از فرم پر نشده باشد. این یک خطای رایج است که برای بسیاری از متقاضیان اتفاق می‌افتد زیرا آنها به سادگی بخشی از فرم را از خالی می‌گذارند یا اطلاعات نادرست در آن وارد می‌کنند. با صرف زمان و دقت کافی برای تصحیح همه قسمت‌های فرم درخواست به‌راحتی می‌توان از این امر جلوگیری کرد.

 • نقض قوانین شرایط ویزا

اگر متقاضی شرایط مربوط به ویزا را رعایت نکند و یا در اصل واجد شرایط دریافت ویزای استرالیا نباشد، وزارت امور داخله ممکن است ویزای او را رد یا لغو کند. در نتیجه شرایط زیر ممکن است منجر به رد یا لغو ویزای شما شود:

 • داشتن سابقه کیفری قابل توجه
 • شما به دلیل فرار از بازداشت مهاجرت محکوم شده‌اید
 • شما عضو یک سازمان جنایی بوده یا با شخص یا سازمانی درگیر انجام فعالیت‌های مجرمانه بوده‌اید
 • شما مظنون به دست داشتن در جنایات سازمان‌یافته هستید

سابقه کیفری پاک ثابت می‌کند که شما تهدیدی برای جامعه نیستید یا نگرانی‌های امنیتی به‌وجود نخواهید آورد. برای قبولی در آزمون شخصیت باید تمام یا هر رفتار مجرمانه‌ای را که انجام داده‌اید در آن اعلام کنید و تمام اطلاعات درخواستی را ارائه دهید.

 • اسناد گم شده

درخواست برای هر ویزا در استرالیا به تعداد قابل توجهی مدارک پشتیبان نیاز دارد و متقاضیان اغلب به اشتباه اطلاعات و مدارک ناکافی را در درخواست خود ارائه می‌دهند. این دلیل اصلی رد شدن درخواست‌های ویزا است. هر درخواست ویزا به انواع مختلفی از مدارک پشتیبانی نیاز دارد و اگر متقاضی مدارک لازم را ضمیمه درخواست خود نکند، حتماً درخواست او رد خواهد شد.

 • اسناد یا اطلاعات تقلبی

متقاضی ویزا، باید مدارک واقعی و دستکاری نشده خود را همراه با درخواست خود ارائه دهید. اگر در رابطه با درخواست ویزای کنونی یا ویزای قبلی خود، اطلاعات نادرست یا گمراه کننده ارائه دهید، ویزای شما رد خواهد شد.

 • الزامات بهداشتی

الزامات بهداشتی بخش مهمی از روند درخواست ویزا است. هر دارنده ویزا برای دریافت ویزا باید تست‌های سلامتی را پشت سر بگذارد که متاسفانه این مسأله موجب رد شدن درخواست‌های زیادی می‌شود.

شرایط پزشکی که ممکن است از اعطای ویزا جلوگیری کند شامل HIV، سل، هپاتیت، سرطان، مشکلات عمده قلبی و بیماری‌های روانی است. بسته به ویزای مورد درخواست، اعضای خانواده متقاضی نیز ممکن است مجبور به رعایت شرایط بهداشتی شوند، حتی اگر عازم استرالیا نباشند. در برخی شرایط خاص، معافیت سلامت قابل اعطا است. مهم است که برای درخواست این معافیت از یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیرید، زیرا آنها از زمانی که معافیت بهداشتی در دسترس است آگاه خواهند شد. می‌توانید در این مورد به مؤسسه مهاجرتی صبا ویزا اعتماد کنید.

 • الزامات مالی

هنگام درخواست برای ویزای استرالیا، وزارت امور داخله باید از ثبات مالی متقاضی اطمینان حاصل کند. متقاضی باید نشان دهد که بودجه کافی برای سفر به استرالیا دارد. اگر شما گواهی‌ای مبنی بر تمکن مالی کافی ارائه ندهید، ویزای شما رد خواهد شد.

 

دلایل محبوبیت استرالیا برای گردشگران

دلایل محبوبیت استرالیا برای گردشگران

 • می‌توانید به برخی از زیباترین شهرها سفر کنید.
 • چشم‌اندازهای زیبا و شگفت‌انگیز
 • بناهای تاریخی متعدد
 • سیاست‌های سفر واضح و ساده
 • وضعیت مطلوب جاده‌ها
 • تنوع فرهنگی چشمگیر
 • تنوع خیره‌کننده در حیات‌وحش و گیاهان و جانوران
 • این کشور می‌تواند مسافرانی با سلیقه‌های متنوع را راضی کند.
 • وجود محل اقامت با قیمت‌های مختلف
 • کیفیت زندگی بالا
 • خونگرم بودن مردم بومی

 

سوالات متداول

آیا گرفتن ویزای توریستی استرالیا آسان است؟
بله، گرفتن ویزای توریستی استرالیا آسان است. اما شما باید شرایط لازم را داشته باشید.
آیا ویزای توریستی استرالیا چند بارورود است؟
بله، ویزای توریستی استرالیا چندین ورودی را ارائه می‌دهد.
اعتبار ویزای توریستی استرالیا چقدر است؟
مدت اعتبار ویزای توریستی استرالیا یک سال (حداکثر) می باشد.
با استفاده از ویزای توریستی چه مدت می‎توان در استرالیا اقامت داشت؟
با استفاده از ویزای توریستی می‌توانید تا 3 ماه را در استرالیا بگذرانید.
آیا با استفاده از ویزای توریستی می‌توان بیش از یک بار وارد استرالیا شد؟
بله، با استفاده از ویزای توریستی می‌توان بیش از یک بار وارد استرالیا شد. اما، در این صورت، ویزای شما باید ویزای چند بار ورود باشد.
آیا می‌توان اقدام به تمدید ویزای توریستی کرد؟
بله، می‌توانید برای تمدید ویزای توریستی اقدام کنید.
چرا شرایط 8503 را در ویزای من ثبت شده است؟
شما شرایط 8503 را در ویزای خود دارید زیرا: شما زمان زیادی را در استرالیا گذرانده‌اید. شما متعلق به یک کشور پرخطر هستید. شما در اقامت قبلی از شرایط ویزا سوء استفاده کرده‌اید.
آیا امکان کار با ویزای توریستی استرالیا وجود دارد؟
خیر، امکان کار با ویزای توریستی استرالیا وجود ندارد.

سخن پایانی

ویزای توریستی/ بازدیدکننده استرالیا برای سفر و گردشگری به استرالیا گزینه‌ای عالی به حساب می‌آید. استرالیا که یکی از زیباترین کشورهای جهان است، جاذبه‌های زیادی برای ارائه به هر بازدید کننده‌ای در خود دارد. مقاصد گردشگری برجسته در استرالیا شامل خانه اپرای سیدنی، دیواره مرجانی بزرگ، پل بندرگاه سیدنی، پارک ملی اولورو-کاتا توتا و بسیاری دیگر از دیدنی‌های جذاب است. علاوه بر بازدید از مکان‌های جذاب، شما با اهداف دیگری از جمله دیدار خانواده خود در استرالیا و یا اهداف درمانی، تجاری و یا مواردی دیگر اقدام به گرفتن ویزا کنید.

ویزای بازدیدکننده بر اساس هدفی که متقاضی از بازدید استرالیا در ذهن دارد، متفاوت خواهد بود و باید دقت بسیاری در انتخاب نوع ویزای خود به‌خرج دهید، در غیر اینصورت ویزای شما باطل خواهد شد. برای جلوگیری از این هدررفت انرژی و هزینه شما می‎توانید به تیم مشاوران ما در مؤسسه مهاجرتی صبا ویزاویزا اعتماد کرده و درخواست ویزای خود را به ما بسپارید. شما همچنین می‎توانید فرم مشاوره رایگان ما را پر کنید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید