لوگو صبا ویزا
برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا و جزئیات آن به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

  مشاوره رایگان

امروزه برای مهاجرت به کشور کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد که هریک از این روش‌ها دارای مزایای مخصوص به خود هستند. همین عامل نیز باعث می‌شود تا انتخاب از میان این روش‌ها گاهی اوقات کار سخت و دشواری باشد. یکی از بهتری روش‌هایی که برای مهاجرت به این کشور وجود دارد استفاده از برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا است. در این روش شما می‌توانید اقدام به سرمایه‌گذاری در کشور کانادا و در استان بریتیش کلمبیا کنید و به‌این‌ترتیب روند مهاجرت خود به این کشور را طی کنید.

بااین‌وجود باید دقت داشته باشید که نکات جزئی بسیار زیادی برای کارآفرینی در بریتیش کلمبیا وجود دارد که توجه داشتن به این نکات نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ویزای کارآفرینی کانادا و سرمایه‌گذاری در بریتیش کلمبیا صحبت کرده و اطلاعات جذاب و کاربردی را در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند به داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

فهرست عناوین

چه مزایا و فرصت هایی برای کارآفرینان در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا برای مهاجرت به کشور کانادا می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به‌طورکلی باید دقت داشته باشید که شرکت در این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با کمترین میزان سرمایه لازم در کشور کانادا سرمایه‌گذاری و کارآفرینی کرده و از این طریق مراحل مهاجرت خود را آغاز کنید.
 • مزیت مهم دیگر این است که اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 23 سال شما نیز می‌توانند به همراه شما وارد خاک کشور کانادا شوند و از این نظر محدودیتی برای آنها وجود نخواهد داشت.
 • مراحلی که شما باید برای اخذ اقامت کانادا در این روش طی کنید مراحل ساده‌ای هستند و شانس شما برای اخذ اقامت نیز بسیار بالا خواهد بود.
 • تسهیلات بسیار زیادی توسط دولت این کشور در اختیار کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی قرار داده می‌شود که به شما کمک می‌کند تا زندگی و کار بهتری را در کشور کانادا تجربه کنید.
 • منطقه بریتیش کلمبیا برای زندگی نیز می‌تواند بسیار جذاب و ایده‌آل باشد و شرایط خوبی را برای شما فراهم کند.
کسب و کار در بریتیش کلمبیا

چه مراحلی برای شروع یک کسب‌وکار در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

برای این‌که بتوانید با موفقیت در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا شرکت کنید در اولین قدم باید سعی کنید تا مراحل را بادقت و دقیقا به ترتیب طی کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید نتیجه بهتری را در ارائه درخواست خود به‌منظور شرکت در این برنامه دریافت کنید. از جمله مهم‌ترین این مراحل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در اولین قدم شما باید در سایت رسمی این برنامه ثبت‌نام کرده و هزینه‌های مربوط به بررسی پرونده را پرداخت کنید.
 • در گام بعدی شما باید یک دعوت‌نامه را ارائه دهید. دقت داشته باشید که در همین مرحله شما باید پرونده خود که شامل تمامی مدارکی است که برای شرکت در این برنامه کارآفرینی جمع‌آوری کرده‌اید را نیز بارگذاری کنید تا پرونده شما به طور کامل بررسی شود.
 • در گام بعدی شما باید مراحل مربوط به اخذ ویزای کاری کشور کانادا را طی کنید که برای این کار نیز باید به سفارت رسمی این کشور مراجعه کنید.
 • مرحله آخر نیز راه‌اندازی کسب‌وکار مدنظرتان در منطقه بریتیش کلمبیا است که باید این کار را پس از ورود به خاک کشور کانادا انجام دهید.

چگونه می‌توانم یک شرکت در بریتیش کلمبیا تأسیس کنم؟

برای ثبت شرکت در بریتیش کلمبیا شما ابتدا باید در سامانه رسمی خدمات ثبت در این کشور ثبت‌نام کرده و اطلاعات موردنیاز را وارد کنید. در گام بعدی باید مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت در این کشور را وارد کنید. دقت داشته باشید که این مدارک شامل موارد متعددی از جمله سابقه کاری، بیزینس پلن و مدارک مربوط به تمکن مالی خواهند بود. با آماده‌کردن این مدارک و بارگذاری آنها شما می‌توانید به‌راحتی مراحل مربوط به ثبت شرکت خود در بریتیش کلمبیا را طی کنید.

چه نوع مدارک و مجوزهایی برای شروع یک کسب‌وکار در بریتیش کلمبیا نیاز است؟

از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای شرکت در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا به آن نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرک زبان که حتما باید مدرک زبان معتبری بوده و شما موفق شده باشید نمره قابل‌قبولی را در آن دریافت کنید.
 • سابقه کاری شامل تمامی مدارک شغلی که پیش‌ازاین داشته‌اید و سابقه مدیریتی که در یک شرکت و کسب‌وکار مشابه کسب‌وکاری که قصد راه‌اندازی آن در بریتیش کانادا را دارید.
 • بیزینس پلن خوب از دیگر مدارکی است که به آن نیاز دارید. یک بیزینس پلن خوب می‌تواند به میزان زیادی شانس شما را برای اخذ ویزای این کشور افزایش دهد. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما با کمک یک کارشناس حرفه‌ای بیزینس پلن خود را طراحی کنید.
 • مدارک تحصیلی شامل تمامی دوره‌های تحصیلی که پیش‌ازاین گذرانده‌اید.
 • مدارک شناسایی و شخصی شما شامل شناسنامه و کارت ملی و البته پاسپورت معتبر نیز از دیگر مدارکی هستند که شما برای شرکت در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا به آن نیاز دارید.
 • فرم ارجاع که حتما باید با اطلاعات دقیق و معتبر پرکرده باشید.
 • گواهی تمکن مالی که حتما باید آن را از یک بانک معتبر که سرمایه شما در این بانک قرار دارد دریافت کنید. دقت داشته باشید که نامه تمکن مالی شما بهتر است که ترجمه شده باشد تا شما مشکلی از این نظر نداشته باشید.
 • اسناد مربوط به املاک و دارایی‌ها نیز از دیگر مدارک لازم برای شرکت در این برنامه هستند.

چگونه می‌توانم تامین مالی برای کسب‌وکار خود در بریتیش کلمبیا را تأمین کنم؟

به‌طورکلی برای انجام این کار روش‌های مختلفی وجود دارد. روش اول این است که از سرمایه شخصی خود برای این کار استفاده کنید. معمولا این روش کم‌دردسرترین روشی است که برای تامین مالی برای شروع یک کسب‌وکار در کشور کانادا وجود دارد. از طرف دیگر شما می‌توانید از تسهیلاتی که دولت کانادا برای شروع یک کسب‌وکار در اختیار شما قرار می‌دهد نیز استفاده کنید. دقت داشته باشید که در این روش شما باید مراحلی طولانی را طی کنید که نیازمند دریافت خدمات مشاوره تخصصی دراین‌خصوص خواهید بود.

چه منابع و سازمان‌هایی برای حمایت از کارآفرینان در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

به‌طورکلی دودسته از سازمان‌ها و منابع در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا وجود دارد. اولین منابع و سازمان‌های دولتی هستند که در حال حاضر در کشور کانادا فعالیت دارند. این سازمان‌ها معمولا با هدف جذب سرمایه‌گذار تسهیلات زیادی را در اختیار آنها قرار می‌دهند. گروه دوم نیز سازمان‌ها و موسسات خصوصی هستند که امروزه به دنبال سودآوری بیشتر در زمینه کاری خود هستند. این شرکت‌ها معمولا تسهیلات و امکاناتی را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند و در سود آنها شریک می‌شوند.

به همین علت است که شرکت در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا می‌تواند از جهات مختلف برای شما مفید و سودمند باشد.

کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

چه مواردی باید در نظر گرفته شود تا یک کسب‌وکار موفق در بریتیش کلمبیا ایجاد شود؟

بریتیش کلمبیا یکی از استان های کانادا است که از نظر اقتصادی در جایگاه بسیار خوبی در این کشور قرار گرفته است و همین عامل نیز باعث می‌شود تا سرمایه‌گذاران علاقه زیادی به سرمایه‌گذاری در این کشور داشته باشند. از جمله فاکتورهایی که باید برای شروع یک کسب‌وکار موفق در این استان مدنظر قرار دهید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیزینس پلنی که ارائه می‌دهید یک بیزینس پلن دقیق و مطابق با استانداردهای جهانی باشد.
 • کسب‌وکاری که قصد راه‌اندازی آن را دارید حتما با نیازهای اقتصادی این استان همخوانی داشته باشد.
 • ترجیحا ایده شما باید یکی از مشکلات اقتصادی این استان را برطرف کرده یا شرایط اقتصادی آن را بهبود دهد.
 • سرمایه لازم برای شروع و ادامه کسب‌وکارتان را داشته باشید.

چگونه می‌توانم از فناوری و نوآوری در کسب و کارم بهره‌برداری کنم؟

در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا برای بهره‌برداری از فناوری و نوآوری بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در ابتدا فناوری و نوآوری مدنظرتان را به سازمان‌های مختلف در این کشور معرفی کرده و بودجه لازم برای تولید گسترده آن را تهیه کنید. در ادامه می‌توانید یک طرح تجاری خوب را برای آن آماده کرده و مجوزهای بهره‌برداری از آن را دریافت کنید.

چه نوع شبکه‌سازی و روابط کسب‌وکاری در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

یکی از نکات مثبتی که در خصوص برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا وجود دارد این است که روابط کاری بسیار جذاب و شبکه‌سازی‌های حرفه‌ای در این استان وجود دارد. شرکت‌ها و کسب‌وکارهای بسیار زیادی در حال حاضر در این استان فعالیت دارند که بسیاری از آنها نیز دارای فعالیت‌های بین‌المللی هستند. به همین علت شما به‌راحتی می‌توانید اقدام به شبکه‌سازی با آنها کرده و یک رابطه خوب کاری را آغاز کنید. این مسئله فرصت جذابی را برای گسترش کسب‌وکار در اختیار شما قرار می‌دهد.

چگونه می‌توانم کسب و کارم را در بریتیش کلمبیا گسترش دهم؟

از جمله مواردی که باید برای گسترش کسب‌وکار در بریتیش کلمبیا به آنها دقت داشته باشید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سعی کنید روابط کاری خوبی را ایجاد کنید.
 • یک بیزینس پلن خوب و قوی را ایجاد کنید.
 • کسب‌وکارتان را به سودآوری مداوم برسانید.
 • از تسهیلات و امکانات دولتی کشور کانادا استفاده کنید.
 • سعی کنید اعتماد مشتریان خود در این استان را جلب کنید.

چگونه می‌توانم بازار محلی و بین‌المللی را برای کسب و کارم هدف قرار دهم؟

برای هدف قراردادن بازارهای محلی در این استان کافی است که تبلیغات خود را تقویت کرده و در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا روی بازاریابی نیز تمرکز ویژه‌ای داشته باشید و در بیزینس پلن خود روی این موضوع تمرکز کنید. در ادامه برای هدف قراردادن بازارهای بین‌المللی همانطور که در بخش‌های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد بهترین کار این است که سعی کنید با شرکت‌ها و کسب‌وکارهای بین‌المللی که در این استان فعالیت دارند همکاری داشته باشید.

چه تأمین‌کنندگان و منابعی برای تأمین مواد اولیه و خدمات در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

به‌طورکلی برای تامین منابع و مواد اولیه معمولا دولت کشور کانادا و مسئولان دولتی بریتیش کلمبیا هستند؛ ولی کارگزاران خصوصی زیادی نیز در این استان فعالیت دارند که امکان تامین منابع و مواد اولیه را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند. اگر شما هم علاقه‌مند به شرکت در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط این کارگزاری‌ها استفاده کنید.

چه راهکارهایی برای ترویج و بازاریابی کسب‌وکار در بریتیش کلمبیا وجود دارد؟

راهکارهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که شما می‌توانید از هریک از این روش‌ها استفاده کنید. از جمله این روش‌ها می‌توان به بازاریابی از طریق شبکه‌های مجازی، همکاری با کسب‌وکارهای بین‌المللی که در زمینه کاری شما فعالیت دارند و بازاریابی به‌صورت محلی در این استان اشاره کرد.

چگونه می‌توانم استعدادها و نیروی کار موردنیاز برای کسب و کارم را در بریتیش کلمبیا پیدا کنم؟

برای استخدام نیروها و استعدادهای موردنیاز با شرکت در برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا شما می‌توانید از سازمان‌هایی که امروزه در زمینه استخدام نیرو در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا فعالیت دارند کمک بگیرید. از طرف دیگر شما می‌توانید آگهی‌های خود را به‌صورت شخصی نیز منتشر کنید که به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی سریع نیروهای موردنیاز خود را استخدام کنید.

چه فرصت‌ها و محدودیت‌هایی در بریتیش کلمبیا برای کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری و استارتاپ‌ها وجود دارد؟

امروزه شرکت‌های مبتنی بر فناوری دارای فرصت‌های زیادی در استان بریتیش کلمبیا هستند. این شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها می‌توانند با شرکت‌های بین‌المللی بزرگ در حوزه فناوری همکاری داشته باشند و خدمات یا محصولات خود را به‌صورت بین‌المللی به فروش برسانند. یک محدودیت بزرگ که در این استان وجود دارد تعداد زیاد کسب‌وکارها و شرکت‌هاست که باعث می‌شود تا رقابت شدیدی در این زمینه وجود داشته باشد.

کارآفرینی بریتیش کلمبیا

چه نکاتی را باید در نظر داشته باشم تا به‌عنوان کارآفرین خارجی در بریتیش کلمبیا موفق شوم؟

اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا با شرکت در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنید باید به نکات زیر دقت داشته باشید:

 • سعی کنید کسب‌وکار شما بر اساس نیازهای این استان باشد.
 • از فرصت همکاری با شرکت‌های دیگر استفاده کنید.
 • سعی کنید مشتریان مخصوص به خود را داشته باشید.
 • از فرصت‌هایی که دولت کانادا در اختیار شما قرار می‌دهد استفاده کنید.

سوالات متداول

در این بخش به برخی از رایج‌ترین سوالات در خصوص برنامه کار آفرینی بریتیش کلمبیا پاسخ خواهیم داد.

آیا برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا برنامه مناسبی برای مهاجرت است؟

بله، این برنامه یکی از بهترین برنامه‌ها برای مهاجرت به کشور کانادا به شمار می‌آید که شانس شما را برای مهاجرت افزایش می‌دهد.

حداقل سرمایه لازم برای شرکت در برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا چقدر است؟

حداقل سرمایه‌ای که شما برای مهاجرت به کشور کانادا و کارآفرینی در این کشور نیاز دارید مبلغی حدودا 200 هزاردلاری خواهد بود.

سخن پایانی

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا یکی از بهترین برنامه‌هایی است که در حال حاضر برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد. برای شرکت در این برنامه یک سیستم امتیازبندی طراحی شده است که در آن شما باید بیشترین امتیاز را دریافت کنید تا مجوز حضور در این برنامه را دریافت کنید. اگر شما هم علاقه‌مند به داشتن اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا با کارآفرینی هستید یا این‌که قصد شرکت در این برنامه را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات موسسه مهاجرتی صباویزا نیز استفاده کنید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[امتیاز: 1 میانگین: 5]

نظر خود را با ما در میان بزارید

لغو پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید