لوگو صبا ویزا
انکوباتور در استارتاپ کشور کانادا

انکوباتور در استارتاپ کانادا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه انکوباتور در استارتاپ کانادا به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

مشاوره رایگان

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار خود در کانادا هستید، پیوستن به انکوباتور در استارتاپ کانادا یک فرصت عالی است. کانادا سرزمین فرصت‌ها به‌ویژه برای کارآفرینانی است که می‌خواهند تجارت خود را در آن کشور راه‌اندازی کنند. برنامه ویزای استارت‌آپ کانادا یکی از بهترین برنامه‌های مهاجرت تجاری برای افراد تجاری جهت به دست آوردن اقامت دائم است که می‌تواند منجر به شهروندی شود.

انکوباتور در استارتاپ کانادا چیست

انکوباتور در استارتاپ کانادا چیست؟

انکوباتورهای کسب و کار، سازمان‌ها و برنامه‌هایی هستند که به شرکت‌ها در مراحل اولیه دسترسی به مشاوره، سرمایه‌گذاران، بودجه راه‌اندازی، فضای اداری مشترک و منابع فنی برای کمک به تأسیس آنها را می‌دهند. انکوباتورها امکان دارد به‌وسیله دولت تامین مالی گردند، با استفاده از حق عضویت حمایت شوند، یا در ازای دریافت سهمی خاص از شرکت ها حمایت کنند.

تفاوت انکوباتور و شتاب دهنده چیست؟

انکوباتورها نسبت به بلوغ شرکت‌هایی که به آنها خدمات می‌دهند با شتاب‌دهنده‌های کسب‌وکار متفاوت هستند: انکوباتورها از شرکت‌هایی حمایت می‌کنند که به تازگی راه‌اندازی کرده‌اند و هنوز هم محصولات و مدل‌های عملیاتی خود را اصلاح می‌کنند. در حالی که شتاب‌دهنده‌ها بیشتر بر شرکت‌هایی تمرکز می‌کنند که در حال افزایش هستند.

با این وجود، این دو اصطلاح ممکن است برخی مواقع به جای یکدیگر استفاده گردند و ارگان­هایی که یک برنامه انکوباتور ارائه می­نمایند ممکن است یک برنامه شتاب‌دهنده هم ارائه کنند.

در حالی که بسیاری از انکوباتورها از شرکت های فناوری جدید پشتیبانی می کنند، انکوباتورهایی نیز وجود دارند که از هر نوع کسب و کار پشتیبانی می کنند یا در سایر بخش ها تخصص دارند.

لزوم استفاده از انکوباتور در استارتاپ کانادا

برای اینکه بتوانید ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید، نیاز به نامه حمایت از سازمان مورد تایید این کشور را خواهید داشت. امکان دریافت این نامه حمایتی از طریق سه ارگان این کشور وجود دارد.

 • Venture capital funds که به آن صندوق سرمایه گذاران ریسک پذیر گفته می­شود.
 • Angel investor groups به آن سرمایه گذاران فرشته کانادا می­گویند.
 • Business incubators انکوباتور در استارت آپ کانادا

چنانچه قصد داشته باشید از سازمان‌های انکوباتور در استارت آپ کانادا بهره‌مند شوید، شرکت‌ها و کمپانی­های خاصی مورد تایید این کشور هستند که امکان صدور نامه حمایتی برایشان فراهم است. و می­توانند ویزای استارت آپ کانادا را برای شما صادر نمایند.

معرفی شرکت های مورد تایید انکوباتور در استارتاپ کانادا

انکوباتور در استارت آپ کانادا توسط برخی از شرکت­ها مورد تایید قرار می­گیرد، که عبارتند از:

بخش: فناوری

Launch Academy فرصت‌های راهنما، منابع و شبکه‌سازی را فراهم می‌کند. دو مورد از خدمات آن Launchpad است که برنامه‌نویسی را برای استارت‌آپ‌های فناوری که به دنبال یادگیری و رشد با دیگر کارآفرینان فناوری در همان فضای اداری هستند، و یک VR/AR Hub که فضای میز، برنامه‌های آموزشی، اجاره تجهیزات VR و AR را ارائه می‌دهد، ارائه می‌کند.

بخش: نوآوری اجتماعی

RADIUS یک مرکز نوآوری اجتماعی است که خارج از مدرسه کسب و کار Beedie در دانشگاه Simon Fraser است. RADIUS برنامه هایی را ارائه می دهد که پاسخ های نوآورانه به مشکلات اجتماعی دشوار را توسعه، آزمایش و تسریع می بخشد. برخی از برنامه های آن عبارتند از برنامه شتاب دهنده سازمانی First Peoples و آزمایشگاه معیشت پناهندگان.

بخش: ایده‌پردازی

استارت‌آپ ادمونتون پشتیبانی عملی را برای کارآفرینان فراهم می‌کند که آنها محصولات فناوری و ایده‌های شرکت را کاوش می‌کنند و به جلو می‌روند. برنامه شاخص این سازمان، Preflight، یک برنامه تمام وقت و نیمه وقت است که شامل راهنمایی، جلسات راهنمایی و دسترسی به شرکای شرکتی برای کمک به عرضه محصولات به بازار است.

بخش: مختلف

به عنوان مرکز انکوباتور دانشگاه کلگری، Innovate Calgary با دفتر خدمات تحقیقاتی همکاری می‌کند تا شکاف بین کشف و ایجاد تأثیر اقتصادی و اجتماعی را پر کند. Innovate Calgary خدماتی را ارائه می‌دهد که به هر مرحله، از ایده‌پردازی تا تجاری‌سازی، از جمله مدیریت مالکیت معنوی کمک می‌کند. صدور مجوز یا تشکیل شرکت؛ بازاریابی فناوری/نوآوری؛ مشارکت‌های تحقیقاتی؛ و برنامه های شتاب دهنده

بخش: برنامه نویسی

Co.Labs برنامه نویسی و پشتیبانی از استارت آپ‌های فناوری را در مراحل مختلف ارائه می‌دهد. برنامه Co.Launch آن یک شتاب دهنده سه ماهه در سطح استان برای استارت آپ‌های فناوری در مراحل اولیه در مرحله ایده‌پردازی و نمونه اولیه است.

بخش ها: علم و فناوری

Manitoba Technology Accelerator یک انکوباتور با بودجه استانی و فدرال است که از شرکت‌های راه‌اندازی علم یا فناوری پشتیبانی می‌کند، مربیگری و مربیگری کسب‌وکار، آزمایشگاه حرفه‌ای و فضای اداری، و سرمایه‌گذاری و تامین مالی تجاری را ارائه می‌دهد.

بخش ها: اقتصادی

یک آژانس توسعه اقتصادی مبتنی بر نوآوری و یک جامعه نیروگاه برای تقویت اقتصاد نوآوری منیتوبا، نورث فورج با مربیان برنده جوایز، کارشناسان موضوعی راک استار و یک برنامه جدید بنیانگذاران چهار مرحله‌ای در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد. این سازمان مجهز به بزرگترین آزمایشگاه تولید غیرانتفاعی کانادا، در 27000 فوت مربع در سراسر Innovation Drive و Innovation Alley در وینیپگ، کانادا فعالیت می‌کند.

بخش: توسعه

با حمایت دانشگاه واترلو، Velocity یک انکوباتور در استارتاپ‌ کانادا در مراحل اولیه است. این خدمات مشاوره تجاری مناسب، دسترسی به فضای توسعه محصول کاملاً مجهز و سایر منابع را ارائه می‌دهد. برنامه انکوباتور Velocity به سه مرحله تقسیم می‌شود: کشف (توسعه مشتری و استراتژی محصول)، ساخت (ساخت محصولات و جذب سرمایه گذاری)، و مقیاس (آماده شدن برای راه‌اندازی).

بخش: خدمات تجاری و فضایی

مرکز RIC خدمات تجاری و فضایی را برای کارآفرینان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری بالغی که می‌خواهند رشد را آغاز کنند، فراهم می‌کند. برنامه انکوباتور آن به استارت‌آپ‌های فناوری با پتانسیل بالا کمک می‌کند تا با کمک مربیان و مشاوران سطح بالا، کارگاه‌های آموزشی تحت رهبری متخصص و شبکه‌های همتا به همتا، قابلیت‌های خود را برای ورود به بازار توسعه دهند.

بخش‌ها: امنیت سایبری و بخش‌های مرتبط

شتاب دهنده سایبری کاتالیست، بخشی از کاتالیزور امنیت سایبری راجرز، دانشگاه رایرسون در درجه اول و مهمتر از همه، شتاب دهنده تجارت ویژه امنیت سایبری کانادا است. در قلب کار ما، یک ماموریت ساده و در عین حال جاه طلبانه نهفته است – هدایت نوآوری سایبری، تجاری‌سازی و ابتکارات پذیرش در کانادا و حمایت از کارآفرینان سایبری در سفرشان برای تبدیل شدن به سازمان های درجه یک.

بخش‌ها: علم و فناوری (با تمرکز بر فناوری پاک، سلامت، فین‌تک و نرم‌افزار سازمانی)

به‌منظور کمک به موفقیت شرکت‌های با رشد بالا، Mars طیف وسیعی از خدمات، از جمله ارتباط با استعداد، سرمایه، و مشتریان و همچنین دسترسی به اکوسیستم Mars، که جامعه‌ای از کارآفرینان، دانشگاهیان، سرمایه‌گذاران، شرکای شرکتی است، ارائه می‌کند. و شرکای دولتی Mars از استارت‌آپ‌ها و بزرگ‌آپ‌ها پشتیبانی می‌کند.

بخش: شتاب دهنده

Centech یکی از بزرگترین انکوباتورهای deptech است و یک برنامه شتاب دهنده دوازده هفته ای به نام برنامه شتاب با قوی‌ترین نامزدها دارد که به برنامه پیشرانه می روند. Centech بر کمک به کسب‌وکارها در زمینه‌های تولید، فناوری‌های پزشکی، مخابرات، میکروالکترونیک و سایر اشیاء هوشمند تمرکز دارد.

بخش: فناوری (با تاکید بر حمایت از رشد مشاغل حوزه فناوری)

LE CAMP یک مرکز رشد و شتاب دهنده است که به حمایت از رشد و مربیگری برای مشاغل فناوری اختصاص دارد. مجموعه ای از خدمات را برای شرکت‌ها در مراحل مختلف توسعه، از قبل از راه اندازی تا بین‌المللی شدن، ارائه می‌دهد. برنامه LE CAMP’s Mentor Validated Products (MVP) به شرکت‌های فناوری کمک می‌کند تا برنامه‌های راه‌اندازی خود را اعتبارسنجی کنند و رویکردهای خود را ساختار دهند.

بخش: فناوری (با تاکید بر حمایت از پروژه‌های نوآورانه که پتانسیل تجاری دارند)

CEIM به شرکت های فناوری در مراحل اولیه و مرحله رشد که دارای پروژه‌های نوآورانه و پتانسیل تجاری قوی هستند کمک می‌کند. CEIM شبکه گسترده‌ای از شرکای تجاری دارد و توسط همکاران کلیدی دولتی از جمله وزارت اقتصاد، علم و نوآوری پشتیبانی می‌شود. توسعه اقتصادی کانادا؛ شورای ملی تحقیقات کانادا؛ و امور جهانی کانادا

بخش: برنامه نویسی برای گسترش کسب و کارها

Genesis برنامه نویسی را ارائه می‌دهد که از استارت آپ ها از مرحله ایده‌پردازی تا گسترش کسب و کارشان پشتیبانی می‌کند. این شرکت به‌خاطر برنامه انکوباتور شاخص خود، Enterprise، که به سرمایه گذاری‌های مبتنی بر فناوری که پتانسیل رشد بالایی دارند، کمک می‌کند، شهرت دارد.

بخش‌ها: فناوری (با مکان‌ها و خدمات تخصصی برای فناوری پاک، علوم زیستی و فناوری اقیانوس)

امکانات جوجه کشی Innovacorp به شرکت‌های فناوری نوظهور فضا، زیرساخت، اجاره انعطاف پذیر و دسترسی به جامعه کارآفرینی را ارائه می‌دهد. Innovacorp سه مکان جوجه کشی در هالیفاکس و دارتموث، NS را مدیریت می‌کند و دارای مکان‌های اضافی در دانشگاه آکادیا (با تمرکز بر نوآوری روستایی) در Wolfville، NS، و در کیپ برتون، در سیدنی، NS است.

انکوباتور در استارت آپ کانادا

بخش: هنر

ArtsLink NB تنها شتاب دهنده کسب و کار هنری نیوبرانزویک را ارائه می‌دهد. برنامه CATAPULT Arts Accelerator آموزش مهارت‌های تجاری، توسعه شغلی، کارگاه‌های آموزشی و مربیگری را ارائه می‌دهد تا هنرمندان ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد مشاغل پربار و پایدار را داشته باشند.

بخش: همه

Planet Hatch از کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند، با هدف کمک به تأسیس شرکت‌هایی که موقعیت خوبی دارند و در سطح جهانی رقابت می‌کنند. این برنامه برنامه های مختلف و همچنین راهنمایی و مربیگری، بودجه و رویدادها را ارائه می دهد.

بخش: همه

Startup Zone از طریق برنامه شرکت مقیم و برنامه شتاب‌دهنده جدید خود، به کارآفرینان در زمینه توسعه مدل کسب و کار، جلسات اطلاعاتی، و پشتیبانی در زمینه‌های حقوقی، حسابداری، بازاریابی و فروش کمک می‌کند.

بخش: همه

Yukonstruct به سازندگان و کارآفرینان دسترسی مقرون به صرفه به فضا، تجهیزات و دانش را برای کمک به ایجاد و رشد کسب و کار فراهم می‌کند. جامعه Yukonstruct هم افراد و هم مشاغل را برای حمایت از نوآوری در آغوش می‌کشد. فضایی را برای سرهم بندی، نمونه سازی و ساخت فراهم می‌کند.

بخش: بر اساس گروه متفاوت است (دو موضوع قبلی محصولات زمینی و دریایی و گردشگری بود)

EntrepreNorth برنامه نویسی را برای توانمندسازی کارآفرینان بومی و جامعه محور برای ایجاد مشاغل و معیشت پایدار در سراسر شمال کانادا ارائه می‌دهد. برنامه شش تا نه ماهه آن کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاری‌های مرحله اولیه را به سطح بعدی ببرند، با ارائه هر برنامه بر یک موضوع گروهی. کارآفرینان شرکت کننده مهارت‌های رهبری کسب و کار را توسعه می‌دهند و برای سرمایه گذاری، بازارها و رشد آماده می‌شوند.

بخش: همه

Inspire Nunavut یک برنامه آموزشی کارآفرینی است که به طور خاص برای جوانان ساکن در نوناووت طراحی شده است. با ادغام فرهنگ و ارزش‌های Inuit، Inspire Nunavut فرصتی را برای جوانان در نوناووت فراهم می‌کند تا از طریق کارآفرینی، راه‌حل‌های جدیدی را در جوامع خود ایجاد کنند.

مزایا و معایب انکوباتور در استارتاپ کانادا

مهاجرت به کانادا با استفاده از ویزای کانادا مزایا و معایب خاص خود را دارد. بر همین مبنا لازم دانسته ایم در اینجا مزایا و معایب آن را بیان کنیم تا با اطلاعات کامل تصمیم به این کار بگیرید.

مزایای ویزای استارتاپ کانادا

 • دریافت کارت اقامت دائم کانادا PR از زمان ابتدای ورود به خاک این کشور
 • قابلیت برخورداری از حق داشتن شغل، تحصیل و درمان مطابق با سایر شهروندان به صورت رایگان
 • کسب درامد به صورت دلار از پروژه استارتاپی که در کانادا راه اندازی کرده­اید.
 • عدم وجود هیچ نوع شرط و شروط خاصی برای دریافت کارت پی آر این کشور
 • داشتن هزینه‌ای بسیار مناسب به نسبت دیگر برنامه‌های سرمایه گذاری

معایب استارتاپ کانادا

 • نیاز به پول و هزینه کافی جهت ورود به کانادا
 • داشتن مدرک زبان ایلتس یا فرانسه
 • بهره‌مندی از کسب و کار مناسب با نیاز کشور کانادا
 • دریافت نامه حمایتی از یک انکوباتور

جذب انکوباتور در استارتاپ کانادا

جهت جذب انکوباتور در استارت آپ کانادا لازم است در نظر داشته باشید که بعضی از انکباتورها صرفا اختصاص به یک نوع صنعت و بعضی از آنها برای مناطق خاصی خدمات ارائه می­کنند.

علاوه براین فاکتورهای تعیین کننده پذیرش در انکوباتورهای و مهاجرت به کانادا متفاوت است. اما وجه اشتراک تمامیشان این است که گرفتن پذیرش و دریافت ویزای کانادا در آن‌ها رقابتی است. بنابراین باید به یک یا چند انکوباتور که تصور می­کنید برای استارتاپ شما مناسب هستند، درخواست ارائه کنید.

بعد از پذیرش در یکی از این شرکت‌ها اماکن دریافت نامه حمایتی برای شما فراهم خواهد بود. و می­توانید برای ویزای استارت آپ کانادا اقدام کنید.

روش های پیدا کردن انکوباتور در استارتاپ کانادا

تعداد زیادی انکوباتور دیگر در سراسر کانادا وجود دارد. موارد ذکر شده در بالا تنها نمونه ای از موارد موجود هستند. کارآفرینان علاقه‌مند ممکن است بخواهند گزینه‌­ها را در دانشگاه‌های محلی خود بررسی کنند، برای مثال، موسسات تحقیقاتی اغلب برنامه‌های جوجه کشی کسب و کار را برای تکمیل پروژه‌های تحقیقاتی دانشجویان و اساتید در نظر می‌گیرند. شبکه Incubate Innovate پیشروترین شبکه انکوباتور مستقر در دانشگاه در کشور است و شامل انکوباتورها در 13 موسسه مختلف است.

کارآفرینان در انتاریو همچنین ممکن است بخواهند مراکز نوآوری منطقه‌ای استان را که منابعی را برای تسریع استارت‌آپ‌ها ارائه می‌دهند، کشف کنند.

تفاوت انکوباتور و سرمایه گذاران فرشته در کانادا

اگر طرحی که ارائه می­دهید رشد سریع داشته باشد، سرمایه گذاران فرشته برای شما مناسب‌ترین گزینه هستند. با دریافت حمایت از این سرمایه گذاران می­توانید کسب و کار خود را به سرعت پیشرفته کنید. البته یک نکته منفی در سرمایه گذاران فرشته این است که شما درصدی از سهام و مالکیت بیزینس خود را از دست می­دهید.

اما انکوباتورها برای کسب و کارهایی که رشد تدریجی دارند، بسیار مناسب می­باشند. و باعث پیشرفت شما خواهند شد. راه حل هایی به شما ارائه می­کنند که به واسطه آن می­توانید نحوه ایجاد و راه ­اندازی استارتاپ را بیاموزید.

برای استفاده از فضای تجاری مقرون به صرفه انکوباتور بهترین گزینه محسوب می­شوند.

تفاوت انکوباتور با سرمایه گذاران خطرپذیر ((capital fund venture

انکوباتورهای سازمانی در مقابل سرمایه‌گذاران خطرپذیر برای تأمین مالی استارت‌آپ بهتر است. به طور کلی گزینه‌های زیادی برای تامین مالی استارت‌آپ‌ها وجود دارد، اما دو مورد از محبوب‌ترین آنها انکوباتورهای شرکتی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر هستند. بنابراین، کدام یک برای تامین مالی استارتاپ بهتر است؟

انکوباتورهای شرکتی معمولاً توسط شرکت های بزرگ حمایت می‌شوند. هدف یک انکوباتور شرکتی کمک به رشد و توسعه استارت‌آپ‌ها با ارائه منابع و راهنمایی است. در ازای این حمایت، استارت‌آپ‌ها معمولاً سهمی از سهام شرکت را به اسپانسر شرکت می‌دهند.

سرمایه‌گذاران خطرپذیر سرمایه‌گذاران حرفه ای هستند که در استارتاپ‌های با رشد بالا سرمایه گذاری می‌کنند.

سازمان های مورد تایید استارتاپ کانادا Incubators

موسسات و سازمان­هایی که مورد تایید اداره مهاجرت به کانادا می­باشند، عبارتند از:

 • مراکز رشد استارتاپی
 • سرمایه­گذاران فرشته
 • ونچر کپیتال

دریافت نامه پشتیبانی از سازمان های مورد تایید استارتاپ کانادا

اولین کاری که باید برای دریافت نامه حمایتی انکوباتور در استارت آپ کانادا انجام دهید، این است که درخواستی مبنی بر ارائه علاقه خود به شرکت‌های مورد تایید ارائه دهید. ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه‌ای را باید مطرح کنید تا مورد توجه شرکت مقصد قرار بگیرد. در صورت تایید نامه حمایت از شما به عنوان مجری طرح ارسال می­شود.

در همین حین سازمان حمایت کننده و شرکت پشتیبان شما نامه‌ای به اداره مهاجرت کانادا برای انجام کارهای لازم جهت دریافت ویزای کانادا ارسال می­کند. نامه حمایت و پشتیبانی از شما باید به اداره مهاجرت به کانادا ارائه گردد.

هزینه انکوباتور استارتاپ کانادا

انکوباتور در استارتاپ کانادا برای برقراری کلاس­های آموزشی یک ماهه هزینه‌­ای معادل 2100 دلار کانادا دریافت می­نماید. و شما برای دریافت آموزش کامل به 18 ماه خدمات نیاز خواهید داشت.

در موارد دیگر انکوباتور استارتاپ کانادا هزینه خاصی برای متقاضی نخواهد داشت و پس از این دوره‌ها به شما نامه حمایتی داده می­شود که البته نامه حمایتی نیز برای شما هزینه­ای در بر نخواهد داشت.

انکوباتور در استارتاپ کانادا

لیست شرکت­های انکوباتور در کانادا

از جمله شرکت‌های زیرمجموعه انکوباتورها عبارتند از:

 • Launch Academy – Vancouver
 • Empowered Startups Ltd
 • Extreme Innovations
 • .Highline BETA Inc
 • Innovacorp
 • Platform Calgary
 • Waterloo Accelerator Centre
 • Innovation Factory
 • Agrivalue Processing Business Incubator
 • TSRV Canada Inc. (operating as Techstars Canada)
 • .LaunchPad PEI Inc
 • Alacrity Foundation
 • Food Processing Development Centre
 • Biomedical Commercialization Canada Inc. (operating as Manitoba Technology Accelerator)
 • Brilliant Catalyst
 • Creative Destruction Lab
 • Genesis Centre
 • Innovation Cluster – Peterborough and the Kawarthas
 • Interactive Niagara Media Cluster o/a Innovate Niagara
 • Invest Ottawa
 • Knowledge Park o/a Planet Hatch
 • LatAm Startups
 • Millworks Centre for Entrepreneurship
 • NEXT Canada
 • .North Forge East Ltd
 • North Forge Technology Exchange
 • Pacific Technology Ventures
 • Pycap Inc (o/a Pycap Venture Partners)
 • Real Investment Fund III L.P. o/a FounderFuel
 • .Ryerson Futures Inc
 • Spark Commercialization and Innovation Centre
 • Spring Activator
 • The DMZ at Ryerson University
 • Toronto Business Development Centre (TBDC)
 • University of Toronto Entrepreneurship Hatchery
 • VIATEC
 • York Entrepreneurship Development Institute
سوالات متداول

برای پذیرش در شرکت های انکوباتور به چه میزان سرمایه نیاز است؟
صرفا ارائه طرح مناسب برای پذیرش در یکی از شرکت های انکوباتور کافیست نیاز به سرمایه خاصی نیست.
شرکت انکوباتور برای من چه کاری انجام می دهد؟
دریافت مشاوره، سرمایه اولیه و بودجه جهت راه اندازی طرح خود
سرمایه‌گذاران انکوباتور مورد تایید کشور کانادا کدامند؟
تمامی شرکت هایی که در این مقاله از آنها اسم برده ایم مورد تایید کشور کانادا می باشند.

جمع بندی

ما در موسسه مهاجرتی صبا ویزا در کنار شما هستیم تا کمک کنیم تا در مورد ویزای استارتاپ در کانادا بیشتر بدانید و درخواست خود را با اطلاعات کامل ارائه دهید. متخصصان باتجربه ما مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت ارائه می­دهند.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 2 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید