لوگو صبا ویزا

تحصیل کارشناسی در استرالیا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه شرایط تحصیل کارشناسی در استرالیا و جزئیات آن به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

مشاوره رایگان فرم ارزیابی اولیه

 

دوره های کارشناسی از دانشگاه های کشور استرالیا به طور گسترده در سراسر جهان شناخته شده است، زیرا دانشگاه های استرالیا توسط نهادهای شناخته شده معتبر هستند، اساتید در سطح جهانی در کلاس ها تدریس می کنند و تخصص خود را به اشتراک می گذارند، و همچنین جلسات عملی و دوره های کارآموزی به شما این امکان را می دهد که دانش و مهارت های خود در مواجه با مشکلات در زندگی واقعی بکار ببرید. برخی از دانشگاه های استرالیا در سال آخر کارشناسی فرصت های کاریابی را ارائه می دهند. این به این معنی است که وقتی برای دوره های کارشناسی در استرالیا تحصیل می کنید، پایه ای قوی در رشته های خود در طول دوره دریافت خواهید کرد و می توانید فوراً حرفه خود را شروع کنید.این مقاله راهنمای شما برای همه چیز در مورد ادامه تحصیل کارشناسی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی است.

چرا در استرالیا در دوره های کارشناسی درس بخوانیم؟

دانش‌آموختگان دوره کارشناسی استرالیا آموزش‌هایی دریافت می‌کنند که آنها را با دانش مفهومی آشنا می سازد و دانش آموختگان با فراگیری از تجربیات اساتید خود به رشد و بهبود خود کمک می کنند و به آنها این فرصت را فراهم میکند تا مفاهیم دوره را از طریق روش‌های مختلف درک کنند. انتخاب دانشگاه مناسب برای رشته انتخابی شما مهم است و دانشگاه های استرالیا همه اینها را ارائه می دهند.

دانشگاه‌های با رتبه برتر: دانشگاه‌های استرالیا در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی مانند فایننشال تایمز، رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS، رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز و رتبه‌بندی جهانی رشته‌های دانشگاهی شانگهای رتبه‌بندی بالایی کسب کرده‌اند. شایان ذکر است که 9 دانشگاه استرالیا در رتبه 100 برتر رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2024 قرار گرفتند.

آموزش با کیفیت بالا: استرالیا آموزش با کیفیت بالا در زمینه های مختلف از جمله STEM، تجارت، علوم انسانی و هنر ارائه می دهد. استرالیا با بیش از 22000 دوره آموزشی توسط بیش از 1000 موسسه، به دلیل سیستم آموزشی با کیفیت، ساختارمند و نوآورانه خود شناخته شده است. استرالیا از نظر کیفیت آموزشی در رتبه هشتم جهان قرار دارد.

تنوع فرهنگی: استرالیا علاوه بر تحصیلات عالی، دانشجویان بین المللی را از سرتاسر جهان جذب می کند و آن را به یک دیگ ذوب چند فرهنگی تبدیل می کند. دانشگاه های استرالیا به دانشجویان این فرصت را می دهند که با زبان آموزان بین المللی از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنند و روابط قوی ایجاد کنند.

کارشناسی در استرالیا

چگونه دانشگاه برای  دوره های کارشناسی در استرالیا انتخاب کنیم؟

انتخاب دانشگاه مناسب برای دوره های کارشناسی یک تصمیم کاملاً شخصی است. عواملی مانند شهرت دانشگاه و انتخاب رشته اهمیت زیادی دارند، اما باید مواردی مانند اندازه و ساختار دانشگاه را نیز در نظر گرفت. استرالیا در مقایسه با برخی از کشورها دارای تعداد کمی از دانشگاه‌ها است، اما ارزش آن را دارد که چک لیست انتخاب دانشگاه خود را ایجاد کنید تا مطمئن شوید که همه چیزهایی که برای شما مهم است را در نظر می‌گیرید.

 1. اگر به موضوع یا رشته‌ای برای مطالعه و تحقیق علاقه‌مند هستید، اکثر دانشگاه‌های استرالیا گسترده‌ای از موضوعات را پوشش می‌دهند، اما برخی از آن‌ها دارای تخصص ویژه هستند و عضو شبکه‌هایی همچون شبکه فناوری استرالیا یا شبکه دانشگاه‌های تحقیقاتی نوآور می‌باشند. این می‌تواند به شما در تهیه یک لیست کوتاه از دانشگاه‌هایی که به نیازهای شما بیشترین تطابق را دارند، کمک کند.
 2. در خصوص تجربه زندگی موردنظرتان فکر کنید. برخلاف بسیاری از کشورها، استرالیا شهرهایی ندارد که بر فرهنگ یا بخش‌های خاصی تسلط داشته باشند. با این حال، نهادهای شهری واقع در مناطق ساحلی، به ویژه در سواحل شرقی و جنوبی، توسعه یافته‌اند و حدود ۹۰ درصد از جمعیت در مناطق شهری زندگی می‌کنند. اگر به دنبال زندگی نزدیک ساحل هستید، خوش شانس هستید! اما اگر تمایل دارید تجربه‌ی بیشتری مبتنی بر طبیعت داشته باشید، ممکن است دانشگاه‌هایی مانند verdant University League که در محیط‌های طبیعی بکر ساخته شده‌اند، مناسب شما باشند.
 3. به هزینه‌های زندگی فکر کنید. متأسفانه، استرالیا اغلب به عنوان یکی از گران‌ترین کشورهای جهان برای تحصیل شناخته شده است که در واقعیا اینگونه نمی باشد. هزینه‌هایی که شما متحمل می‌شوید، بسته به محل تحصیل شما، متفاوت خواهد بود. تحصیل و زندگی در مرکز سیدنی گرانتر از زندگی در  دانشگاه های مناطق رجینال می باشد.  در یک دانشگاه منطقه‌ای خواهد بود.

علاوه بر موارد بالا به یک سری موارد دیگر نیز می توان اشاره نمود از جمله:

 1. شهرت و رتبه‌بندی دانشگاه: بررسی رتبه‌بندی‌های جهانی معتبر مانند QS World University Rankings یا Times Higher Education (THE) World University Rankings.
 2. مطالعه نظرات و بازخوردهای دانشجویان فعلی و فارغ‌التحصیلان در مورد تجربه‌هایشان در دانشگاه.
 3. اندازه و ساختار دانشگاه: شامل بررسی تعداد دانشجویان در هر کلاس و نسبت دانشجو به اساتید..
 4. بررسی امکانات آموزشی مانند کتابخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها، و تجهیزات پژوهشی.
 5. بررسی موقعیت جغرافیایی دانشگاه و شهری که در آن واقع شده است.
 6. بررسی فعالیت‌ها و رویدادهای فرهنگی، اجتماعی، و ورزشی دانشگاه.
 7. امکانات و خدمات دانشگاهی: امکاناتی مانند مراکز ورزشی، مراکز بهداشتی، رستوران‌ها، و …
 8. اطلاعات درباره خدمات پشتیبانی دانشجویی مانند مرکز مشاوره، خدمات حمایت اجتماعی، و …
 9. هزینه تحصیل و زندگی: شامل هزینه‌های تحصیلی شامل شهریه و هزینه‌های زندگی در شهر محل دانشگاه.
 10. مطالعه در مورد موجودیت بورس‌ها، تسهیلات مالی، و کمک‌های مالی دیگر.
 11. شغل پس از فارغ‌التحصیلی: شامل بررسی نرخ اشتغال فارغ‌التحصیلان و میزان موفقیت آن‌ها در بازار کار.
 12. مطالعه ارتباط دانشگاه با صنعت و موقعیت‌های شغلی موجود برای فارغ‌التحصیلان.

5 بهترین دانشگاه برای تحصیل در دوره های کارشناسی در استرالیا

استرالیا دارای چندین دانشگاه با رتبه برتر در دوره های کارشناسی است که پذیرش در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کارشناسی را ارائه می‌دهند. طول دوره های کارشناسی در استرالیا بسته به برنامه و دانشگاه سه تا چهار سال است. در ادامه، لیستی از برترین دانشگاه‌های لیسانس در استرالیا به همراه مرور کوتاهی بر دوره‌های کارشناسی ارائه شده توسط هر دانشگاه آورده شده است.

1. دانشگاه ملبورن

یکی از برترین دانشگاه‌های استرالیا در زمینه‌های آموزش، تدریس و تحقیقات عالی است که به دانشجویان کمک می‌کند تا حرفه‌ای، متفکر و ماهر شوند. مدرک لیسانس در این دانشگاه شما را برای حل مشکلات آینده مجهز می‌کند. این دانشگاه در حدود 89 رشته تحصیلی در بیش از 100 حوزه از جمله حسابداری، علوم زیستی، علوم داده و تجارت بین‌المللی پذیرش می‌کند.

2. دانشگاه سیدنی

یکی از برترین دانشگاه‌های استرالیا است که به طور مداوم در بین 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. تمرکز این دانشگاه بر تولید رهبران جامعه و تجهیز دانش‌آموزان به ویژگی‌های رهبری است که بتوانند در همه سطوح به جامعه خدمت کنند. بیش از 100 زمینه تحصیلی در مجموعه‌های Minors و Majors وجود دارد که می‌تواند مهارت‌های شما را گسترش داده و به شما کمک کند تخصص چندرشته‌ای را در زمینه‌های مختلف کسب کنید.

3.  دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW Sydney)

فرصت‌های تحقیقاتی گسترده‌ای را در برنامه‌های درجه کلاس جهانی همسو با صنایع به سرعت در حال گسترش و در حال ظهور در سراسر جهان فراهم می‌کند. بیشتر دوره‌های لیسانس در UNSW سه یا چهار سال طول می‌کشد. مدرک سه‌ساله به طور معمول گزینه‌ای برای ادامه در یک برنامه افتخاری برای سال چهارم ارائه می‌دهد. برای دریافت مدرک ممتاز از UNSW، دانشجویان می‌توانند پس از گذراندن دوره سه‌ساله لیسانس، یک سال تحقیق انجام دهند.

 4. دانشگاه کوئینزلند

یک مؤسسه تحقیقاتی فعال است که در بین 50 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است. هدف این دانشگاه ارائه خدمات عمومی از طریق تعالی در آموزش، پژوهش و مشارکت اجتماعی است. این دانشگاه طیف وسیعی از برنامه‌های کارشناسی را در دانشکده‌هایی همچون تجارت، اقتصاد و حقوق ارائه می‌دهد. همچنین، برنامه‌های کارشناسی در رشته‌هایی همچون مهندسی و فناوری اطلاعات، بهداشت و علوم رفتاری، علوم انسانی و اجتماعی، دارو؛ و علوم دانشگاه کوئینزلند در استرالیا شناخته شده است.

5. دانشگاه موناش

به دلیل برتری در آموزش، پژوهش و همچنین سابقه نوآوری و همکاری معروف است. دوره‌های بین‌المللی شناخته شده‌اش فارغ‌التحصیلان را با دانش و مهارت‌های لازم برای پیگیری مشاغل ارزشمند و جذاب مجهز می‌کند. دانشگاه موناش رشته‌های کارشناسی را در هشت واحد ارائه می‌دهد که می‌تواند در طول سه سال تحصیلی تکمیل شود. خردسالان می‌توانند چهار واحد را در حداقل دو سال تکمیل کنند، در حالی که رشته‌های توسعه‌یافته 12 واحدی را می‌توان در سه سال تکمیل کرد.

آیا می توانم در دوره های کارشناسی در استرالیا به صورت رایگان تحصیل کنم؟

اگرچه برخی کشورها آموزش رایگان را ارائه می‌دهند، اما این موضوع به طور فزاینده‌ای کمیاب می‌شود و معمولاً دانش‌آموزان داخلی یا مناطقی که کمبود مهارت دارند، اولویت می‌یابند. متأسفانه، در استرالیا تحصیل رایگان در دوره های کارشناسی برای دانشجویان بین‌المللی ممکن نیست.

به دانشجویان استرالیایی و نیوزیلندی تخفیف‌های قابل توجهی اعطا می‌شود، اگرچه ممکن است حداکثر مقدار آنها همچنان معتبر باشد. با این حال، بسته‌های گسترده‌ای از کمک‌های مالی در دسترس هستند؛ از کمک‌های مالی برای خانواده‌های با درآمد کمتر تا حمایت برای دسترسی به آموزش برای افرادی که از جوامع بومی یا منطقه‌ای هستند.

با این حال، ممکن است هنوز راه‌هایی برای پوشش هزینه‌های شما وجود داشته باشد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه در استرالیا به صورت رایگان تحصیل کنید، باید به دنبال راه‌هایی برای پوشش هزینه‌های تحصیلی خود باشید. استرالیا طیف وسیعی از کمک‌های مالی، بورسیه‌ها و بورسیه‌های تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی در نظر گرفته است.

تحصیل کارشناسی در کشور استرالیا

کمک های مالی و بورسیه های تحصیلی در دوره های کارشناسی در استرالیا

بورسیه تحصیلی چیست؟

بیایید ابتدا مفهوم بورسیه تحصیلی را درک کنیم. ساده‌ترین توضیح برای آن این است که بورسیه، مبلغی پول است که توسط یک دانشگاه یا سازمان دیگر به دانشجویان با عملکرد برجسته‌ای که برای تحمل هزینه‌های تحصیلی خود نیاز به کمک دارند، اختصاص داده می‌شود. اگرچه بیشتر بورسیه‌ها به عنوان یک هدیه پولی یک‌باره ارائه می‌شوند، اما در برخی موارد ممکن است قابلیت تمدید داشته باشند و مبلغی برای تمام دوره‌های تحصیلی یا سال‌های تحصیلی مدنظر را پوشش دهند

کمک‌هایی که می‌توانید به آن دست یابید، بسته به کشور مبدأ، وضعیت شما و محل تحصیل شما متغیر است. اما با وجود وضعیت شما، گزینه‌هایی برای شما در دسترس خواهد بود. با این حال، اگر تأمین مالی برای شما چالشی است، بهتر است قبل از اقدام به تحصیل، گزینه‌های بورسیه را بررسی کنید. این عمل، نه تنها ممکن است بر انتخاب دانشگاه شما تأثیر بگذارد، بلکه برخی از بورسیه‌ها فقط قبل از اخذ پذیرش در یک دانشگاه قابل دسترسی هستند.

انواع بورسیه‌های موجود  و شرایط دریافت آن ها در دوره های کارشناسی در استرالیا

در مقایسه با دیگر مقاصد تحصیلی ممتاز در خارج از کشور، تحصیل در دوره های کارشناسی در استرالیا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است، به دلیل تعداد بورسیه‌های تحصیلی و شهریه‌های مقرون به صرفه.

در زیر، لیستی از برخی از بورسیه‌های محبوب برای دوره لیسانس در استرالیا برای دانشجویان بین‌المللی آورده شده است. لطفاً قبل از مهلت مشخص شده برای این بورسیه‌ها اقدام کنید. مهلت دریافت بورسیه‌های برتر را می‌توانید در وب‌سایت‌های رسمی دانشگاه یا بخش‌های مربوط به بورسیه‌ها پیدا کنید.

نام بورسیه تحصیلیمعیار واجد شرایطمقدار بورسیه
    بورسیه تحصیلی بین المللی ملبورنتحصیلات متوسطه را در خارج از استرالیا یا یک دوره Foundation در استرالیا را گذرانده باشید10000 دلار کاهش هزینه تحصیل در سال اول مقطع کارشناسی
یک پذیرش Unconditional برای دوره کارشناسی در دانشگاه ملبورن دریافت کرده اند.50% تخفیف شهریه برای دوره سه ساله دوره کارشناسی
یک معدل دبیرستانی داشته باشید که شما را در 3٪ برتر قرار دهد، مانند GCE A-levels100% بخشودگی شهریه برای مدت سه سال دوره کارشناسی
بورسیه Vice-Chancellor’s International Scholarshipsدانشجوی بین المللی برای مدرک تحصیلی ثبت شده توسط CRICOS درخواست داد. و دانشجو یک پذیرش Unconditional  داشته باشد.40.000  دلار

 

 

بورسیه UQ Global Connectدانش آموزان سوابق تحصیلی خوبی دارند و در یکی از هشت بازار واجد شرایط شرکای فعال (EPS) هستند.جایزه بورس تحصیلی کاهش شهریه را برای دانشجویان بین المللی در هر ترم با درصدی از پیش تعیین شده برای مدت زمان برنامه فراهم می کند.
بورسیه Sir John Monash Scholarships for Excellenceبر اساس پیشرفت تحصیلی و به دانش آموزان با بالاترین پیشرفت ارائه می شودتا 40.000 دلار – هر سال 10.000 برای 4 سال قابل تمدید می باشد.

شما همیشه باید معیارهای واجد شرایط بودن را بررسی کنید، اما معمولاً محدودیتی برای تعداد درخواستی وجود ندارد (اگرچه احتمالاً محدودیت هایی برای تعداد شما ایجاد می کنند!) بنابراین معقول است که برای چند نفر درخواست دهید. داشتن گزینه های زیاد بسیار بهتر از هیچ کدام است.

سایت هایی از قبیل:

 ScholarshipsPortal.com

Studyportals Scholarship

Australian government’s scholarships page

می تواند به شما در خصوص پیدا کردن اسکارشیپ کمک کند. در ادامه به شرایط متقاضیان بورسیه اشاره می‌کنیم.

برخی از محبوب ترین شرایط عبارتند از:·

 • شایستگی تحصیلی: سابقه تحصیلی قوی اغلب شرط اولیه است.·
 • ملیت / اقامت: بسیاری از بورسیه ها به طور خاص برای دانشجویان از کشورها یا مناطق خاص طراحی شده اند.·
 • رشته تحصیلی: برخی از بورسیه ها فقط برای دانشجویانی که در رشته های خاصی مانند STEM، هنر یا علوم انسانی تحصیل می کنند، در دسترس است.·
 • تجربه کاری: برخی از بورسیه ها، به ویژه برای تحصیلات تکمیلی، ممکن است متقاضیان را ملزم به داشتن مقدار مشخصی از تجربه کاری مرتبط کنند.·
 • محدودیت سنی: برخی از بورسیه ها ممکن است محدودیت سنی داشته باشند.

هزینه تحصیل در دوره  کارشناسی در استرالیا

هزینه کلی دوره های کارشناسی در استرالیا به دو عامل بستگی دارد: هزینه های تحصیل و سبک زندگی. بیایید با جزئیات در مورد آنها بحث کنیم!

هزینه های تحصیل

هزینه های تحصیل برای دوره های کارشناسی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر و بر اساس برنامه متفاوت است و میانگین آن از 20000 تا 45000 AUD در سال متغیر است.برخی از دانشگاه های استرالیا برای مقطع کارشناسی یک سری بورسیه های اتومات در نظر می گیرند که اغلب از 10 تا 25 درصد تخفیف رو کل مبلغ شهریه اعمال خواهد شد.

هزینه های زندگی

به جز هزینه‌های مربوط به تحصیل در دوره های کارشناسی استرالیا، شما باید هزینه‌های زندگی را نیز مد نظر قرار دهید. متوسط سالانه این هزینه‌ها بین 21,000 تا 34,000 دلار استرالیایی است، که شامل هزینه‌های مسکن، غذا، حمل و نقل، و سایر هزینه‌های شخصی می‌شود. شایان ذکر است که این هزینه می تواتند کمتر و یا بیشتر شود.

چه زمانی برای دانشگاه های استرالیا در دوره های کارشناسی اقدام کنیم؟

اکثر دانشگاه‌های استرالیا دو بار شروع سال تحصیلی (جولای و فوریه) در سال ارائه می‌دهند، رشته ها تقریباً همیشه برای دانشجویان بین‌المللی باز هستند. و اکثریت دانشگاه های استرالیا ددلاین برای اقدام ندارند. با این حال، معقول است که در اسرع وقت درخواست کنید. بسیاری از دانشگاه‌ها به سرعت درخواست‌ها را پردازش می‌کنند، و اگر قبول نشدید، به این معنی است که زمان بیشتری برای بررسی و درخواست برای جایگزین‌ها دارید.

دوره های Foundation مسیری برای ورود به دوره های کارشناسی در استرالیا

دوره‌های Foundation به دانشجویان بین‌المللی که در ابتدا شرایط ورود به مقاطع کارشناسی در دانشگاه‌ها و کالج‌های استرالیا را نداشته باشند کمک می کند و این برنامه‌ها معمولاً یک سال طول می‌کشند و دانش‌آموزان لازم نیست در امتحانات عمومی شرکت کنند. برنامه‌های پایه شامل حوزه‌های تجارت، علوم و علوم بهداشتی است که موضوعات اجباری و انتخابی را شامل می‌شوند. به طور کلی، دانش‌آموزان با ارزیابی‌های داخلی سنجیده می‌شوند. برخی از دوره‌های پایه پس از اتمام موفقیت‌آمیز، امکان ورود به دانشگاه را فراهم می‌کنند.

تحصیل در دوره‌های Foundation در استرالیا دو مزیت عمده دارد:

 1. تکمیل موفقیت‌آمیز یک دوره Foundation ممکن است ورود به دوره‌های تحصیلی خاص در برخی از دانشگاه‌های استرالیا را تضمین کند.
 2. دوره‌های پایه به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا قبل از شروع تحصیل در دانشگاه یا کالج، با سیستم آموزشی استرالیا و زندگی در این کشور آشنا شوند.

3. موسسات آموزش فنی و تکمیلی (TAFE)، دانشگاه ها و کالج های Foundation همگی دوره های Foundation را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. برخی از دوره‌ها در پردیس‌های دانشگاه (یا سایر مؤسسات) تدریس می‌شوند، که به دانشجویان این مزیت را می‌دهد که به امکانات مؤسسه مانند کتابخانه‌ها و آزمایشگاه‌های رایانه، و همچنین خدمات بهداشتی و مسکن، مراکز ورزشی و باشگاه‌های دانشجویی دسترسی داشته باشند.

تحصیل کارشناسی در استرالیا

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در در دوره های کارشناسی در استرالیا

 • یک کپی از پاسپورت
 • کپی مدارک مربوطه تحصیلی
 • مدرک زبان
 • انگیزه نامه
 • رزومه
 • فرم های ثبت نام دانشگاه (در صورت نیاز)

در برخی موارد، ممکن است مجبور شوید مدارک دیگری ارائه دهید. و اگر مدارک شما به زبان انگلیسی نیست، باید ترجمه آن را با ارائه مرجع صادرکننده یا مترجم رسمی دولتی ویا ترجمه ناتی NAATI ارائه دهید.

مشاغل پس از تحصیل در دوره های کارشناسی در استرالیا

بعد از دریافت مدرک لیسانس در استرالیا، شما به یک طیف گسترده از گزینه‌های شغلی دسترسی خواهید داشت. بسیاری از دانشجویان به منظور بهبود چشم‌انداز شغلی خود، تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می‌گیرند، در حالی که برخی دیگر به‌طور مستقیم به بازار کار وارد می‌شوند.

در جدول زیر، مشاغل رایج برای فارغ‌التحصیلان لیسانس در استرالیا آورده شده است.

عنوان شغلیمیانگین درامد سالیانه (دلار استرالیا)
متصدی منابع انسانی63.000 دلار
مهندس برق 77.000 دلار
بیزنس آنالیست 82.000 دلار
حسابدار 60.000 دلار
آمارگر76.000 دلار

سخن پایانی

اقدام برای  دوره های کارشناسی در استرالیا برای دانشجویان بین‌المللی یک انتخاب فوق‌العاده است. استرالیا دارای یک سیستم آموزشی جهانی است و بسیاری از دانشگاه‌ها در بین بهترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند. دانشگاه‌های استرالیا انواع مختلفی از مدارک لیسانس را ارائه می‌دهند، بنابراین دانشجویان می‌توانند برنامه‌های مناسبی را برای تطابق با علایق و اهداف شغلی خود انتخاب کنند. استرالیا علاوه بر شهرت علمی قوی، یک مکان عالی برای زندگی و تحصیل است. این کشور یک جامعه چند فرهنگی با فضای دوستانه و دلپذیر دارد.

پس از فارغ‌التحصیلی از یک دانشگاه استرالیا، دانشجویان بین‌المللی این فرصت را دارند که در استرالیا باقی بمانند و کار کنند. دولت استرالیا انواع ویزاهای کار پس از تحصیل را ارائه می‌دهد که به دانشجویان بین‌المللی اجازه می‌دهد تا تجربه کاری ارزشمندی را کسب کنند و به طور پتانسیل ویزای اقامت دائم را تضمین کنند.

برای راهنمایی شخصی در مورد تمام جنبه های تحصیل در استرالیا، از فهرست کوتاه دانشگاه ها تا جلسات هماهنگی، با مشاورین صباویزا صحبت کنید و یا به سایت موسسه مهاجرتی صباویزا به منظور تعیین وقت مشاوره مراجعه نمایید.

ما به شما کمک می کنیم رویاهای خود را برآورده کنید!

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید