لوگو صبا ویزا
ویزای سرمایه گذاری 188استرالیا

ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا و جزئیات آن را به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.
مشاوره رایگان

مهاجرت به استرالیا با روشی کاملا شناخته شده و مورد تایید

اگر تصمیم به مهاجرت به کشور استرالیا دارید، حتما تا به حال موضوعات پراکنده و گاهی نیز ضد و نقیض درباره ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا شنیده‌اید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا از ویژگی‌های این ویزا و نحوه اقدام برای دریافت آن با شما صحبت کنیم. پس با صبا ویزاپلن همراه باشید.

ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا چیست؟

برای مهاجرت و دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد که ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا یکی از این اقدامات است. درواقع، این ویزای به زبان خودمانی ویزای کارآفرینی نیز نامیده میشود. اگر خواهان ایجاد و گسترش بیزینس خود در کشور‌های مختلف دنیا هستید، می‌توانید با استفاده از این نوع ویزا به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید و کسب و کار خود را شروع کنید یا توسعه دهید.

البته لازم به ذکر است که پس از مدت 5 سال و در صورت تمایل، می‌توانید به مدت زمان 2 سال دیگر نیز ویزای خود را تمدید کنید. حتی پس از پایبندی به تعهدات این ویزا هم می‌توان اقامت دائم و همینطور شهروندی استرالیا را نیز دریافت کرد.

از تعهدات نسبت به این ویزا می‌توان از راه‌اندازی کسب‌ و‌کار حداکثر 2 سال پس از دریافت ویزا نام برد. همینطور هزینه اقدام برای متقاضی این ویزا 6085، برای افراد خانواده بالای 18 سال 3045 و برای افراد خانواده کمتر از 18 سال 1520 دلار استرالیا است.

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا

به مبحث شیرین و البته کمی هم استرس‌آور شرایط دریافت این ویزای خوشنام می‌رسیم. برای دریافت این ویزا، متقاضی اصلی باید کمتر از 55 سال سن داشته باشد. البته لازم به ذکر است که برای افراد متقاضی بالای این سن استثنائاتی هم وجود دارد. این افراد با داشتن نوع خاصی از کسب‌ و کار و میزان سودآوری، قادر به دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا هستند. باید به این موضوع هم اشاره کرد که برای دریافت این ویزای پر متقاضی نیازی به داشتن دانش زبان انگلیسی نیست.

از دیگر پیش‌نیازها می‌توان به میزان دارایی حداقل 800 هزار دلار استرالیا برای متقاضی و همسر ایشان نیز اشاره کرد. البته، از بین 2 الی 4 سال اخیر هم باید حداقل گردش مالی 500 هزار دلار استرالیا را به صورت سالیانه داشته باشید.

از دیگر شروط دریافت ویزا، آن است که از طرف یک سازمان دولتی با دارا بودن صلاحیت‌های لازم، دعوت نامه برای متقاضی ارسال شده باشد. از دیگر نیاز‌ها، همراه داشتن گواهینامه سلامت پزشکی تمام افراد ذکر شده در خواستنامه است که باید حتما مورد تایید دولت استرالیا باشد و هر گواهینامه هم 12 ماه اعتبار دارد.

همینطور شما می‌توانید علاوه بر نام خود، نام همسر(قانونی یا ازدواج سفید) و علاوه بر آن، نام فرزند‌های همسرتان و فرزند‌خوانده هایتان را در تقاضانامه لحاظ کنید. البته باید تمام افراد خانواده که دارای ویزای استرالیا هستند، باید از همه قوانین این کشور تبعیت و پیروی کنند.

اگر قصد سفر به استرالیا را دارید و به این کشور بدهی دارید، باید حتما آن را پرداخت کنید تا درخواست ویزای شما مورد بررسی قرار بگیرد. همینطور تمام افراد ذکر شده در تقاضانامه باید گواهی عدم سو پیشینه خود را از پلیس +10 دریافت نمایند تا قادر به دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا باشید.

روش اقدام برای دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا

برای اپلای کردن این ویزا (business innovation stream) باید در نظر داشته باشید که مراحل انجام اقدامات و دریافت ویزا از 31 الی 33 ماه می‌تواند طول بکشد. همینطور ضروری است که اقدام برای ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا حداقل امتیاز 65 را برای فرد متقاضی می‌طلبد. برای اقدام هم می‌توانید با کارشناسان ما در صبا ویزاپلن تماس حاصل کنید.

با توجه به سن متقاضی، برای سن بین 18 الی 24، 20 امتیاز و برای سن 25 الی 32 نیز 30 امتیاز شامل می‌شود. همچنین برای سنین بین 33 تا 39 سال 25 امتیاز و برای 40 الی 44 هم 20 امتیاز قابل دریافت می‌باشد. البته برای 45 الی 54، 15 امتیاز و برای بالای 55 سال هیچگونه امتیازی برآورد نمی‌شود.

همانطور که پیش‌تر گفته شد، برای داشتن نمره زبان انگلیسی اجباری وجود ندارد اما دارا بودن نمره 5 به بالا در هرکدارم از مهارت‌های چهارگانه در  IELTS, PTE , TOEFL IBT 5 امتیاز و برای نمره 7 به بالا نیز 10 امتیاز را شامل می‌شود.

ضمنا، در صورت داشتن مدارک تحصیلی از جمله گواهی تجارت (استرالیا) یا دارا بودن دیپلم و لیسانس از مراکز مورد تایید این کشور، به شما 5 امتیاز تعلق می‌گیرد. البته با داشتن لیسانس مدیریت هم 10 امتیاز دیگر را هدیه می‌گیرید.

البته با داشتن یک کسب و کار خاص و ویژه که تشخیص خاص بودن یا نبودن آن با ایالت مورد نظر شما است، شما مشمول 10 امتیاز دیگر هم می‌شوید. ناگفته نماند که اگر مجموع دارایی‌های شما بالاتر از 800 هزار دلار استرالیا باشد، 5 امتیاز و با 1.3 میلیون 15 امتیاز، 1.8 میلیون 25 امتیاز و با میزان دارایی 2.25 میلیون دلار استرالیا صاحب 35 امتیاز دیگر می‌شوید.

امتیاز‌های دیگر هم در جداول زیر وجود دارند‌:

امتیاز مدارک نوآوری
10 ثبت اختراع یا طراحی ثبت شده
5 توافق‌نامه رسمی شراکت
15 کسب و کار صادرات
10 سهامداری در کسب و کار پر رونق
10 کمک مالی یا سرمایه گذاری
امتیاز امتیاز و پشتیبانی ایالت‌های خاص
10 حمایت ویژه

مدارک مورد نیاز برای ثبت تقاضانامه

برای ثبت تقاضانامه خود درست مانند تقاضانامه‌های دیگر به مدارک عمومی از جمله مدارک فردی و مدارک جهت اثبات تمکن مالی و… نیاز است که البته با توجه به شرایط متقاضی ممکن است مدارک دیگری نیز علاوه بر این‌ها درخواست شوند.

البته شایان ذکر است که شما برای ایجاد پرونده دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا نیاز به تهیه مدارک برای سابقه کاری خود هم هستید. همچنین باید قصد و هدف خود را به طور کامل در رابطه با مهاجرت و ایجاد کسب و کار در استرالیا را شرح دهید.

همواره این نکته را رعایت کنید که برای ثبت تقاضانامه مهاجرت باید همه چیز را کاملا واضح و شفاف توضیح دهید، زیرا ممکن است آینده روشن خود در استرالیا را با کمی بی دقتی خراب کنید.

مزایای دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا

کشور استرالیا، کشوری آزاد و چند ملیتی است که باعث می‌شود برای ارتباط با دیگران مشکل خاصی نداشته باشید. بعلاوه، یک فضای فوق‌العاده برای کسب و کار است زیرا این کشور دارای پتانسیل صنعتی فوق‌العاده‌ای بوده و همواره مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران جهان بویژه آمریکا و کشورهای اروپایی است.

این کشور به دلیل دارا بودن پرونده‌های بی‌شمار موفق در قبول مهاجران با انواع ویزا و اقامت‌های مختلف،  می‌تواند یک ریسک کم خطر برای هزینه و وقت متقاضی باشد. همچنین در سازمان ملل UNDP در سال 2018 موفق به دریافت رتبه سوم جهان نیز از بابت کیفیت زندگی شد.

ضمنا استرالیا برای زندگی کشوری فوق‌العاده به حساب می‌آید. این کشور به دلیل دارا بودن آب و هوای فوق العاده و دسترسی همه طرفه به آب‌های اقیانوسی موقعیت جغرافیایی بسیار یکه‌تازی را در منطقه و بلکه در جهان دارا می‌باشد.

استرالیا از دیدگاه گردشگری و کسب و کارهای مرتبط با آن در موقعیتی بسیار عالی‌ قرار دارد. با دارا بودن ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا و کسب و کاری مرتبط با زمینه گردشگری، تلفیقی از موفقیت، راحتی و درآمد بالا را می‌توان تجربه کرد.

از دیگر مزایای زندگی و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توان به تورم پایین و نزدیک به صفر این کشور شاره کرد که می‌تواند کسب و کاری به نسبت دیگر کشورها کمتر خطر‌تر را رقم بزند. اگرچه زندگی در کشوری دیگر و به طور کلی مهاجرت در چند سال اول بسیار سخت است، اما کشوری مثل استرالیا می‌تواند آرامش بعد از این طوفان را با اطمینان خاطر تضمین کند.

کشوری مثل استرالیا که خودمختار است، باعث می‌شود تا شما با هر دین و مذهبی در آنجا مورد توهین‌های ادیانی و حتی نژاد پرستانه قرار نگیرید. در کنار این مزایا توجه به نکات زیر هم خالی از لطف نیست:

♦سرعت پایین اینترنت این کشور که البته مطمعنا از ایران بیشتر است.

♦آب و هوای شرجی و مرطوب این کشور به دلیل کنار دریا بودن از همه طرف می‌تواند برای همه خوشایند نباشد.

♦برخلاف کشورهای اروپایی مانند فرانسه و مانند کشور‌های آمریکایی مثل کانادا هزینه‌های تحصیل در استرالیا رایگان نیست و خرج نسبتا زیادی را درپیش دارد.

مزایای سرمایه‌گذاری در استرالیا و دریافت ویزای 188

استرالیا، مملوء از افراد متخصص و جویای کار است و دست پیمانکار برای تامین کادر فنی و نیروی کار خود بسیار باز است. با دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا می‌توانید کسب و کاری با دانش بسیار بالای فنی و علمی را تشکیل دهید که موفقیت شمارا تضمین کند.

از دیگر دلایلی که باعث ایجاد انگیزه برای سرمایه‌گذاری در این کشور می‌شود، می‌توان به سرمایه‌گذاری سنگین کشور‌های جهان اولی از جمله آمریکا در این کشور اشاره کرد که خود نوید قابل اطمینان و پربازده بودن سرمایه‌گذاری در این کشور را می‌دهد. لازم به ذکر است که فقط سرمایه آمریکا در این کشور مقدار 1.6تریلیون دلار است.

کشور استرالیا حتی برای بیزینس‌های کوچک هم مناسب است. در استرالیا بیش از 2 میلیون بیزینس کوچک وجود دارد که بیشتر از 90 درصد آنان در حال حاضر در حال فعالیت هستند. بیزینس کوچک به شرکت یا فعالیتی گفته می‌شود که تعداد کارکنان آن کمتر از 20 نفر داشته و میزان گردش مالی کمی هم در اختیار داشته باشد.

در این کشور پر رونق، بیشتر از 75 درصد بیزینس‌ها چه کوچک و چه بزرگ، بازدهی مثبت دارند. در ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا می‌توانید تا مدت 2 سال اول ویزای خود را در خاک استرالیا برای دیدن پلن و بررسی شرایط کسب و کار خود بپردازید.

سرمایه‌گذاری خارجی و صنایع پیشرفته

از سال 2002 الی 2007، سرمایه گذاری خارجی در استرالیا با 155 درصد افزایش به مقدار 279 میلیارد دلار آمریکا رسید و حتی در سال 2006 الی 2007 به میزان 30 درصد افزایش سرمایه را به چشم دید. این موضوع به اندازه‌ای حائز اهمیت بود که در سال 2007 هم به عنوان یکی از سه کشور برتر در زمینه موقعیت اقتصادی معرفی شد.

ضمنا استرالیا به علت موقعیت زمانی خاصی که دارد، در اولیت برای روابط اقتصادی با دیگر کشور‌ها قرار می‌گیرد. از نمونه شیوه‌های معاملاتی با کشور استرالیا که مرتبط با موقعیت زمانی آن است می‌توان به “خورشید را دنبال  کن” اشاره کرد. استرالیا از دید سیاسیون مختلف در رتبه سوم درک چالش‌های اقتصادی روزمره دنیا نیز قرار دارد.

در استرالیا، انجام سریع و به موقع امور همواره در اولیت قرار دارد. به همین خاطر، در این کشور شروع تجارت با روش‌های نظارتی می‌تواند در حداکثر 2 روز انجام شود، در حالی که طبق میانگین جهانی این فعالیت تا 15 روز هم به طول بیانجامد.

عدم تصدی‌گری دولت و هزینه‌های کم راه‌اندازی کسب و کار

استرالیا از بهترین کشور‌ها برای سرمایه‌گذاری به‌شمار می‌آید. زیرا، این کشور در مقایسه با دیگر کشور ها، کمترین میزان مالکیت بر مشاغل را دارد و دست سرمایه‌گذاران همواره باز است. البته فراموش نکنیم که در استرالیا محدودیت کالاها بسیار پایین است و عملا فرد کارآفرین قادر به انجام فعالیت باب میل خود می‌باشد.

از دیگر دلایل برای ترغیب به دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا باید به هزینه‌های بسیار کمتر تجارتی آن نسبت دیگر کشور‌های مطرح دنیا اشاره کرد. مخارج تجاری استرالیا از کشورهایی مانند آمریکا و آلمان هم کمتر است. درضمن، برای خرید یا اجاره یک دفتر اداری شما مخارج بسیار کمتری را نسبت به دیگر کشورها از جمله چین پرداخت می‌کنید. همچنین از مخارج کم استرالیا باید به مالیات کم آن اشاره کرد که رتبه هشتم کمترین مالیات در جهان به آن اختصاص دارد.

مخارج پائین و توسعه‌یافتگی در صنایع مختلف

هزینه برق و تلفن بین‌الملل در استرالیا به میزان قابل توجهی کمتر از دیگر کشور‌های همرده خود می‌باشد و تمام این موارد باعث درخشیدن استرالیا در صدر بهترین کشورها برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری می‌شوند. استرالیا در سال 2007 این کشور به لطف سرمایه‌گذاری آمریکا، در رتبه چهارم بزرگترین مجموعه صندوق دارایی در جهان بود.

استرالیا در معقوله تحقیقات و پیشرفت صنایع هم بسیار عالی‌رتبه است. چراکه در سال 2005 تا 2006 این کشور به میزان 10 میلیارد دلار بر روی تحقیقات تجاری و توسعه آنها سرمایه‌گذاری انجام داد. ضمنا اگر قصد در کارآفرینی یا سرمایه‌گذاری در مطالعات و یا آزمایشات بالینی دارید، در نظر داشته باشید که استرالیا با اختلاف مشهودی از آلمان، انگلیس و ایالات متحده در رتبه اول این مطالعات قرار دارد.

با دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا می‌توانید در فناوری اطلاعات و دانش‌های مربوط به آن نیز نیم‌نگاهی داشته باشید، چراکه این کشور در این زمینه رتبه چهارم جهان را داراست. البته که اگر تمایل به انجام مطالعات در این زمینه‌ها را نیز داشته باشید، باز هم طبق معمول پیشنهاد ما به شما کشور استرالیا است، زیرا استرالیا در زمینه تحقیقات فناوری اطلاعات رتبه سوم در قاره آسیا را ازآن خود کرده است.

ضمنا در رابطه با این کشور باید این مبحث ذکر شود که استرالیا از نظر شاخص منابع انسانی در رتبه سوم دنیا قرار دارد و بسیار به ایجاد یک کسب و کار موفق کمک خواهد کرد.

استرالیایی‌ها به سروقت انجام دادن فعالیت‌های خود بسیار معروف هستند، پس سعی کنید هرگز در انجام کاری تاخیر پیش نیاید. مردم این کشور به افراد سرمایه‌گذار و کارآفرین توجه ویژه‌ای دارند. همچنین باید به خاطر داشته باشید که این مردم بسیار روراست هستند و در کسب و کار خیلی مقدمه چینی را نمی‌پسندند. پس بهتر است با آنان کوتاه ولی مفید صحبت کنید.

در چه چیزی سرمایه‌گذاری کنیم

از آنجایی که واردات خودرو، قطعات خودرو و همینطور دستگاه‌های مهندسی به استرالیا توسط ژاپن انجام می‌شود، می‌توان در واردات قطعات و پیش فروش خودرو‌های ژاپنی مخصوصا برند تویوتا سرمایه‌گذاری کرد. البته که تمام این فعالیت‌ها باید با دانش قبلی انجام شوند تا ریسک فعالیت به حداقل برسد.

درباره صادرات محصولات از استرالیا هم می‌توان به محصولات لبنی و ایجاد دامداری اشاره کرد. مشتری درجه یک استرالیا در رابطه با این موارد کشور کره است که در ازای محصولات دامپروری مبلغ خوبی را هم می‌پردازد. برای سرمایه گذاری در واردات، کشور کره هم بعد از ژاپن پیشنهاد ‌می‌شود که در زمینه واردات خودرو و قطعات آن به استرالیا فعالیت می‌کند.

پیشنهاد اختصاصی ما به شما سرمایه‌گذاران‌، سرمایه‌گذاری در استخراج ارزهای دیجیتال است. استرالیا به دلیل دارا بودن منابع فوق قوی برق می‌تواند شما را به استخراج رمزارز هایی مانند بیت‌کوین سوق بدهد.

از دیگر زمینه‌های ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا و کاربرد آن می‌توان به سرمایه‌گذاری در قطعات و حتی خود کامپیوتر‌ها اشاره کرد. دلیل آن هم این است که استرالیا در زمینه استفاده از کامپیوتر رتبه هشتم  جهان را به خود اختصاص داده است. البته که سرویس‌های ارائه دهنده اینترنت هم می‌توانند کسب و کاری پر رونق را برای شما به ارمغان بیاورند زیرا این کشور در استفاده از اینترنت رتبه چهارم دنیا را در اختیار دارد.

بازارهای مالی و فناوری‌های نوین از نقاط قوت استرالیا

کشور استرالیا به دلیل دارا بودن ساختار بازار بورس سابق کشور ژاپن، گزینه بسیار عالی برای سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های مختلف به شمار می‌آید. ضمنا استرالیا در این زمینه در رتبه هشتم جهان قرار دارد. همچنین استرالیا در زمینه گردش مالی هم از بزرگترین کشورها است و در رتبه هفتم دنیا قرار دارد.

ایجاد کارخانه‌های تولید و یا مونتاژ ماشین‌آلات فلزی جزو پر درآمد و البته دارای بیشترین نیاز در سال‌های اخیر بوده است. پس از دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا، می‌توانید در مواد سوختی از جمله بنزین و ذغال‌سنگ که گزینه‌ای عالی برای سرمایه گذاری هستند و البته صادرات آن‌ها به کشور‌های مختلف نیز سرمایه‌گذاری کنید.

همچنین ایجاد وبسایت‌های مختلف برای فروش اجناس از سراسر کشور به مشتریان مانند Amazon هم می‌تواند تا حدودی موفقیت‌آمیز باشد.

کشور استرالیا در فعالیت‌های تغییر ژنتیکی میوه‌ها مانند گوجه بسیار پیشرفته است و یکی از پیشنهادات همیشگی به سرمایه‌گذاران به‌شمار می‌رود. با سرمایه گذاری در موارد فوق قطعا می‌توان سود خوبی را بدست آورد و زندگی خوبی را برای خود و خانواده رقم زد.

آیا به انتقال سرمایه به استرالیا پیش از دریافت ویزای 188 نیاز داریم

یکی از مهمترین ویژگی‌های این ویزا که آن را از باقی ویزاهای کاری جدا می‌کند، عدم نیاز آن به انتقال سرمایه به کشور مقصد پیش از دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا است. همچنین لازم به ذکر است که در استرالیا بر خلاف خیلی از کشور‌های دیگر، می‌توانید کنترل سرمایه خود را با اختیار خود به دست بگیرید و کسب و کار دلخواه خود را راه اندازی کنید.

موقعیت اقتصادی استرالیا

استرالیا به دلیل پتانسیل بالای سرمایه گذاری و گسترش صنعت این کشور که البته نرخ تورم پایین در آن تاثیر کمی هم ندارد، اقتصادی همواره رو ‌به رشد و مثبت دارد که توجه بسیاری را به خود جلب میکند. ضمنا این کشور به دلیل دارا بودن نیروی کار کافی، موقعیتی بسیار عالی برای ایجاد و ساخت یک کارخانه با ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا را دارد.

همچنین، لازم به ذکر است که نرخ بیکاری از اوایل سال 2020 و همزمان با شروع پاندمی ویروس کرونا، سیر صعودی بسیار بالایی را تجربه کرده است.

از شرکای اقتصادی این کشور هم می‌توان از چین، ژاپن ، کره و آمریکا نام برد. استرالیا نیز طبق گزارش سال 2005 بانک جهانی در رتبه پانزدهم جهان از نظر تولید ناخالصی قرار داشت.

کدام  شهر برای اقامت مناسب است؟

پس از دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا، نوبت به انتخاب محل مناسب برای اقامت و یا ایجاد کسب و کار می‌رسد. اگر کسب و کار شما در زمینه خوراکی و نوشیدنی‌هاست، پیشنهاد صبا ویزاپلن به شما شهر آدلاید در استرالیای جنوبی است. اما اگر هدف شما محیطی بسیار مناسب برای خود و خانواده‌تان است، پس به سراغ پایتخت این کشور یعنی کانبرا بروید.

برای کسانی که به دنبال زندگی بسیار مدرن و به‌روز هستند، زندگی در ایالت کوئینزلند و شهر بریزبن پیشنهاد می‌شود. اما اگر همانطور که پیش‌تر گفته شد با آب و هوای مرطوب و شرجی این کشور سازگاری لازم را ندارید، به سراغ پرت در استرالیا غربی بروید که کاملا اغوا کننده است. البته که اگر به دنبال هدف اصلی خود یعنی فرصت شغلی و ایجاد کسب و کار هستید، شهر خوشنام سیدنی به شما پیشنهاد می‌شود.

همچنین برای آن دسته از افرادی که به دنبال تعدیل هزینه‌های خود هستند، شهر هوبارت به دلیل هزینه‌های کاملا مناسب ملک و مسکن توصیه می‌شود و در آخر، اگر علاقه زیادی به فرهنگ این کشور خوش‌آوازه دارید، پیشنهاد ما به شما شهر ملبورن است.

البته باید این موضوع را یادآوری کرد که این کشور به دلیل دارا بودن جنگل‌های بسیار زیبا و گونه‌های مختلف و خاص حیوانی از جمله کوالا و کانگورو دارای موقعیت گردشگری بسیار خوبی نیز هست. پس با انتخاب درست محیط زندگی خود قادر به تغییر موقعیت و فعالیت خود خواهید بود.

در این شرایط با دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا می‌توانید به خود و خانواده خود روحیه و طراوت جدیدی را تزریق کنید و از زندگی در این کشور لذت ببرید.

صنایع پر رونق و پر درآمد استرالیا کدامند؟

بیشتر از 90 درصد کشور‌های جهان چشم به پیشرفت بشریت و تکنولوژی دوخته‌اند که یکی از پیشتازان این کشورهای مرفه و پیشرفته کشور استرالیا است. این کشور در زمینه فعالیت‌های تخصصی و همینطور سرویس‌های تخصصی فناورانه، سالانه بیشترین درآمد یعنی 179.2 میلیارد دلار استرالیا را دارد.

شایان ذکر است که استرالیا در صنایع دیگر از جمله معادن سنگ آهن و ذغال‌سنگ نیز درآمد بسیار بالایی دارد. فعالیت در زمینه استخراج برای کارآفرینان متقاضی ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا می‌تواند درآمد خوبی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، درآمد معادن ذغال سنگ معادل 78 میلیارد دلار استرالیا و برای معادن سنگ آهن هم معادل 83 میلیارد دلار استرالیا را دارد.

البته، لازم به ذکر است که در این کشور پر رونق حتی سوپر مارکت هم دارای درآمدی بالاست و الزاما نیازی نیست که شغل خیلی مهم و خاصی را دنبال کنید.

کشور استرالیا در زمینه صادرات هم کشوری غنی است. نکته جالب اینجاست که این کشور علاوه بر واردات الماس، آن را صادر هم می‌کند! همچنین در زمینه صادرات طلا و نقره هم تا حدودی به عنوان پیشتاز قد علم کرده است. از دیگر اقلام صادراتی استرالیا، گندم است که سود فروش بسیار بالایی را هم برای تولید کننده و هم برای دولت به ارمغان می‌آورد. شما نیز می‌توانید با دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا در این زمینه‌ها فعالیت کنید.

نکات پایانی در رابطه با ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا

کم دردسرترین و راحت‌ترین راه برای مهاجرت به این کشور درخواست ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا است. چراکه استرالیا همواره به دنبال افرادی می‌گردد تا در این کشور سرمایه‌گذاری کنند و کسب و کار خود را شکل دهند.

البته شایان ذکر است که برای دریافت ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا باید امتیازات مورد نظر دولت استرالیا یعنی حداقل 65 امتیاز کسب شوند که کار سختی نیست ولی آسان هم نیست. ضمنا این کشور به دلایل مختلف از جمله موقعیت استراتژیک منطقه و جدا بودن از باقی کشور‌های دنیا، دائما مورد توجه کشور‌های مختلف از جمله آمریکا بوده است و بنابراین باید انتظار روابط تجاری با آمریکایی‌ها را نیز داشته باشید.

استرالیا به دلیل پتانسیل بالای صنعتی که دارد، همواره در صدر لیست انتخاب متقاضیان ایجاد کسب و کار بوده است. شایان ذکر است که این کشور دارای نیروی کار بسیار و البته کاربلد است و می‌تواند ریسک سرمایه‌گذاری شمارا به حداقل برساند و با داشتن با مردمانی از سراسر دنیا و خونگرم و البته جویای کار، می‌تواند یک فرصت عالی برای ایجاد یک سرمایه‌گذاری اصولی را فراهم کند.

این کشور دست سرمایه‌گذاران را بسیار باز گذاشته و به آنان اختیار تام را درباره کسب و کار دلخواه خود داده است.

سوالات متداول در زمینه ویزای سرمایه گذاری 188 استرالیا

◊ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا چیست؟
این ویزا مربوط به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است و با سرمایه‌گذاری در این کشور به آسانی ویزا دریافت خواهید کرد.
◊چگونه برای دریافت ویزای 188 استرالیا اقدام کنیم؟
با تماس با مؤسسته مهاجرتی صبا ویزاپلن از شیوه اقدام مطلع شوید.
◊برای پذیرفته شدن باید حداقل چند امتیاز داشه باشیم؟
برای پذیرفته شدن باید حداقل 65 امتیاز داشته باشید.
◊نحوه امتیاز دهی چگونه است؟
با توجه به سن و سابقه کاری و تمکن مالی امتیاز بندی انجام می‌شود.
◊آیا به مدرک زبان نیاز است؟
خیر. اما داشتن مدرک شامل نمره اضافی می‌شود.
◊برای مهاجرت به این این کشور با ویزای 188 محدودیت سنی وجود دارد؟
بله. با توجه به سن متقاضی اصلی امتیاز‌های مختلفی به فرد تعلق می‌گیرد و برای افراد بالای 50 سال عملا هیچ امتیازی محاسبه نمی‌شود. اما در شرایطی خاص برای این افراد نیز ویزا صادر می‌شود.

مهاجرت سریع و آسان به استرالیا با کمک صبا ویزا

استرالیا به دلیل اقتصاد پایدار و همواره مثبت خود باعث ایجاد کسب و کاری بسیار کم خطر شود و خیال  شما را از ریسک و خطر ورشکستگی راحت کند. البته که برای تمام این فعالیت‌ها نیاز به یک آژانس معتبر و کاربلد دارید تا شما را در این راه همراهی کند. مجموعه صبا ویزا همواره انتخاب اول بسیاری از مهاجران ایرانی بوده که نشان از اعتماد مردم به این آژانس است.

آژانس مهاجرتی صبا ویزاپلن یک انتخاب مطمئن برای افرادی است که به هر دلیلی قصد مهاجرت و سفر به خارج از کشور را دارند. این آژانس خدمات بسیار زیادی را در زمینه مهاجرت به کشور‌های مختلف از جمله نیوزلند و آلمان و ویزای سرمایه گذاری 188 کشور استرالیا را ارائه می‌دهد.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 3 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید