لوگو صبا ویزا
دانشگاه پلی تکنیک میلان1

دانشگاه پلی تکنیک میلان

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه پلی تکنیک میلان به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

مشاوره رایگان فرم ارزیابی تحصیلی

دانشگاه پلی تکنیک میلان (Politecnico Di Milano) به عنوان یکی از برجسته‌ترین دانشگاه‌های اروپایی در مهندسی، معماری و طراحی رتبه بندی شده است. در این مقاله به معرفی تمامی برنامه‌های این موسسه آموزشی، هزینه شهریه دانشگاه، شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه و مزیت‌های تحصیل در میلان پرداخته شده است. تحصیل در پلی تکنیک میلان برای دانشجویان بین‌المللی جذابیت فراونی دارد، زیرا که در این دانشگاه‌ می‌توانند تمام مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را کسب کنند و رویا‌های شغلی خود را تحقق بخشند. اگر علاقه‌مند به تحصیل در ایتالیا هستید، موسسه مهاجرتی صبا ویزا با ارائه مشاوره‌های کاملا تخصصی و خدمات متنوع و یک تیم پشتیبانی قوی در تلاش است تا فرآیند مهاجرت تحصیلی را برای شما تسهیل بخشد.

 

درباره دانشگاه پلی تکنیک میلان

دانشگاه پلی تکنیک میلان Politecnico di Milano (Polimi) آموزش با کیفیت بالا را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و تحصیلات عالی در رشته‌های مهندسی، معماری و طراحی ارائه می‌دهد. این دانشگاه با بیش از 45000 دانشجو، بزرگترین دانشگاه فنی ایتالیا است.

موسسه آموزش عالی پلی تکنیک میلان طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی را ارائه می‌دهد که به زبان انگلیسی تدریس می‌شود و بیش از 7000 دانشجوی بین‌المللی از بیش از 100 کشور مختلف دارد. به همین دلیل است که تحصیل در میلان یکی از انتخاب‌های همیشگی دانشجویان بین‌المللی است.

در طول یک قرن و نیم گذشته، موسسه Polimi تمرکز زیادی بر علم، فناوری و نوآوری داشته است. پولیمی یا Polimi با قرار دادن این ارزش‌های اصلی در مرکز پیشنهادات تحقیقاتی و آکادمیک خود، اکنون در زمره برجسته‌ترین دانشگاه‌های اروپا محسوب می‌شود و از شهرت بسیار خوبی در بین کارفرمایان برخوردار است. فنآوری‌های پیشرفته و آزمایشگاه‌های پیشرفته نیروی محرکه موفقیت فوق العاده این موسسه هستند.

بسیاری از پروژه‌های در حال انجام، موسسه پلی تکنیک میلان را به یک منبع بسیار ارزشمند برای شهر میلان و در واقع برای کل ایتالیا تبدیل کرده است. تحقیقات در زمینه بیماری‌های همه‌گیر جهانی در حال انجام، Polimi را به عنوان یک مشارکت کننده کلیدی در طراحی تجهیزات پزشکی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و تولید مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده توسط سازمان‌های بهداشتی و شهری بومی قرار داده است.

میلان به لطف چندین رویداد و نمایشگاه بین‌المللی از جمله هفته مد میلان (Milan Fashion Week) و نمایشگاه بین‌المللی موبایل (Salone Internazionale del Mobile) ، به عنوان یکی از چهار پایتخت مد جهان شناخته شده است که در حال حاضر از نظر درآمد، بازدیدکنندگان و رشد، از بزرگترین پایتخت‌های جهان هستند.

 

دانشگاه پلی تکنیک میلان

 

آینده شهر میلان نیز بسیار روشن است و تغییرات و اتفاقات مهمی در انتظار شهروندان است. این شهر میزبان بازی‌های المپیک زمستانی 2026 خواهد بود که به معنای سرمایه‌گذاری‌های بزرگ در زیرساخت‌ها و خدمات و تلاش کلی برای قرار دادن میلان در صحنه جهانی است. به طور کلی میلان یک محیط فرهنگی بسیار پر جنب و جوش و جذاب را ارائه می‌دهد و یک نقطه شروع عالی برای بازدید از ایتالیا است که کشوری جذاب و پر از بناهای تاریخی هنری است. با تحصیل در میلان هم از آموزش بالا و هم از فرصت زندگی دانشجویی خوب بهره‌مند خواهید شد.

  • نام دانشگاه : پلی تکنیک میلان Politecnico di Milano
  • مکان : Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy, Emilia Romagna
  • کشور : ایتالیا
  • نوع موسسه آموزشی : دولتی
  • سال تاسیس : 1863
  • رنکینگ جهانی دانشگاه در سال 2022 : 351-400

 

اطلاعات کلیدی برای تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک میلان

هزینه تحصیل در ایتالیا (متوسط سال اول) MS EUR 7489

MBA EUR 19756

MFin EUR 10330

BBA EUR 11880

MA EUR 15624

MIM EUR 11621

میانگین هزینههای اقامت و غذا در ایتالیا EUR 700 – 1000  در ماه
امتحانات ورودی ایتالیا TOEFL: 74

IELTS: 6

PTE: 37

کار و تحصیل در ایتالیا مجاز به مدت 20 ساعت در هفته با مجوز تحصیلی معتبر
مجوز کار پس از تحصیل در ایتالیا 6  تا 12 ماه پس از فارغ التحصیلی بسته به دوره
هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا EUR 50
ویزای تحصیلی ایتالیا دانشجویان در صورتی می توانند درخواست ویزا بدهند که برای دوره تحصیلی که حداقل بیست ساعت دوره در هفته دارد، کلاً هشتاد ساعت دوره در ماه برای بیش از 90 روز درخواست داده باشند.
پذیرش ورودی جدید در ایتالیا دو ورودی در ایتالیا وجود دارد : سپتامبر / اکتبر و ژانویه / فوریه.
برترین بخش‌های شغلی در ایتالیا فناوری اطلاعات و ارتباطات، مخابرات، خدمات زیست محیطی، روابط عمومی و رویدادها و غیره.
اقتصاد در ایتالیا رشد 0.9٪ (2018)

0.0٪ (2019e)

0.5٪ (2020e)

هشتمین اقتصاد بزرگ جهان

 

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک میلان

Polimi با امکاناتی در میلان و منطقه لومباردی و اطراف آن، طیف وسیعی از برنامه‌های نوآورانه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشکده‌های طراحی، معماری و برنامه ریزی شهری، مهندسی صنایع و اطلاعات، و مهندسی عمران، محیط زیست و مدیریت زمین ارائه می‌دهد. دوره‌های آموزشی شامل بیش از 40 برنامه تحصیلات تکمیلی و 19 برنامه دکتری است که به زبان انگلیسی ارائه می‌شود، بنابراین دانشجویان بین‌المللی زیادی جذب این دانشگاه می‌شوند.

بواسطه استفاده از روش‌های آموزشی کاملاً تعریف‌شده و طیف وسیعی از رویدادها، دانشجویان، محققان و کارکنان این دانشگاه در معرض جریان دائمی فرصت‌ها قرار می‌گیرند که می‌تواند درک آن‌ها از برنامه درسی را بیشتر تقویت کند. ثابت شده است که این یک استراتژی موفق و مؤثر برای گسترش روش اجرای برنامه‌های آموزشی این دانشگاه است.

این فرصت‌های بی‌شمار یادگیری چه در داخل و چه در خارج از کلاس، به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در علایق خود تخصص لازم را پیدا کنند و رویاهای شغلی خود را تحقق بخشند. حتی در دوران چالش برانگیز همه‌گیری جهانی ویروس کرونا، Polimi به سرعت تدریس خود را با حالت آموزش از راه دور تطبیق داد، در کمتر از 2 هفته بیش از 45000 دانشجو و 1400 استاد پروسه آموزشی خود را تغییر و ادامه دادند.

 

رویکرد آموزشی پولیمی باید با اتکای قوی به مشارکت با سایر دانشگاه‌ها، مشاغل و موسسات تقویت شود. این نوع همکاری‌ها برای چالش‌های پیچیده‌ای که جهان با آن مواجه است، ضروری و لازم هستند. برنامه‌های انتقال دانشجو، کارآموزی و موقعیت‌های کاری فراوان و با دقت توسط خدمات شغلی خود دانشگاه مدیریت می‌شوند.

برای افزایش بیشتر تجربه یادگیری و ارائه آموزش با کیفیت به تعداد بیشتری از دانشجویان، پیشنهاد آموزشی بیشتری به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی در دسترس است. بین‌المللی شدن دانشگاه پلی تکنیک میلان در چند سال گذشته ادامه داشته است و تعداد بیشتری از دانشجویان خارجی هر ترم به آن می‌پیوندند. سالن‌ها و طبقات این بناهای تاریخی به اکوسیستمی با فرصت‌های فراوان برای توسعه یک شبکه جهانی مادام العمر تبدیل شده‌اند.

زندگی در پولیمی فراتر از موفقیت تحصیلی است. پولیمی ضمن ارائه یک پیشنهاد آموزشی کاملا فراگیر، مجموعه گسترده‌ای از فعالیت‌های فوق برنامه، باشگاه‌ها و جوامع را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد. از پخش موسیقی و رادیو گرفته تا ورزش‌های دو و میدانی و موتورسواری، فهرست طولانی برنامه‌های تفریحی دانشگاه به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا در رقابت‌ها و چالش‌های جهانی که اغلب منجر به پیروزی‌های مهم و موفقی می‌شود، شرکت کنند. همچنین بسیاری از رویدادها در دانشگاه به طور خاص به استقبال دانشجویان بین‌المللی اختصاص داده شده است.

 

معرفی دپارتمان‌ها و دانشکده‌های دانشگاه پلی تکنیک میلان

در این بخش‌های تمام دپارتمان‌های این دانشگاه معرفی شده‌اند.

دپارتمان علوم و فناوری هوافضا (DAER) DEPARTMENT OF AEROSPACE SCIENCE AND TECHNOLOGY (DAER)
دپارتمان معماری و شهرسازی (دستو) DEPARTMENT OF ARCHITECTURE AND URBAN STUDIES (DASTU)
دپارتمان معماری، محیط زیست و مهندسی ساخت و ساز (DABC) DEPARTMENT OF ARCHITECTURE, BUILT ENVIRONMENT AND CONSTRUCTION ENGINEERING (DABC)
دپارتمان شیمی، مواد و مهندسی شیمی “GIULIO NATTA” (DCMC) DEPARTMENT OF CHEMISTRY, MATERIALS AND CHEMICAL ENGINEERING “GIULIO NATTA” (DCMC)
دپارتمان مهندسی عمران و محیط زیست (DICA) DEPARTMENT OF CIVIL AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING (DICA)
دپارتمان طراحی (طراحی) DEPARTMENT OF DESIGN (DESIGN)
دپارتمان الکترونیک، اطلاعات و مهندسی زیستی (DEIB) DEPARTMENT OF ELECTRONICS, INFORMATION AND BIOENGINEERING (DEIB)
دپارتمان انرژی  (DENG) DEPARTMENT OF ENERGY (DENG)
دپارتمان مدیریت، اقتصاد و مهندسی صنایع (DIG) DEPARTMENT OF MANAGEMENT, ECONOMICS AND INDUSTRIAL ENGINEERING (DIG)
دپارتمان ریاضیات فرانچسکو بریوشی (DMAT) DEPARTMENT OF MATHEMATICS FRANCESCO BRIOSCHI (DMAT)
دپارتمان مهندسی مکانیک (DMEC) DEPARTMENT OF MECHANICAL ENGINEERING (DMEC)
دپارتمان فیزیک (DFIS) DEPARTMENT OF PHYSICS (DFIS)

 

شهریه دانشگاه پلی تکنیک میلان چقدر است؟

پس از اخذ پذیرش به منظور تأیید پذیرش، از شما خواسته می‌شود که هزینه اداری 165,59 یورو را با کارت اعتباری یا با انتقال بانکی بپردازید. هزینه اداری از قسط دوم کسر می‌شود و در صورت انصراف مسترد نخواهد شد.

شهریه در هر سال تحصیلی به دو قسط تقسیم می‌شود. قسط اول باید در زمان ثبت نام پرداخت شود، قسط دوم در مهلت مقرر بایستی پرداخت گردد. مبلغ مقرر باید به طور کامل پرداخت شود و نمی توان آن را به اقساط بعدی تقسیم کرد. هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان غیر منطقه اقتصادی اروپا به طور خودکار با سهم کامل 3.891،59 € مطابقت دارد.

قسط اول به مبلغ 888,59 € است. قسط دوم به مبلغ  3.003 € است. مبلغ ممکن است با توجه به تعداد واحدهای (CFU/ECTS) موجود در طرح مطالعه تنظیم شود.

دانشجویانی که در ترم اول پذیرش می‌شوند معمولاً یک برنامه تحصیلی سالانه استاندارد بین 46 تا 74 CFU دارند که معادل 100٪ شهریه پرداخت شده (3.003 یورو) است. دانشجویانی که در ترم دوم پذیرفته می‌شوند معمولاً یک برنامه تحصیلی سالانه استاندارد در حدود 30 تا 32 CFU دارند که معادل 50 درصد شهریه (1.501،50 €) است.

در ادامه به هزینه شرکت در برخی از دوره‌ها به همراه طول دوره آموزشی اشاره شده است.

دوره‌های آموزشی مدت زمان هزینه شهریه
MBA (1 Courses) مدیریت اجرایی (1 دوره) 1  سال EUR 32000
Engineering (23 Courses) مهندسی (23 دوره) 2  سال EUR 3500
Science (1 Courses) علوم (1 دوره) 2  سال EUR 3500
Media Films (2 Courses) فیلم‌های رسانه‌ای (2 دوره) 2  سال EUR 3500
Management (5 Courses) مدیریت (5 دوره) 16  ماه – 2 سال EUR 3500 – EUR 10000

 

عملکرد و دستاورد‌های پژوهشی دانشگاه پلی تکنیک میلان

جهان با چالش‌های بی سابقه‌ای مواجه است. گرم شدن کره زمین، نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی، مسائل بهداشتی و تامین غذا، همگی بخشی از دنیای همیشه در حال تغییر اطراف هستند. این دانشگاه معتقد است که باید با رویکردی میان رشته‌ای به این مسائل پرداخت. شناسایی و حل مسائل مهم جهانی و آزمایش نحوه برخورد این موسسه آموزشی برای مقابله با این چالش‌های حیاتی است.

فناوری‌های نوظهور مانند هوش مصنوعی، محاسبات کوانتومی، مواد کامپوزیتی جدید و بیوتکنولوژی‌ها زمینه را برای آینده‌ای روشن‌تر و مسئولیت‌پذیرتر از نظر اجتماعی فراهم کرده‌اند، فضای خلاق میلان، قدرت اقتصادی، فرهنگی و هنری ایتالیا زمینه را برای برخی فراهم می‌کند. که از نوآورانه ترین تحقیقاتی است که در حال حاضر در سراسر جهان در حال انجام است.

پولیمی با بیش از 240 آزمایشگاه، 1818 پتنت (patent) و 54 اسپین آف (spin-off)، اولین دانشگاه ایتالیا از نظر پروژه‌هایی است که توسط کمیسیون اروپا تامین می‌شود. پروژه تونل باد مدار بسته ویژه برای بهینه سازی طرح‌های معماری، مزارع بادی، تجهیزات ورزشی سطح المپیک و ورزش موتوری کمک شایانی کرده است. آزمایشگاه آزمایش مصالح، ساختمان‌ها و سازه‌های عمرانی پیشرفت‌های ارزشمندی در طراحی ترکیبی ساختمان‌ها و سازه‌ها  کرده است که در واقع راهی برای ساخت مصالح ساختمانی پایدارتر و ایمن‌تر ایجاد شده است.

دستاوردهای عالی پولیمی در تحقیقات و نرخ اشتغال عالی فارغ‌التحصیلان، عوامل کلیدی جذب بسیاری از دانشجویان به این دانشگاه است.

 

شرایط ورود به دانشگاه پلی تکنیک میلان چیست؟

هر دانشگاه برای پذیرش ورودی‌های جدید در مقاطع تحصیلی مختلف و در رشته‌های مختلفی، شرایط خاصی را در نظر گرفته است. در این بخش به برخی از آزمون‌های استاندارد که دانشگاه برای پذیرش دانشجویان از آن‌ها درخواست می‌کند، اشاره شده است.

دوره‌ها آزمون
Engineering مهندسی IELTS , TOEFL
Management مدیریت IELTS , TOEFL , PTE
MBA مدیریت اجرایی GMAT
Media Films فیلم های رسانه ای IELTS , TOEFL
Science علوم پایه IELTS , TOEFL

 

برنامه‌های دانشگاه پلی تکنینک میلان

دانشگاه پلی تکنینک میلان (Politecnico di Milano) برنامه‌های تحصیلی را در تمام مقاطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد علوم، کارشناسی ارشد تخصصی و سایر برنامه‌های کارشناسی ارشد، دکتری) در معماری، طراحی و مهندسی ارائه می‌دهد. همچنین دوره‌های آموزشی سطح بالا (موسسات آموزشی سطح عالی و تخصصی، برنامه‌های افتخاری) را این دانشگاه بیابید. طیف گسترده‌ای از MOOC و دوره‌های آنلاین رایگان که شرکت برای همه آزاد است، را می‌توانید در وبسایت Polimi Open Knowledge بیابید. برای دانشجویان فعلی، کاتالوگ ” Passion in Action” (فعالیت های تدریس مشارکت آزاد) و دوره‌های زبان در دسترس است.

 

محبوب‌ترین دوره‌ها و رشته‌های تحصیلی دانشگاه پلی تکنیک میلان

رشته مدیریت اجرایی بین المللی (International MBA)

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
1 سال EUR 32000 GMAT

 

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مدیریت لوکس بین المللی (International Luxury Manage)

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 15000

 

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی فضا

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی عمران

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد معماری

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی ژئوانفورماتیک

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی مواد

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی هسته‌ای

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد طرح محیط زیست و زمین

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد سیستم‌های خدمات محصول

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد طراحی برای سیستم مد

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی ریاضی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد طراحی داخلی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد (M.Sc) در مخابرات

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی اتوماسیون و کنترل

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی معدن

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی هوانوردی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد علوم و مهندسی کامپیوتر

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد فیزیک مهندسی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد ساخت و ساز و معماری

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد در طراحی و مهندسی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد در زنجیره تامین و مدیریت خرید

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 10000

 

کارشناسی ارشد مهندسی زیست پزشکی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
2 سال EUR 3500 IELTS , TOEFL

 

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی بین المللی

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
16 ماه EUR 13875 IELTS , TOEFL , PTE

 

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه استراتژیک

مدت زمان برنامه آموزشی هزینه دوره آموزشی آزمون‌های پذیرفته شده
16 ماه EUR 11250 IELTS

سخن پایانی

موسسه مهاجرتی صبا ویزا با ارائه مشاوره‌های تخصصی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه شرایط تحصیل در ایتالیا، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های ایتالیا، اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا و بسیاری از موارد دیگر خواهد بود. این موسسه مهاجرتی با دانش و تخصصی که در زمینه قوانین مهاجرتی دارد و نیز ارائه خدمات متنوع و داشتن یک تیم پشتیبانی قوی در تلاش است تا مسیر مهاجرت را برای شما هموار‌تر نماید. همچنین شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان با موسسه مهاجرتی صبا ویزا در ارتباط باشید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 1 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید