لوگو صبا ویزا
کارشناسی اتریش

کارشناسی اتریش

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه تحصیل کارشناسی اتریش و جزئیات بیشتری از آن به دست بیاورید،می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.
مشاوره رایگان فرم ارزیابی اولیه

تحصیل در اتریش گزینه‌ی بسیار مناسبی برای کسانی که در حال حاضر در دانشگاه سراسری مشغول به تحصیل هستند می‌باشد، داوطلب بایستی از تدریس رشته موردنظر خود در اتریش اطمینان حاصل نماید. پس از اخذ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه همراه با ریزنمرات تائید شده در اقدام سایر مدارک موردنیاز، شما می‌توانید برای اخذ پذیرش در دانشگاه مقصد اقدام نمایید.

پذیرش تحصیلی مراحلی دارد که در اولین قدم به درخواست نامه شما به دانشگاه باید اشاره کرد، شما در ابتدای مسیر باید به دانشگاه موردنظر خود درخواست پذیرش تحصیلی  دهید تا در مدت مشخصی به شما جواب بدهند و پس از آن برای ویزای تحصیلی اتریش اقدام نمایید و باید مدارک خود را ترجمه شده به زبان المانی برای دانشگاه موردنظر بفرستید.

در اتریش حدود ۱۸ دانشگاه و ۱۱۰ مرکز آموزشی وجود دارد که زبان ملی و تدریس، آلمانی هست. مخصوصاً در دوره‌ی لیسانس البته در دوره دکتری اتریش و فوق‌لیسانس در بعضی دانشگاه‌های خصوصی می‌توان به زبان انگلیسی تحصیل کرد.

تحصیل در دوره کارشناسی در اتریش بدون داشتن مدرک زبان

یکی از مهم‌ترین عوامل جذب دانشجویان به این کشور الزامی در داشتن مدرک زبان آلمانی نیست. در این صورت پس از اخذ پذیرش و مراجعه به دانشگاه موردنظر، دانشگاه کالج‌های آموزش زبان آلمانی را معرفی می‌نماید و با معرفی‌نامه‌ای که از دانشگاه ارائه می‌شود به کالج مراجعه نموده و در مدت یک سال موفق به کسب مدرک زبان آلمانی می‌گردید و سپس در دانشگاه ادامه تحصیل می‌دهید.
بهترین دانشگاه اتریش دانشگاه وین است که دارای رتبه ۸۴ در جهان و رتبه ۱۵ است.

متقاضیان تحصیل درمقطع کارشناسی در اتریش می توانند برای کسب اطلاعات جامع و کامل در این خصوص، با کارشناسان مجرب صبا ویزاپلن مشاوره نمایند.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 1 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید